Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 27.09.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: HammerFall]  
Автор blackgod (мрачен)
Публикувано08.12.03 13:59



Пич, дай наистина да приключим този спор ... Нахъсах ти се отначало просто защото тона ти не е подходящ ... Ок , всеки има право на мнение , аз уважавам твоето , но тогава и ти би трябвало да оставиш останалите да имат право на мнение ... С музиката е така , вкусове всякакви ... За пример мога да ти дам последния албум на Металика : за мен е пълна боза , но за други хора е супер албум ... Така че нека не спорим да глупости , аз си имам мои критерии за добри музиканти , ти имаш други и това е ...
Айде със здраве!

" Шансът 1/1 000 000 , се пада в 9 от 10 случая "


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: HammerFall]  
Автор Apмeнckия пoп ™ (инстанция)
Публикувано08.12.03 15:57



Виж ся, приятелче ...
Аз харесвам много легендарната банда HELLOWEEN и уважавам хеви-метъл институцията HELLOWEEN. Това обаче не е в състояние да ме накара да си затворя очите пред начина, по който ТОЗИ състав на HELLOWEEN се представи пред BG феновете си. Купона беше супер, хората бяха щастливи, че виждат HELLOWEEN на живо! Аз куфях и се радвах заедно с всички! Но - позволи ми като човек, който не само откакто се помни е слушал, но също така доста е свирил такава музика, да имам известна идея ... или поне да мога да си съставя що годе правдиво мнение за това кой как се е представил. Може Дерис да не е светая светих на вокалното майсторство, но аз поне шапка свалям на него и Гроскопф за ултра-професионалното отношение към концерта, феновете и събитието като цяло и за това, че тези две момчета знаеха за какво са дошли в BG и какво очакват от тях тези 2-3 хиляди души, посетили концерта - скромното ми мнение е, че те двамата се отнесоха с необходимото уважение към всичко това. Представянето на останалите окачествявам някъде в диапазона м/у добро и посредствено, а съм безкрайно огорчен от пренебрежителното отношение на оня тутманик Вейкат! Това е! Не се сърди, но от това, което видях - другите трима като музиканти и шоумени са далеч от класата, която очаквахме да демонстрират и обичаната от мен банда HELLOWEEN само ще спечели, ако се отърве от тях. Яко се усеща липсата на Кай Ханзен, не мислиш ли? Вероятно не си бил на петъчния концерт, иначе щеше да разбереш за какво точно става въпрос. Аз няма пак да го повтарям, че вече ще стана банален.
Бъди жив и здрав и не го приемай толкова лично. Всички харесваме и обичаме HELLOWEEN, затова ни е гот, че си начесахме крастата да ги чуем и видим на живо ... и ни е малко тъпо за допуснатите от тях неприсъщи за професионални музиканти от такъв мащаб фалове. Айде със здраве, дано ме разбра правилно и стига сме се дърляли за глупости деба


Копам грамотно!

Редактирано от Apмeнckия пoп ™ на 08.12.03 20:24.



Тема Напомням !!!нови [re: skitnica]  
Автор NE-Alessio Tacchinardi (пич)
Публикувано08.12.03 18:35



СПЕЦИАЛНО ЗА ДРОГАТА НАРИЧАЩА СЕБЕ СИ ХАМЪРФОЛ - НАПОМНЯМ ТИ ПОБЪРКАНЯКО, ЧЕ ПРОДАВАМ ПЕРЦА ОТ ТВОЯ ДИМЯЩ ИДОЛ ВАЙКАТ - ЗА СВИРКИ НЕ СТАВАТ, АМА ЗА СВИРЕНЕ ВЪРШАТ РАБОТА......

C U at the Bitter End! (22 June 2003)


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: Apмeнckия пoп ™]  
Автор HammerFall (_______________)
Публикувано09.12.03 11:57



blackdog - ти си свестен! и аз не искам да спорим повече :))
арменски попе - добре човече, и ти си пич, приключваме и с тебе ;) кажи обаче да уточниш - какво повече очакваше да се случи или да направят "останалите" за да си доволен и от тях...искам конкретно да кажеш примерно исках да направят това и това за да разбера

ПОЗДРАВИ ! :)



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: HammerFall]  
Автор Apмeнckия пoп ™ (инстанция)
Публикувано09.12.03 15:02



ОК, така да бъде ... значи поред на номерата:

1. Вейкат - да не пуши, а да свири ... щото е поканен да свири на рок-концерт, а не на селска сватба ... и да наблюдава внимателно Гроскопф и да се учи от него на сценично поведение ... и да свали от лицето си идиотската маска на отегчен от живота непукист, защото му се плаща за да свири и защото тия хора дето са отишли да го слушат му купуват продукцията и това не е благотворителен концерт!

2. Барабаниста им (Щефан ... за съжаление не знам второто му име, а сега не ми се рови) издиша, особено на бързите пасажи в парчетата. Ударите по двете каси често бяха с паузи и неравномерни, а с "пералните" понякога просто не знаеше какво да прави. Той просто не е за този стил. Би паснал чудесно на група със стил като на Ассерt или W.A.S.P. примерно, но Helloween е съвсем друга работа. Това е моето скромно мнение на човек, който години наред се е занимавал с ударни инструменти - смея да твърдя - професионално ... и то именно твърд рок ... но за съжаление живота ме засили в друга посока ...

3. Що се отнася до Саша - този иначе симпатичен пич явно не се е постарал да научи добре парчетата на Helloween. Дали от мързел или все още липса на умения, това не се наемам да коментирам, тъй като по отношение на китарата поддържам само едно що-годе приемливо любителско ниво ... нека по-запознати се изкажат ... но все пак имам уши и слух ... и имаше моменти, в които трябваше да си наостря ушите, за да разбера какво свири и да го оприлича на някое от парчетата. Все пак, от въпросните "трима" той май се представи най-поносимо. Поне не се надуваше като ... да не го споменавам пак ... той си знае ...

За лошото качество на саунда не обвинявам групата ... там други са за е**не ...

Ако имаш друго да питаш - давай ...


Копам грамотно!

Тема Re: Напомням !!!нови [re: NE-Alessio Tacchinar]  
Автор Sodomy (and lust)
Публикувано09.12.03 16:26







Тема Re: Pylen Prowal si besheнови [re: skitnica]  
АвторAnto (Нерегистриран)
Публикувано09.12.03 19:01




Abe hora, az sym zaklet fen na Helloween oshte ot malyk (wremenata na Keeper-ite), no dajte da si go kavem chestno - koncerta beshe PYLEN PROWAL !!!

Eto zashto (pr 10-balnata sistema):
Zwuk (1); Podbor na pesni (9); Solo Kitara(2); Barabani (3); Wokal(3); Bass(10); Ritym Kitara (9); Scenichni efekti(5); Show (6);

To samo s bass, ritym kitara i gotini pesni ne stawa



Тема Re: Pylen Prowal si besheнови [re: Anto]  
Автор Sodomy (and lust)
Публикувано09.12.03 20:19



A kakvo shte kajesh za mladoka kitarist sus zalizanata kosa ot liavo, kak pleskashe solata kato si sviri kakvoto iska na niakoi ot solovite partii na pesnite?



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: Apмeнckия пoп ™]  
Автор HammerFall (_______________)
Публикувано10.12.03 09:55



ОК...този път добре си се изразил! не съм съгласен обаче с нито едно от трите! не искам да се впускам отново в спор, за да ти доказвам че не е така, защото каквото и да напиша, няма да променя мнението ти, както и ти не можеш да промениш моето... :)) добри пожелания от мен! :)



Тема Re: Pylen Prowal si besheнови [re: Sodomy]  
АвторAнтo (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 10:06



Az weche kazah - Solo Kitara(2);

Move bi i 2 mu e mnogo!
Toj e pylen AMATIOR, az po dobre shtqh da se sprawq




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.