Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:46 25.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!  
Авторskitnica (Нерегистриран)
Публикувано03.12.03 00:14



Е на това му викам аз душевен оргазъм ...!!!



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: skitnica]  
Автор Sodomy (and lust)
Публикувано03.12.03 04:58



Як си беше спор няма!



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: skitnica]  
Автор stinger (свой)
Публикувано03.12.03 10:32



Класика!!!!
Нямаше слабо парче (единствената промяна която можеше да направят е да сменят Back Against The Wall със Perfect Gentleman или The Time Of The Oath). Иначе не съм предполагал че ще е толкова яко, макар че Helloween ми е любимата банда. Deris е страшен!!!!

Много съм доволен.

воля, воля... и пак воля...


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: stinger]  
Автор the_dude_78™ (коварен и алчен)
Публикувано03.12.03 11:04



абе озвучаването не беше толкова добро както на халфорд например
ма това може да е от трибуните, който връщаха звука на академик

иначе са великани,
много ме изкефи обясненията защо новия албум се казва така


SELECT * FROM USERS WHERE CLUE>0
0 rows returned


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: skitnica]  
Автор Apмeнckия пoп ™ (инстанция)
Публикувано03.12.03 11:17



Мдааааа ... здраво забиха пичовете, спор няма! Е, това са професионалисти, аз и не съм очаквал да не е яко!!! Май саунда можеше и по-добре да го барнат - ударните бяха прекалено силни за сметка на вокала, добре че Анди е пич и вади яко гласище ... може и от залата да е, на открито би звучало различно ... а и сцената като декори бая постна ми се видя ... щеше ми се да видя прословутите огромни светещи тикви ... абе важното е, че стана ултра як купон и че доживяхме да ни дойдат на крака и да ги видим на живо! Сега в петък като видя и SAXON и вече мога да умра спокоен ...


Копам грамотно!

Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: the_dude_78™]  
Автор stinger (свой)
Публикувано03.12.03 12:41



Ти от коя страна беше - лява или дясна?

воля, воля... и пак воля...


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: skitnica]  
Автор blackgod (мрачен)
Публикувано03.12.03 15:14



аз май съм доста претенциозен , защото като гледам само на мен не ми е харесал... Отвратителен звук / незнам чия е била апаратурата / , слабичка атмосфера / повечето хора по трибуните само дето не бяха наизвадили пуканки и семки /.Sascha Gerstner беше толкова слаб , все едно за пръв път свири тези парчета с групата ... Абе с две думи това не е HELLOWEEN ...
струва ми се че хората които харесват този концерт или са за пръв път на концерт от такъв ранг , или просто не разбират от такава музика

" Шансът 1/1 000 000 , се пада в 9 от 10 случая "


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: skitnica]  
Автор GattaNegra (Wild One)
Публикувано03.12.03 15:45



УАААА!!!!
Малко беше глух звука и според мен, но концерта беше 100 % СУПЕР!!!

Cats walk alone. That's the difference.


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: skitnica]  
Автор Alessio Tacchinardi (непознат )
Публикувано03.12.03 17:16



Вие сте тотално ненормални - баси якия концерти лиииии??!!!

МНОГО ЛОШ ПОДБОР НА ПЕСНИ, МНОГО ЛОШ САУНД, ПОДИГРАВАТЕЛНО МАЛКО ВРЕМЕ (ДОСТА ПОД ДВА ЧАСА, ЩЕ МЕ ПРОЩАВАТЕ)
ФОРМАЛНО ОТНОШЕНИЕ, ИЗПЪЛНЕНИЯ НАИЗУСТ, НЕ ОТ СЪРЦЕ И ДУША, ЗАУЧЕНИ НОМЕРА....ЯЗЪК, ЧЕ ТОЛКОВА ГОДИНИ ГИ ЧАКАХМЕ!!!

ОТЗИВИТЕ ОТ КОНЦЕРТА В ПОЛША СА СЪЩИТЕ, ТАКА ЧЕ ЯВНО Е ПРЕНЕБРЕЖИТЕЛНО ОТНОШЕНИЕ КЪМ ИЗТОЧНАТА ПУБЛИКА ИЛИ СА СИ ЗАДНИЦИ ПО ПРИНЦИП!

ИЗВИНЯВАМ СЕ НА ВСИЧКИ ФЕНОВЕ ОТ ИМЕТО НА ГРУПАТА, ЗАЩОТО ЗНАМ ЧЕ ТЯ НЯМА ДА ГО НАПРАВИ!!!!!!




Тема Re: H E L L O W E E N - баси ТЪПИЯ концерт !!!нови [re: blackgod]  
Автор Alessio Tacchinardi (непознат )
Публикувано03.12.03 17:22



100 % съм съгласен!!!
апаратурата е подсигурена от БГ страна (ушебийно беше)
тъпите шваби дойдоха малко "на гости" за да отбият номера!
всички, за които това е "як концерт" са били или безпаметно пияни вече, или сляпо обречени на каузата "хелоуийн", или пълни аматьори и некомпетентници!



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: stinger]  
Автор the_dude_78™ (коварен и алчен)
Публикувано03.12.03 17:38



баш в средата
е поне не сме като японците


SELECT * FROM USERS WHERE CLUE>0
0 rows returned


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: Alessio Tacchinardi]  
Автор the_dude_78™ (коварен и алчен)
Публикувано03.12.03 17:42



да, накрая последните парчета не ми харесаха хич
исках да чуя i want out или it's time for just a little sign
но някак си вокала аха аха да не се чуе
малко едно такова странно звучене
не бях ходил на концерти на закрито и си мислех че е от това
но нещо май не е от това


SELECT * FROM USERS WHERE CLUE>0
0 rows returned


Тема Re: H E L L O W E E N - баси ТЪПИЯ концерт !!!нови [re: Alessio Tacchinardi]  
Автор blackgod (мрачен)
Публикувано03.12.03 18:32



бе аз като четях мненията във форума по едно време почнах да се питам дали не сме ходили на различни концерти

" Шансът 1/1 000 000 , се пада в 9 от 10 случая "


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: skitnica]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано03.12.03 18:57



аз толкова лош звук не бях чувал на такъв концерт. даже HIM и Малмстийн, дето досега държаха палмата на първенството, вече минават на второ място
за подбора на песните не съм съгласен обаче с тоя дето протестираше горе, беше си много добър като изключим sun for the world. публиката си беше ок в по-голямата част (е, поне в частта около мен ). обаче с времетраенето разбира се ни преебаха яко.



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: skitnica]  
Автор Dark Knight (Fallen Lord)
Публикувано03.12.03 19:12



Е аз пък се бях наврял най-отпред/е на 3-4 ред/ по средата, голямо меле беше, пък и някакъв психопат от охраната постоянно заливаше с вода от нек'ва кофа /предимно върху мен/ - та целият бях мокър. А звукът беше така замазан, че солата едвам се различаваха - китарите звучаха фалшиво и се разминаваха на места, вокалът- почти не се чуваше, а барабаните трещяха здраво..... И на Дрийм Тийтър звукът беше гаден, но на Хелоуйн - определено беше по-гаден, 4естно казано - малко се разочаровах - очаквах повече, а и всички, които бяха с мен, са на същото мнение.
Поне видях пчеличката Мая, пардон - Умай Мая!!! Е, не приличаше на блек-метал фенка /по-скоро на добро, послушно момиче/ - направо съм разочарован - а толкова разпалено защитаваше сатанинския блек!!!

"...молят за живот, плачат, не знаят,
че във черно са толкоз красиви..."


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: Mist]  
Автор Dark Knight (Fallen Lord)
Публикувано03.12.03 19:19



Sun 4 the world е култово бе! Ами в частта около теб, щот аз бях там!!! Пък за времето - вярно малко концертче беше - кат за толкова известна група и с толкова албуми... Пък и като нямаше подгряващи... Ама за толкоз пари - толкоз, който иска повече - да си плаща двойно за билет в Германия!!!

"...молят за живот, плачат, не знаят,
че във черно са толкоз красиви..."


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: skitnica]  
Автор Rockerka (Rock You)
Публикувано03.12.03 20:01



da vi kaja az iskah da 4wia Ride The Sky i Lier ama mnogo im se izkefih.....nisto 4e lwdite fenofe otna4aloto stiaha da me sma4kat ama vse pak im se radvah iako....


....Rock forever in my heart....


Тема Моля?нови [re: skitnica]  
Автор Peдpиk Шyxapт (сталкер)
Публикувано03.12.03 21:30



Лично за мен концертът в най-добрият случай беше "добър". Имаше си бая кусури, та в никакъв случай няма да влезе дори в Топ 5 на яките концерти в БГ.
Но поред:

Звук - малко по-добре от абсолютния резил, наречен Слейър и Халфорд миналата година (за звука става дума - това беше концертът с най-лошият звук, на който съм бил), но все пак беше зле...

Плейлиста - до 5-6 парче всичко си беше наред, след това не толкова...

Изпълнение - ми става. Обаче ми се видя някак рутинно един вид. Дерис обаче ми допадна като глас повече отколкото в студийните албуми, но на места издишаше в парчетата, изпяти от Киске някога. Май и той си го знае и затова нямаше I want out или I'm alive примерно. Обаче Вайкат е абсолютен задник - тоя не спря да пуши през цялото време, въобще не си даваше зор и сякаш бързаше да приключи гига макс. бързо. Абе има какво да се желае...

Всъщност по време на самият концерт въобще не си давах сметка за тия неща. После обаче...

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: Dark Knight]  
Автор Peдpиk Шyxapт (сталкер)
Публикувано03.12.03 21:31



Абе, ти ли беше тоя брадясал тип около Мист? Следващия път си отпуши ушите

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Ох беше много яко:)))нови [re: skitnica]  
Автор SEXX (heat in veins)
Публикувано03.12.03 23:12



А вие от коя страна бяхте?!
Аз от дясната разбира се

Burning feathers, not an angel, Heaven's closed , Hell's sold out.


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: Mist]  
Автор ¤ Wolfheart ¤ (Day-dreamer)
Публикувано04.12.03 01:06



Зависи, къде си застанал. В спортна зала не можеш да очакваш да има идеален звук на всяко кътче. Над мене висяха високочестнотните и си чувах всичко съвсем подробно. И за Dream Theater си беше много добре звука, в изключение на началото, но аз си бях доста близо. Един приятел, който беше на същия, се оплака, че е много лош звука. Питах ко гъде седи, и като ми каза, че е на втората тераса отгоре, ми стана ясно.



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: Peдpиk Шyxapт]  
Автор Dark Knight (Fallen Lord)
Публикувано04.12.03 08:51



Ми сигурно! То - от това ужасно озвучаване - какво друго му остава на човек, освен да брадяса?!?!
Важното е, че стана шоу, пък който иска добър звук - вкъщи - на уредбата!!!

"...молят за живот, плачат, не знаят,
че във черно са толкоз красиви..."


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: skitnica]  
Автор ZakkWylde (Селянин)
Публикувано04.12.03 09:28



На мен лично концерта ми хареса. Оценка - 8/10. Все пак имаше бъгове - онова заиграване с публиката например беше адски тъпо.. както и липсата на някои песни. От друга страна съм на седмото небе, че ги гледах на живо.
Голяма част от публиката беше наистина дървена.. Е, не можем да искаме от хората по трибуните да подскачат.. Горката ми приятелка, тя не е много висока и не можа да види нищо от групата.. организаторите или групата (незнам кой слага сцената) трябваше да сложат малко по-висока сцена:)

Надявам се в петък да е по-добре.



Тема Re: Моля?нови [re: Peдpиk Шyxapт]  
АвторAlessio Tacchinardi (Нерегистриран)
Публикувано04.12.03 10:56



Az po vreme na koncerta sushto ne si misleh za nedostatucite - edva li niakoi e razsuzhdaval za kakvoto i da bilo togava.
Oba4e kato se otrezvih sled tova i teglih 4ertata....deris si se hili zau4eno - kato po MTV, vaikat si pushi kakto obiknoveno - s izgled tip "dree mi na onaia rabota"
mnoo be6e postna scenata, i tia kofi s voda.....

kazhete ne6to za preskonferenciata be, ne sam ia gledal, ama 4uh 4e i tam grubo i naglo otbili nomera.

6tastliv sam samo 4e si na4esoh krastata da gi gledam nazhivo
abe daite da vi se pohvalia 4e pone si trygnah s dve perca ot concerta...
suveniri da mi napomniat za divoto (makar i razo4arova6to) prezhiviavane!



Тема Re: Ох беше много яко:)))нови [re: SEXX]  
АвторAlessio Tacchinardi (Нерегистриран)
Публикувано04.12.03 11:00



Ha-ha, ne mu se vruzvaite na Andi na izturkanite nomera - liava, diasna strana nema zna4enie, nema6e i razlika.....

osven tva na liavata strana se obru6ta6e pove4e vnimanie ako zabeliazahte (dokolkoto izob6to im puka6e) - dobre 4e biah otpred, 6toto otzad pri podoben zvuk 6te6e da si e pulna zaguba na vreme!



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: skitnica]  
АвторAngel (Нерегистриран)
Публикувано04.12.03 12:11



Аз пък бях сред 10-те "щастливци" които се срещнаха с групата. След срещата не се чуствах вече щастлив, т.к. любимците ми трябваше да ги чакаме доста време преди и след концерта. В крайна сметка ни пуснаха в гримьорната им, където Helloween си пиеха и хапваха, а ние им се кефехме. Държаха са надменно (особено Вейкат) и пускаха глупави шеги.
За самия концерт ни претупаха отвсякъде.Умората не е причина концерта да се съкръщава с около 20 мин. При положение че нямаше и подгряваща група. Но тук е България а не Япония, Бразилия или САЩ където публиката сигурно е била три пъти по-малко, но пък е "по-ценна" от нас.



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: Angel]  
Автор Alessio Tacchinardi (пич)
Публикувано04.12.03 13:29



ха, раздуй по-подробно
преди или след концерта ги срещнаха
колко време ви оставиха и кво внимание ви обърнаха
нещо изобщо питахте ли ги, и те отговориха ли ви
снимки, автографи тва онова?

C U at the Bitter End! (22 June 2003)


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: ¤ Wolfheart ¤]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано04.12.03 15:40



абе не е само това. Пърпъл бяха в същата зала и звукът беше на светлинни години напред. или пък в "Христо Ботев" на Соулфлай, а дори и Ахат имаха по-добър звук...(дрийм тиътър не е много мярка за сравнение, щото в НДК акустиката е доста по-добра. :)
разбира се мястото на което стоиш е важно, обаче говорих с хора, които седяха до пулта (там би трябвало да е най-доброто място) - те също казаха, че звукът е бил кофти, така че...



Тема Що бренови [re: Peдpиk Шyxapт]  
Автор the_dude_78™ (коварен и алчен)
Публикувано04.12.03 15:43



на мен Хлафорд много много по ми хареса
поне гласа му се отличаваше

а тук едвам едвам се изивсяваше над китарите

абе малко ме е яд, тъп подобор на песните

лондонската листа е била много по-готина
но нали сме източна европа


SELECT * FROM USERS WHERE CLUE>0
0 rows returned


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: Alessio Tacchinardi]  
АвторAngel (Нерегистриран)
Публикувано04.12.03 18:17



Срещата трябваше да е преди концерта, но по стара Българска традиция в последния момент ни казаха че ще бъде след Live-то. След концерта едвам се добрах до служебния вход където наново трябваше да чакаме групата да си почине 20 мин. След като изтекоха доста повече минути, хора от организаторите отидоха в гримьорната и групарите са казали там да отидем. Съответно отиваме, а нашите любимци си пийваха червено вино и си хапваха деликатеси. Въобще не им беше до фенове, но раздадоха автографи по задължение. Имахме възможност да се снимаме, но те не си правеха труда дори да станат от столовете за фотото. Най-младия член на групата (Саша) ми пускаше някакви лафове, на които трябваше да се смях насила.
Бях много щастлив, че ще се срещна с Хелоуийн, но след срещата дори имаше момент на съжаление че съм ги видял отблизо.



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: Angel]  
Автор HammerFall (_______________)
Публикувано04.12.03 18:59



ти си пълен глупак!!! по някаква абсолютна грешка на съдбата си спечелил среща с една от НАЙ-ВЕЛИКИТЕ ГРУПИ В ИСТОРИЯТА НА МЕТЪЛА а е трябвало на твое място да бъде някой истински фен !!!! съжалявам те, защото щом не си се накефил ти за мен си просто един лайнар!!!

колкото до всички които плюят по концерта:
НЕ МОГА ДА СИ ПРЕДСТАВЯ ЧЕ ИМА ХОРА НА КОИТО НЕ ИМ Е ХАРЕСАЛО !!!! ТОЯ КОНЦЕРТ БЕШЕ НАЙ-ЗВЕЗДНИЯТ МИГ В ЖИВОТА МИ БЕ ХОРА !!! ВИДЯХ ИДОЛИТЕ СИ, ВИДЯХ ЛЮБИМАТА СИ ГРУПА ДА ЗАБИВА ПАРЧЕ СЛЕД ПАРЧЕ ДАВАЙКИ ВСИЧКО ОТ СЕБЕ СИ !!! (който говори че не са си дали много зор явно просто е толкова малък,и в прекия и в преносен смисъл, че не е виждал нищо което се случва на сцената!!! ЗВУКЪТ БЕШЕ ЖЕЛЕЗЕН !!! ПУБЛИКАТА БЕШЕ СТРАХОТНА !!! СИГУРЕН СЪМ ЧЕ НИКЪДЕ В ЕВРОПА НЯМА ПО ТЕМПЕРАМЕНТНА И ЕУФОРИРАНА ПУБЛИКА КАКВАТО ИМА В БЪЛГАРИЯ !!!! КАТО ЗА ФИНАЛ ИСКАМ ДА КАЖА НА ВСИЧКИ БОКЛУЦИ КОИТО СЕ ОСМЕЛЯВАТ ДА УМАЛОВАЖАВАТ СЪБИТИЕТО И ДА ПЛЮЯТ ПО ХЕЛОУИН - НЕБЛАГОДАРНИЦИ ПРОСТИ !!!! ЦЯЛАТА ЗАЛА ПЕЕШЕ С ИДОЛИТЕ СИ А ВИЕ КВО ПРАВИХТЕ ПРЕЗ ТОВА ВРЕМЕ ? - МИСЛЕХТЕ КАК УТРЕ ЩЕ ОПЛЮЕТЕ КОНЦЕРТА НАЛИ? ЗА МЕН ВИЕ СТЕ ШИБАНИ ПОЗЬОРЧЕТА !!!! ДАНО БЪЛГАРИЯ СЕ ОТТЪРВЕ ОТ ВАС!!! АГЕНЦИЯ ПРИМА ДОКАРА НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ЗВЕЗДИ СЛЕД МЕЙДЪН В СОФИЯ И ИЗНЕСОХА НЕЧОВЕШКИ, БРУТАЛЕН, УЛТРА ЗДРАВ КОНЦЕРТ!!! ГОРД СЪМ ЧЕ БЯХ ЧАСТ ОТ ВЕЛИКОЛЕПНАТА ПУБЛИКА И СТРАХОТНОТО ШОУ КОЕТО ИЗНЕСОХА ЛЮБИМЦИТЕ НА ТОЛКОВА МНОГО ХОРА ПО СВЕТА !!!

поздрави !



Тема Re: Ох беше много яко:)))нови [re: Alessio Tacchinardi]  
Автор SEXX (heat in veins)
Публикувано04.12.03 21:19



Ми аз бях най-отзад... И честно да си кажа зад мен имаше... ъъъ само някакви лелки скръстили ръце... все едно на кино отишли... та не бях в най-яката част:))





Burning feathers, not an angel, Heaven's closed , Hell's sold out.


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: HammerFall]  
Авторjp (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 09:23



Ти си големия загубеняк, който нищо не видя.
Не виждаш ли, че са се наяли от всякъде.
Тук идват само групи, които залязват.
Това ли е Heloween.
Kai Hansen e Heloween.
Само бозаджийски хитове с тоя вокал.
Иди и в петък и кажи, че пак ще е най-великия концерт.
Пенсионирани групи и нарядко за да е гарантирано пълна залата.
Във Франция го замеряха с шишета Анди Дерис.
Добре, че бяха с Iron Maiden там Helloween,
защото едва ли биха събрали и 200 души.
Значи Металика и другите групи ще свирят по 2 часа,
а тия тъпанари само 1.30.
Пак казвам, че концерта ми хареса, но беше като стихотворение на изуст.



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: HammerFall]  
Авторjp (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 09:26



Забравих да те питам:
Защо не докарат HammerFall или Гама рей
а ми докарват пенсионери



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: HammerFall]  
Автор blackgod (мрачен)
Публикувано05.12.03 10:09



Като чета какви глупости си написал ме напушва такъв смях , че ще падна от стола . Това предполагам ти е първия метъл концерт на който си отишъл и ако е така ти е простено ... Имал съм щастието да бъда на концерт на Helloween в силните им години и знам какво говоря когато казвам че тук в София просто отбиха номера , и затова постинга ми завършваше с констатацията че това не е истинския Helloween ... Бил съм на много концерти , на доста групи , но това е най-слабия концерт на известна група в София който съм гледал ... И най-много ми е интересно как всички тук / все велики , кой от кой по-истински фенове на групата / не му направи впечатление каква пародия е новия китарист ... Аз на концерта полудявах от яд като чувах как се гаври с това което са създали всички други китаристи преди него...

" Шансът 1/1 000 000 , се пада в 9 от 10 случая "


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: HammerFall]  
АвторAngel (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 10:56



Значи съдбата заслужено ме възнагради да се срещна с Helloween, защото те са ми любима група от 1988г. (дано ти имаш спомени от тази година). За мен освен семейството има още нещо което е на сърцето ми и това е helloween. Незнам ти колко неща имаш на helloween, но аз имам дори ДЕМО версиите на парчетата им и ги знам наизуст. На концерта бях преграгнал още на третата песен. Още не ми се е оправил гласа. Но да се отнесат с нас така, при положение, че това е може би най-големия им концерт от турнето не говори хич добре за тях.
В сайта на вестник "Сега" имаше един твой съмишленик, който като нямаше какво да каже обиждаше. Казах му че спокойно може да влезе в класацията ТОП идиот на годината. Ти си му достойна конкуренция.



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: blackgod]  
Автор HammerFall (_______________)
Публикувано05.12.03 11:51



ТИ СИ СУПЕР ЗЛЕ ПРОСТО !!! ЯВНО ХЕМ СИ СЛЯП ХЕМ СИ И ГЛУХ - САША ГЕРСНЕР БЕШЕ НЕЧОВЕК !!! ИЗРОД !!! ТОЙ НАПРАВИ НАЙ ГОЛЯМОТО ШОУ НА ТОЯ КОНЦЕРТ И ВСИЧКИ ОКОЛО МЕН ОСТАНАХА ВЪЗХИТЕНИ ОТ ТОВА КАКВО ПРАВИ С КИТАРАТА !!!!

а ето и за ония другия: СВИРИХА ЧАС И ЧЕТИРЕСЕТ И ПЕТ МИНУТИ МИЗЕРНИКО !!! АКО СИ ПОГЛЕДНАЛ ЕДНА ДРУГА ТЕМА В СЪЩИЯ КЛУБ ЩЕ ВИДИШ ЧЕ И В ГРАДОВЕ КАТО САО ПАУЛО, ЛОНДОН И МИЛАНО ИЗПЪЛНЯВАТ СЪЩИТЕ ПЕСНИ НА КОНЦЕРТИТЕ СИ !!!! НАЙ-МНОГО ДА СА СПЕСТИЛИ 1 ПАРЧЕ В СОФИЯ !!! НО ВСЪЩТНОСТ КАКВО ЛИ СЕ ЗАНИМАВАМ С ТЕБЕ, И 5 ЧАСОВ КОНЦЕРТ ДА ИЗНЕСАТ - ТИ ПАК ЩЕ СИ НЕДОВОЛЕН !!! А КАКВО ОТНОШЕНИЕ ИСКАШ ДА ПОЛУЧИШ ОТ ТЯХ В ГРИМЬОРНАТА БЕ !!! ИСКАШ ДА ТЕ ОБГЪРНАТ С ВНИМАНИЕ ЛИ ??? ШИБАНЯК НАГЪЛ !!! АКО ИМАХ ТВОЙТА ВЪЗМОЖНОСТ ЩЯХ ДА ИМ ЦЕЛУНА КРАКАТА И ЩЯХ ДА СЪМ ГОТОВ ДА УМРА СЛЕД ТОВА !!! НЕБЛАГОДАРНИК СМАЧКАН !!!



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: HammerFall]  
АвторAngel (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 12:09



Setlist-a можеш да го видиш в същия клуб и да разбереш колко песни липсват. А пък който е искал да ги види можеше да дойде към 23.30h, когато нямаше абсолютно никаква охрана и не само хората избрани за срещата си взеха автографи. И през деня хора са ходили в хотела им и са ги видяли.
Не само краката можеше да им целунеш ами и свирка да им направиш.



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: Angel]  
Автор HammerFall (_______________)
Публикувано05.12.03 12:18



жалък си...



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: HammerFall]  
Автор blackgod (мрачен)
Публикувано05.12.03 13:56



е аз бях с приятели музиканти , явно и те би трябвало да са глухи и слепи защото и те видяха и чуха какво свири тоя смешник ... Но мисля че е видно че нямаш никакви музикални познания , отгоре натова явно не познаваш музиката им в детайли / въпреки че си супер як фен и прочие / щом не си забелязал разлика ...

" Шансът 1/1 000 000 , се пада в 9 от 10 случая "


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: HammerFall]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 14:15



леле, колко мъка имало по тоя свят...



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: Mist]  
Автор Apмeнckия пoп ™ (инстанция)
Публикувано06.12.03 16:18



Направо не мога да ви разбера защо го вдигнахте тоя скандал?
Доживяхме ли да ги видим на живо - доживяхме!
Изкефихме ли се - да (кой повече, кой по-малко) ...
Стана ли купон - стана ... не защото групата се постара особено ... ние си го направихме ... с мерака и еуфорията си ... е, и те помогнаха малко, де
Има ли какво още да желаем от концерта на HELLOWEEN? - има и още как ... идете прочетете отзивите за концерта на SAXON от вчера, който си беше показна демонстрация за това как една банда трябва да уважава феновете си ... и тогава ще говорим ...

А Вейкат съм съгласен, че е абсолютен задник! Ма аз му го върнах, де ... той пушеше докато свири, аз пушех докато го слушах


Копам грамотно!

Редактирано от Apмeнckия пoп ™ на 06.12.03 16:21.



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: blackgod]  
Автор HammerFall (_______________)
Публикувано06.12.03 20:38



abe pich i az bqh s priqteli muzikanti !!! tqhnoto mnenie e izkliuchitelno kompetentno povqrvai mi !!! no ne mi e nujno nichie mnenie za da osaznaq che SASHA GERSTNER e ULTRA DOBAR !!!

da i az ne moga da osaznaq zashto se vodi toq spor !! ne ! vsashtnost znam - IDOLITE MI, HORATA ZARADI KOITO SE ZAPALIH PO TAQ MUZIKA I DO IZVESTNA STEPEN PROMENIHA JIVOTA MI DOIDOHA V SOFIA I NAPRAVIHA NECHOVESHKO SHOU !!! SAMO TOVA CHE GI VIDQH MI E DOSTATACHNO ZA DA SAM NA SEDMOTO NEBE OT SHTASTIE A NEKVI NEBLAGODARNI GLUPACI TUKA SHE PLIUQT PO TQH !!! KAKVO ISKATE OT WEIKATH BE LAMERI - TAKAV E RESHIL CHE ISKA DA MU BADE IMIDJA - SUROV, BRUTALEN, S CIGARA V USTATA !!! OSVEN TOVA QVNO NE SI GLEDAL KLIPA NA "WHERE THE RAIN GROWS" !!!! TAM WEIKI PO SASHTIQ NACHIN SVIRI S CIGARA V USTATA !!! GLUPAK NEPROSVETEN !!! TOVA CHE E SVIRIL TAKA IZOBSHTO NE IZRAZQVA NEUVAJENIE KAM PUBLIKATA A E CHAST OT NEGOVO SCENICHNO POVEDENIE !!!

Редактирано от HammerFall на 06.12.03 22:18.



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: Apмeнckия пoп ™]  
Автор Sodomy (and lust)
Публикувано06.12.03 22:21



Nujno beshe niakoi kato teb da im go kaje



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: blackgod]  
Автор Apмeнckия пoп ™ (инстанция)
Публикувано07.12.03 02:29



Саша ли визираш? да ти кажа ... изобщо не ми се зачекваше тая тема, предпочитам да си запазя хубавия спомен от купона и от факта, че видях една от големите метъл-банди на живо ... ама като сме почнали - ако аз колех и бесех в Helloween, от сегашния състав оставям само Гроскопф и Дерис (не знам защо хората не го харесват, мен ме кефи тоя пич) и разкарвам останалите тутакси ... защото мисля, че точно те двамата се постараха на сцената да има нещо, което да е Helloween ... не знам на какво мнение сте, но мисля, че Гроскопф и Дерис се постараха да ни дадат онова, за което си бяхме платили ... колкото до останалите - правя веднага (за пореден път) паралел с концерта на SAXON - ако на мястото на тоя задник Вейкат (имам чувството че една цяла цигарена фабрика работи само за него) Helloween имаха един Дъг Скарат ... те просто стигане нямат ... а за ударните дори няма място за сравнение ... там всякакъв коментар е излишен ... който е бил и на двата концерта - знае за какво става въпрос ...


Копам грамотно!

Редактирано от Apмeнckия пoп ™ на 07.12.03 03:42.



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: jp]  
Автор Apмeнckия пoп ™ (инстанция)
Публикувано07.12.03 03:38



Е за "пенсионерите" не съм съгласен с тебе ... Judas, Maiden, Saxon, Accept, Def Leppard, W.A.S.P. (малиии ... тия ако дойдат, от София сигурно нищо няма да остане) все са вече в пенсионерска възраст ... и продължават да свирят и да радват феновете си ... няма значение на колко си години (справка - Biff Byford от SAXON и петъчното им адски свежо шоу ), важното е какво представляваш като човек, като музикант и доколко възприемаш насериозно себе си, музиката си и феновете си ... мое мнение ... не се засягай ... само си коментираме ...
А за останалото - да, така е ... като цяло - готин концерт, приятно изживяване, личеше си професионализъм в изпълненията ... поне в тези на Гроскопф и Дерис ... за останалите от бандата - казал съм го малко по-надолу ...


Копам грамотно!

Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: Mist]  
Автор the_dude_78™ (коварен и алчен)
Публикувано08.12.03 11:58



аз бях до пулта
трагедия беше звука
вокала едва едва се чуваше


SELECT * FROM USERS WHERE CLUE>0
0 rows returned


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: HammerFall]  
Автор the_dude_78™ (коварен и алчен)
Публикувано08.12.03 12:08



аз не мога да разбера ти тъп ли си или кво

всички тука ти обясняват ,че концертът не е струвал много

но не пич, ти си най-великия и най-компетентния
щом ти си готов да им излижеш краката, начи всички трябва да сме заслепени глупци, като тебе и да им се кланяме

а ти си жалък, с това че си създал такива кумири, че ти пречат да видиш истината


SELECT * FROM USERS WHERE CLUE>0
0 rows returned


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: the_dude_78™]  
Автор Apмeнckия пoп ™ (инстанция)
Публикувано08.12.03 12:53



Хабиш си приказките, май френд !
Пък и нека момчето си живее с кумирите и илюзиите ... лошо няма, а и нас тфа кфо ни бърка?
Само дето завалията не може да разбере едно - HELLOWEEN (както и всички останали, които са ни "уважили" с присъствието си на родна земя) не са дошли от някаква неописуема любов към BG феновете си, а защото е имало бецален ... т.е. ние си платихме, за да ги гледаме и слушаме ... не са ни платили те на нас за това, нали? Пък който иска - да ходи да им прави свирки деба ... и дори да си плати за тази "чест"!


Копам грамотно!

Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: the_dude_78™]  
Автор HammerFall (_______________)
Публикувано08.12.03 13:45



отказвам се да споря, само си развалям хубавото впечатление и настроение от концерта което още ме държи...само ще ти кажа че в клубовете на дира повечето мнения относно каквото и да е са негативни така че не е учудващо че има толкова много балъци като тебе които си нямат работа и се занимават с това да дразнят свестните...БИХ ТИ ПРЕПОРЪЧАЛ СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ ДА НЕ ИДВАШ НА ГОЛЯМ КОНЦЕРТ А ДА СИ ЗАПАЗИШ КИРЛИВИТЕ 20 ЛЕВА ЗА ДА НЕ ПИЩИШ ПОСЛЕ ЧЕ СИ ГИ ДАЛ НАПРАЗНО ИЛИ ЧЕ ОТ НЕЩО НЕ СИ ДОВОЛЕН !!!

а за арменския попец :) - човече незнам защо си се изкефил само на дерис и гроскопф! за мене саша беше изключителен !! барабаниста беше истинска машина, какво правеше с касите на моменти...просто беше нечовек !!! а уеики си е пич !!! който не го уважава ДА ГО ДУХА !!!



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: HammerFall]  
Автор blackgod (мрачен)
Публикувано08.12.03 13:59



Пич, дай наистина да приключим този спор ... Нахъсах ти се отначало просто защото тона ти не е подходящ ... Ок , всеки има право на мнение , аз уважавам твоето , но тогава и ти би трябвало да оставиш останалите да имат право на мнение ... С музиката е така , вкусове всякакви ... За пример мога да ти дам последния албум на Металика : за мен е пълна боза , но за други хора е супер албум ... Така че нека не спорим да глупости , аз си имам мои критерии за добри музиканти , ти имаш други и това е ...
Айде със здраве!

" Шансът 1/1 000 000 , се пада в 9 от 10 случая "


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: HammerFall]  
Автор Apмeнckия пoп ™ (инстанция)
Публикувано08.12.03 15:57



Виж ся, приятелче ...
Аз харесвам много легендарната банда HELLOWEEN и уважавам хеви-метъл институцията HELLOWEEN. Това обаче не е в състояние да ме накара да си затворя очите пред начина, по който ТОЗИ състав на HELLOWEEN се представи пред BG феновете си. Купона беше супер, хората бяха щастливи, че виждат HELLOWEEN на живо! Аз куфях и се радвах заедно с всички! Но - позволи ми като човек, който не само откакто се помни е слушал, но също така доста е свирил такава музика, да имам известна идея ... или поне да мога да си съставя що годе правдиво мнение за това кой как се е представил. Може Дерис да не е светая светих на вокалното майсторство, но аз поне шапка свалям на него и Гроскопф за ултра-професионалното отношение към концерта, феновете и събитието като цяло и за това, че тези две момчета знаеха за какво са дошли в BG и какво очакват от тях тези 2-3 хиляди души, посетили концерта - скромното ми мнение е, че те двамата се отнесоха с необходимото уважение към всичко това. Представянето на останалите окачествявам някъде в диапазона м/у добро и посредствено, а съм безкрайно огорчен от пренебрежителното отношение на оня тутманик Вейкат! Това е! Не се сърди, но от това, което видях - другите трима като музиканти и шоумени са далеч от класата, която очаквахме да демонстрират и обичаната от мен банда HELLOWEEN само ще спечели, ако се отърве от тях. Яко се усеща липсата на Кай Ханзен, не мислиш ли? Вероятно не си бил на петъчния концерт, иначе щеше да разбереш за какво точно става въпрос. Аз няма пак да го повтарям, че вече ще стана банален.
Бъди жив и здрав и не го приемай толкова лично. Всички харесваме и обичаме HELLOWEEN, затова ни е гот, че си начесахме крастата да ги чуем и видим на живо ... и ни е малко тъпо за допуснатите от тях неприсъщи за професионални музиканти от такъв мащаб фалове. Айде със здраве, дано ме разбра правилно и стига сме се дърляли за глупости деба


Копам грамотно!

Редактирано от Apмeнckия пoп ™ на 08.12.03 20:24.



Тема Напомням !!!нови [re: skitnica]  
Автор NE-Alessio Tacchinardi (пич)
Публикувано08.12.03 18:35



СПЕЦИАЛНО ЗА ДРОГАТА НАРИЧАЩА СЕБЕ СИ ХАМЪРФОЛ - НАПОМНЯМ ТИ ПОБЪРКАНЯКО, ЧЕ ПРОДАВАМ ПЕРЦА ОТ ТВОЯ ДИМЯЩ ИДОЛ ВАЙКАТ - ЗА СВИРКИ НЕ СТАВАТ, АМА ЗА СВИРЕНЕ ВЪРШАТ РАБОТА......

C U at the Bitter End! (22 June 2003)


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: Apмeнckия пoп ™]  
Автор HammerFall (_______________)
Публикувано09.12.03 11:57



blackdog - ти си свестен! и аз не искам да спорим повече :))
арменски попе - добре човече, и ти си пич, приключваме и с тебе ;) кажи обаче да уточниш - какво повече очакваше да се случи или да направят "останалите" за да си доволен и от тях...искам конкретно да кажеш примерно исках да направят това и това за да разбера

ПОЗДРАВИ ! :)



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: HammerFall]  
Автор Apмeнckия пoп ™ (инстанция)
Публикувано09.12.03 15:02



ОК, така да бъде ... значи поред на номерата:

1. Вейкат - да не пуши, а да свири ... щото е поканен да свири на рок-концерт, а не на селска сватба ... и да наблюдава внимателно Гроскопф и да се учи от него на сценично поведение ... и да свали от лицето си идиотската маска на отегчен от живота непукист, защото му се плаща за да свири и защото тия хора дето са отишли да го слушат му купуват продукцията и това не е благотворителен концерт!

2. Барабаниста им (Щефан ... за съжаление не знам второто му име, а сега не ми се рови) издиша, особено на бързите пасажи в парчетата. Ударите по двете каси често бяха с паузи и неравномерни, а с "пералните" понякога просто не знаеше какво да прави. Той просто не е за този стил. Би паснал чудесно на група със стил като на Ассерt или W.A.S.P. примерно, но Helloween е съвсем друга работа. Това е моето скромно мнение на човек, който години наред се е занимавал с ударни инструменти - смея да твърдя - професионално ... и то именно твърд рок ... но за съжаление живота ме засили в друга посока ...

3. Що се отнася до Саша - този иначе симпатичен пич явно не се е постарал да научи добре парчетата на Helloween. Дали от мързел или все още липса на умения, това не се наемам да коментирам, тъй като по отношение на китарата поддържам само едно що-годе приемливо любителско ниво ... нека по-запознати се изкажат ... но все пак имам уши и слух ... и имаше моменти, в които трябваше да си наостря ушите, за да разбера какво свири и да го оприлича на някое от парчетата. Все пак, от въпросните "трима" той май се представи най-поносимо. Поне не се надуваше като ... да не го споменавам пак ... той си знае ...

За лошото качество на саунда не обвинявам групата ... там други са за е**не ...

Ако имаш друго да питаш - давай ...


Копам грамотно!

Тема Re: Напомням !!!нови [re: NE-Alessio Tacchinar]  
Автор Sodomy (and lust)
Публикувано09.12.03 16:26







Тема Re: Pylen Prowal si besheнови [re: skitnica]  
АвторAnto (Нерегистриран)
Публикувано09.12.03 19:01




Abe hora, az sym zaklet fen na Helloween oshte ot malyk (wremenata na Keeper-ite), no dajte da si go kavem chestno - koncerta beshe PYLEN PROWAL !!!

Eto zashto (pr 10-balnata sistema):
Zwuk (1); Podbor na pesni (9); Solo Kitara(2); Barabani (3); Wokal(3); Bass(10); Ritym Kitara (9); Scenichni efekti(5); Show (6);

To samo s bass, ritym kitara i gotini pesni ne stawa



Тема Re: Pylen Prowal si besheнови [re: Anto]  
Автор Sodomy (and lust)
Публикувано09.12.03 20:19



A kakvo shte kajesh za mladoka kitarist sus zalizanata kosa ot liavo, kak pleskashe solata kato si sviri kakvoto iska na niakoi ot solovite partii na pesnite?



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: Apмeнckия пoп ™]  
Автор HammerFall (_______________)
Публикувано10.12.03 09:55



ОК...този път добре си се изразил! не съм съгласен обаче с нито едно от трите! не искам да се впускам отново в спор, за да ти доказвам че не е така, защото каквото и да напиша, няма да променя мнението ти, както и ти не можеш да промениш моето... :)) добри пожелания от мен! :)



Тема Re: Pylen Prowal si besheнови [re: Sodomy]  
АвторAнтo (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 10:06



Az weche kazah - Solo Kitara(2);

Move bi i 2 mu e mnogo!
Toj e pylen AMATIOR, az po dobre shtqh da se sprawq



Тема Re: Pylen Prowal si besheнови [re: Sodomy]  
Автор Peлиrия и миcтиka (ОКАЗИОН)
Публикувано10.12.03 21:48



Ti po-dobre li 6teshe da gi izsvirish?



Тема Re: Pylen Prowal si besheнови [re: Aнтo]  
Автор Peлиrия и миcтиka (ОКАЗИОН)
Публикувано10.12.03 21:49



eh, da vi imam akula, golemi experti ste i dvamata/!



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: HammerFall]  
Автор Apмeнckия пoп ™ (инстанция)
Публикувано11.12.03 12:40



Не си длъжен да се съгласяваш ... свободни хора сме и всеки има право на мнение ... жив и здрав!


Копам грамотно!

Тема Re: Pylen Prowal si besheнови [re: Peлиrия и миcтиka]  
АвторAnto (Нерегистриран)
Публикувано12.12.03 09:56



Az edwa li, no "Kai Hansen" sys sigurnost !




Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: skitnica]  
Автор Black_Witch (непознат )
Публикувано14.12.03 00:11



bravo misleh si che nqma koi znae kvi fenoive na Helloween,obache se ubedih kato otidoh v Sofiq.E chestno prekarah si jestoko na koncerta.Dano ima i vtori pyt...



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: skitnica]  
Автор Black_Witch (непознат )
Публикувано14.12.03 00:13



basi super qko iskarah na koncerta.tova beshe nezabravimo



Тема H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: skitnica]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано20.01.21 08:37



подпис:
Повторяю – повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на САЩ USA - повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на USA, което не означава, че всички демократи са гадове, нито означава, че всички републиканци са saints.
затова не ме смущава червеният цвят.
Adam died at Gotta
Germany so icon *red*got mi e* is not color.
I prefer
black and white.
*гот ми е*
The same key is for still alive people at Wikipedia - SS have plan for them sign
they have brown color*orange* but there it is only one tool orange
apropos
Sponsor of Formula 1...

And this principle is at Internet at all
10x for confirming my words, stay away!

*b*u make me blue now I only make things clear profi is stolen nickname of unregistered me - efir

krechetalo77 or krechi77
_____________

*
Letter is for you
I am free
*гот ми е*
Да, имах нерегистриран никнейм псевдоним профайлър на шега, защото ми хареса навремето сериала без да съм чела тъпите ви анализи.
Сега след вашите изпълнения вече не харесвам нито Никита, нито пък Хрушчов, нито неговата прословута “оттепель” и имам друго отношение към Сталин.
А вие петата колона непрекъснато хулите един гениален военачалник.
Не окултна пионка като Хитлер.
Послесловие и подпис:




убеден републиканец съм и най-вече не съм предател.
мразя лъжата и предателството.
Фишек.
всичко е лично.




четете темата и попивайте колко навити има да ви оправят.
аз съм само един преводач на крадена и разпродавана от вас класифицирана информация и държавни тайни на доста повече от 7 държави.
сигнал за ядрен тероризъм е подаден от мен на Интерпол още през 2012 година и вие все си въобразявате, че безпаметно паса трева.
Забавлявам се с тъпотата на доста слабоумни псевдомасони.
Минали сте покрай масоните...
Точка.
Танцувайте си вашата пан-е-в-ритм-я, не ми пречите.


Тъпунгерите от Фейсбук са си тъпунгери.

Сволочите те. Пшли все в баню! Просто далеч от мен, писна ми да въртя същата плоча. Размечтали ми се те глобално да станат суперагенти... Така се ставна то с черни очила и с походка на Нео. Спретнаха ми идиотите такъв живот, че дори прототипът на агент 007 би се гръмнал. Чш, алоу... Агентите ги разпознавам от километри. Убийците също. Стига сте тормозили криминалните. Те ме харесват. Те са по-свестни от вак с вашите тъпи морални ценности.
У лево!

Имате си работа с профайлър, за какъвто мечтае всяко разузнаване. Работил цял живот за оцеляването си, личното.
Като преводач фрийлансър. Сори нещастници.
Сега ще имам правото да пиша в блога си каквото пожелая.
Никой не ми е подарил тази свобода.
Марш от пътя ми, говедари прозди. Сатанисти и сектанти, фашаги.

клуб рецепти е баш за терористични и прочее каши.
за оооо... и т.н.


Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:37







Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:38



много грешиш, направо нагло

сега за вас ох и АХъ.






Това отворено писмо го пазехте като доказателство за лудост може би?
Албания сокаците видях как ваят с нож конете и плюскат конско месо с кров.
Това ви е за Косово инфо.
Да понаучите за съседите си колко са мили.

Red border video is nothing.
Бързичко изтрихте написах видеата.
МАСЛИНКИ БЪРЗО ИЛИ ХАПОВЕ.. not for me.
Allah is very angry.
Той ме опази да не полудея когато гледах Червената линия - филма за Сирия.
Споделям много лично преживяване.

Видеотеката ИДИЛи4на.


Честито!
[rl] https://www.facebook.com/photo/?fbid=258483529034895&set=pob.100046197481808[/url]




подпис:
Повторяю – повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на САЩ USA - повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на USA, което не означава, че всички демократи са гадове, нито означава, че всички републиканци са saints.
затова не ме смущава червеният цвят.
Adam died at Gotta
Germany so icon *red*got mi e* is not color.
I prefer
black and white.
*гот ми е*
The same key is for still alive people at Wikipedia - SS have plan for them sign
they have brown color*orange* but there it is only one tool orange
apropos
Sponsor of Formula 1...

And this principle is at Internet at all
10x for confirming my words, stay away!

*b*u make me blue now I only make things clear profi is stolen nickname of unregistered me - efir

krechetalo77 or krechi77
_____________

*
Letter is for you
I am free
*гот ми е*
Да, имах нерегистриран никнейм псевдоним профайлър на шега, защото ми хареса навремето сериала без да съм чела тъпите ви анализи.
Сега след вашите изпълнения вече не харесвам нито Никита, нито пък Хрушчов, нито неговата прословута “оттепель” и имам друго отношение към Сталин.
А вие петата колона непрекъснато хулите един гениален военачалник.
Не окултна пионка като Хитлер.
Послесловие и подпис:




убеден републиканец съм и най-вече не съм предател.
мразя лъжата и предателството.
Фишек.
всичко е лично.




четете темата и попивайте колко навити има да ви оправят.
аз съм само един преводач на крадена и разпродавана от вас класифицирана информация и държавни тайни на доста повече от 7 държави.
сигнал за ядрен тероризъм е подаден от мен на Интерпол още през 2012 година и вие все си въобразявате, че безпаметно паса трева.
Забавлявам се с тъпотата на доста слабоумни псевдомасони.
Минали сте покрай масоните...
Точка.
Танцувайте си вашата пан-е-в-ритм-я, не ми пречите.


Тъпунгерите от Фейсбук са си тъпунгери.
Сволочите те. Пшли все в баню! Просто далеч от мен, писна ми да въртя същата плоча. Размечтали ми се те глобално да станат суперагенти... Така се ставна то с черни очила и с походка на Нео. Спретнаха ми идиотите такъв живот, че дори прототипът на агент 007 би се гръмнал. Чш, алоу... Агентите ги разпознавам от километри. Убийците също. Стига сте тормозили криминалните. Те ме харесват. Те са по-свестни от вак с вашите тъпи морални ценности.
У лево!
Имате си работа с профайлър, за какъвто мечтае всяко разузнаване. Работил цял живот за оцеляването си, личното.
Като преводач фрийлансър. Сори нещастници.
Сега ще имам правото да пиша в блога си каквото пожелая.
Никой не ми е подарил тази свобода.
Марш от пътя ми, говедари прозди. Сатанисти и сектанти, фашаги.

клуб рецепти е баш за терористични и прочее каши.
за оооо... и т.н.


Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:37







Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:38



много грешиш, направо нагло

сега за вас ох и АХъ.






Това отворено писмо го пазехте като доказателство за лудост може би?
Албания сокаците видях как ваят с нож конете и плюскат конско месо с кров.
Това ви е за Косово инфо.
Да понаучите за съседите си колко са мили.

Red border video is nothing.
Бързичко изтрихте ведеата.

Видеотеката идилична.
Честито!
[rl] https://www.facebook.com/photo/?fbid=258483529034895&set=pob.100046197481808[/url]




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.