Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:49 03.05.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: ИМА ЛИ ПО-ВЕЛИКА ХЕВИ МЕТЪЛ ГРУПА ОТнови  
Авторgosho metala (Нерегистриран)
Публикувано30.12.03 23:17



Da vi kaja - Maiden sa gotini, i men me kefyat, no spored pove4eto muzikanti i spored enstiklopediite, te sa edna ot grupite, uspyali da se razviyat nay-malko za dulgiya period na svoeto sushtestvuvane...



Тема Re: ИМА ЛИ ПО-ВЕЛИКА ХЕВИ МЕТЪЛ ГРУПА ОТнови [re: gosho metala]  
АвторMELOMAN (Нерегистриран)
Публикувано31.12.03 08:42



Bez pretenciite da sym enciklopediya, no tova sym go kazval 1000000 pyti - ot 1982 nasam - nikakvo razvitie. E, kak mojesh da narechesh edna takava grupa velika. Mi i Beethoven e velik, ama ima razlika mejdu rannite i kysnite mu tvorbi.



Тема Re: ИМА ЛИ ПО-ВЕЛИКА ХЕВИ МЕТЪЛ ГРУПА ОТнови [re: MELOMAN]  
Авторgosho metula (Нерегистриран)
Публикувано31.12.03 18:12



mi nali i az tova kazvam... Sravnenieto mejdu beethoven i maiden e neumestno i nelogi4no.



Тема Re: ИМА ЛИ ПО-ВЕЛИКА ХЕВИ МЕТЪЛ ГРУПА ОТнови [re: gosho metula]  
АвторMEЛOMAH (Нерегистриран)
Публикувано01.01.04 08:42



Не правя сравнение. Дадох пример за това как мойе да си велик и едновременно с това да се развиваш и да си различен взависимост от периода, в който твориш. Макар че понятието "творя" много-много не ми се връзва с музиката на Мейдън!



Тема Re: ИМА ЛИ ПО-ВЕЛИКА ХЕВИ МЕТЪЛ ГРУПА ОТ [re: MEЛOMAH]  
Авторgosho metala (Нерегистриран)
Публикувано01.01.04 19:31



Dobre de, no vse pak Maiden ne sa 4ak tolkova zle, dori i da sa vinagi ednakvi, v muzikata im ima neshto, makar tekstovete im da sa super prostashki.



Тема Re: ИМА ЛИ ПО-ВЕЛИКА ХЕВИ МЕТЪЛ ГРУПА ОТнови [re: gosho metala]  
АвторVlady (Нерегистриран)
Публикувано01.01.04 21:22



Какви супер просташки текстове имат Мейдън.Чуй Alexander the great,paschendale и другите им песни с историческа тематика,както и религиозно-философските от типа на No More Lies,Dance of Death,The Number of the Beast,Hallowed be thy name,Sign Of The Cross и др. и сравни с текстовете на много други групи,в които не присъстват исторически и религиозно-философски теми изобщо (Dream Theater,Stratovarius и т.н.) и тогава ми говори за просташки текстове



Тема Re: ИМА ЛИ ПО-ВЕЛИКА ХЕВИ МЕТЪЛ ГРУПА ОТнови [re: Vlady]  
Автор Dark Knight (Fallen Lord)
Публикувано01.01.04 22:20



Определено на ДТ и Стратовариус са им яки текстовете, нещо ти е неуместен примера май!!! Виж ако беше казал Меноуар е друго нещо!!!

"...молят за живот, плачат, не знаят,
че във черно са толкоз красиви..."


Тема Re: ИМА ЛИ ПО-ВЕЛИКА ХЕВИ МЕТЪЛ ГРУПА ОТнови [re: Dark Knight]  
АвторRaksha (Нерегистриран)
Публикувано01.01.04 22:27



Какво пък сега се развълнува от Мanowar ? Е, да кажем че имат някви безумни текстове, направо тъпи - жива да не бех, но пък и много от тях ми харесват ... !
нещо конкретно ли имаш пред вид ?



Тема Re: ИМА ЛИ ПО-ВЕЛИКА ХЕВИ МЕТЪЛ ГРУПА ОТнови [re: Vlady]  
АвторMEЛOMAH (Нерегистриран)
Публикувано02.01.04 06:57



Моля, моля?????? В текстовете на ДТ какво? А бе ти как си с английския? Петручи си е направо поет!



Тема Re: ИМА ЛИ ПО-ВЕЛИКА ХЕВИ МЕТЪЛ ГРУПА ОТнови [re: MEЛOMAH]  
АвторVlady (Нерегистриран)
Публикувано02.01.04 10:51



В текстовете на ДТ не съм чул да се споменава нещо за смъртта,задгробния живот,състоянието между живота и смъртта,битки,кръв и т.н.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.