Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:46 01.05.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Деметализираненови  
Автор Umai Maia (Tengri's)
Публикувано10.12.03 23:44



Да ви питам нещо...

В Щатите имало през 80те някаква demetalling program, нещо като опит да излекуват младежите от хеви метъла - взимат им всички касетки и дрехи, плакати и всякакви атрибути, свързани с любимите им групи, забраняват им срещи с другарите и ходене на концерти и т.н. каквото там се сетят. Целта била да се спаси младото поколение от пристрастяване към метъла, или нещо от тоя род.

По същото време имало и програма за образоване на родители - учели ги коя група каква е и им пускали музика, за да не се получава голяма generation gap и да могат да общуват с децата си.

---------------
Тези две неща ги казват в едно предаване на VH1, което много често го повтарят. Сигурно се сещате. За няколко минути става въпрос за това.

И...някой да знае нещо пове4е за тези интересни идеи на американците-титани на мисълта...

На мене лично много ми е забавно, че такова нещо се е случвало

Необходимото Ми Зло


Тема Re: Деметализираненови [re: Umai Maia]  
Автор Zen (скиталец)
Публикувано11.12.03 00:53



Mного ясно, че ще се опитат да ги деметализират. Метъла те прави свободен и те светва по някои проблеми. Нали правителството им иска глупави и затъпяващи младежи, за да може по-лесно да си ги управлява

The truth is out there, so are the lies!


Тема Re: Деметализираненови [re: Zen]  
Автор Keфиc (Речен Бог)
Публикувано11.12.03 05:50



Хаха,
ти си бил голям титан на мисълта и виден социолог на Америкнската действителност

- cheap new and used heavy/speed/thrash/death/black/doom metal

Тема Re: Деметализираненови [re: Umai Maia]  
Автор Keфиc (Речен Бог)
Публикувано11.12.03 05:55



Това е било повече като куриоз - някоя от многобройните религиозни групички дето са с хиляди в мид-уеста. Нали е демокрация и всеки може да си се бори за нещо си...хех

Ако си гледала, имаше един страхотен документален филм за хеви метъла от 80-те (на-който-не-мога-да-си-спомня-името-в-момента) и там имаше интервю с една таква майка и видна деятелка в борбата против сатаната (в случая Ози) която надлъжно и много по-"научному" обясняваше какво е значението на всеки пръст в "дяволския знак" - много беше мила .

- cheap new and used heavy/speed/thrash/death/black/doom metal

Тема Re: Деметализираненови [re: Keфиc]  
Автор lnFlames (Padawan)
Публикувано11.12.03 11:16



Гледах го и аз този филм, само че май по FUSE. Обаче на мен това родителско движение за деметализиране хич не ми се видя безобидно. И филма по VH1 за съдебните процеси и фанатизма на Tipper Gore ми се стори сериозно като замах, все пак там бяха се намесили жените на видни демократи.

А като си помисля че по мое време в нашата гимназия Heavy matal-a беше официалната музика...



Тема Ха ха ха...нови [re: Umai Maia]  
Автор Dark Knight (Fallen Lord)
Публикувано11.12.03 22:35



...това е добра идея и определено трябва да се прилага по отношение на ония кретеноидни пубери, дето си мислят, че Меноуър са най-великата метал група!!!

"...молят за живот, плачат, не знаят,
че във черно са толкоз красиви..."


Тема Re: Ха ха ха...нови [re: Dark Knight]  
Автор Umai Maia (Tengri's)
Публикувано11.12.03 23:44



Спред това море от чалгарии - радвам се, че си мислят, че Менъуор е най-великата група, а не бекстрийт бойс.

Необходимото Ми Зло


Тема Re: Деметализираненови [re: lnFlames]  
Автор Umai Maia (Tengri's)
Публикувано11.12.03 23:48



Този филм, в който конгреса или сената или както там се казва обсъждаше Ози и Моторхед и Леми каза нещо мило по техен адрес

И на мене ми се стори сериозна инициатива

Необходимото Ми Зло


Тема Re: Ха ха ха... [re: Dark Knight]  
Автор Sodomy (and lust)
Публикувано12.12.03 15:35



i ne samo Manowar, a Helloween i Dimmu Borgir hahaha



Тема Re: Ха ха ха... [re: Umai Maia]  
Автор Sodomy (and lust)
Публикувано12.12.03 15:36



.. che kakvo obshto ima chalgata s Back Street Boys?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.