Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 11.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Деметализираненови [re: DarkWolf]  
Автор Metalist (black)
Публикувано18.12.03 02:25



В твойто училище да не е пълно само с "духовни педали" и не само такива?

ROAD TO HELL IS FULL OF GOOD INTENTIONS


Тема буллшитнови [re: Thunder lnc.]  
АвторCивият (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 03:08



the truth is out there- the lies: inside(za Zen, i izkustvoto da syzercavash primirencheski sobstvenoto si plagiatsko padenie)



Тема Re: Деметализираненови [re: lnFlames]  
Автор Keфиc (Речен Бог)
Публикувано18.12.03 03:50



Хааахаха, ти верно ли го гледаш тоя бълвоч Ураниъм? Плътен кошмар,
аз гледам VH-1 Класик Рок, поне дават яко банди от 70-те и 80-те.

- cheap new and used heavy/speed/thrash/death/black/doom metal

Тема Uranium...нови [re: Keфиc]  
Автор lnFlames (Padawan)
Публикувано19.12.03 09:01



хех, гледам го понякога, ама не казвам че ми харесва! Обаче това е единственото място по TV-то, където човек може да види нещо по-съвременно в Heavier Metal departmenta.

BTW, VH1 Classics го имам на кабела едва от няколко дни, още не ми е останало време да го прослушам. Аз обичам 80's and 90's, ама не сме остаряли толкова че да се отричаме всичко ново.



Тема Re: буллшитнови [re: Cивият]  
Автор Thunder lnc. (hard'n'heavy)
Публикувано19.12.03 12:26



Би ли превел на по-достъпен език това, което искаше да кажеш, че нещо съм изпростял и не мога да схвана от първия път? Нещо не ще да ми пали мотоцикъла

SET THE CONTROLS FOR THE HEART OF THE SUN


Тема VH1 Classicsнови [re: lnFlames]  
Автор Umai Maia (Tengri's)
Публикувано21.12.03 10:38



VH1 Classics аз май нямам Имам обикновено VH1, по което в петък или в четвъртък пускат някаква рок музика, а през останалото време други неща (все пак по-поносими от останалите муз канали)

Аз съм непросветена - какво е това Uranium, за което си говорите?

Необходимото Ми Зло


Тема Re: VH1 Classicsнови [re: Umai Maia]  
Автор Keфиc (Речен Бог)
Публикувано21.12.03 11:56



Uranium е едно кошмарно предване за "метъл" в щатите, което се води от една супер-смотана девойка рейвърка със гелосани прически и един шишкав пич. Аз съм гледал някоко епизода и във всичките преобладаващи бяха ужасяващо изстрадали интервюта със брутални дет или мазни ню-метъл групи и един-два клипа колкото да се каже че има нещо. Ужасен кшмар е!

Освен това отскоро по МТВ тече пак възроден Хедбенгърс Бол, като водещ е Роб Зомби и оставям на твоето въображение да си представиш на кой стил наблягат, хаха.

VH1 - Classic е разкошен платен под-канал на VH-1 и по него доенонощно тече "Музиката която младото поколение не помни" :)
Разделен е на наколко тематични блока:

WE ARE THE 80'ES: Поп и Рок клипове от 80'те - само хитове, няма говорене, няма водещ - клип след клип.

ALL STARS JAMS: Мешавица от поп/рок клипове от 70-те и 80-те, има размазващи неща!

ALL REQUEST HOUR: По желание на зрителите - обаждаш се и си искаш песен.

CLASSIC CONCERT: Цели лайфове, днеска гледах някакъв невероятен лайф на Джетро Тъл, още съм неадекватен!

ROCK FEST: Пърпъл, Цепелин, Стоунс, Йес, Дъ Ху, Блек Сабат, Харт, ЕЛП, Електрик Лайт Оркестра, Доорс, Флойд, етц.

METAL MANIA: Стари класически хеви метъл химни! Мейдън, Куайът Райът, Дио, Ван Хейлън, Докън, Юръп, Синдърела, Рейнбоу, Джудас, етц.

Идеалния канал за хора кат мен дето са чукнали 30-така (и не слушат чалга, хаха!)

- cheap new and used heavy/speed/thrash/death/black/doom metal

Тема Re: VH1 Classicsнови [re: Keфиc]  
Автор Umai Maia (Tengri's)
Публикувано21.12.03 14:27



Мерси за изчерпателния отговор, картинката ми се изясни
Значи този Uranium от БГ не може да се гледа?

Вкуссссно звучи този VH1 - Classic По обикновеното пускат тези неща по-рядко като отделни предавания.

Необходимото Ми Зло


Тема Re: VH1 Classicsнови [re: Umai Maia]  
Автор Гpaxчe (motion picture)
Публикувано21.12.03 14:40



тия опити обикновено дават точно обратния резултат - хората се нахъсват още повече и нещата се разрастват
нали знаеш забранените неща са най-сладки

нали и в българия ни прилагаха всякакъв вид де-рокизация и знаеш ли колко успяха ... умножиха метълите до брой, който днес изглежда направо невероятен /бяха станали повече от чалгаджиите даже .../

"That's what I'm Tolkien about!"


Тема Re: VH1 Classicsнови [re: Гpaxчe]  
Автор Umai Maia (Tengri's)
Публикувано22.12.03 23:16



Това да си направиш специална институция, която да се занимава с деметализиране...някой ден ще е виц:)

Иначе в Про-рок преди време беше пуснат един украински документ, в който бяха изброени защо са забранени дадени групи...

Хулио Иглесиас беше забранен за неофашизъм...май

Както и пове4ето рок и метъл групи за разни сатанизми и др. неща в текстове и поведение...списъкът е непреразказваем - по-ефектно е да се 4ете

Необходимото Ми Зло



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.