Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:32 26.09.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: Angel]  
Автор HammerFall (_______________)
Публикувано04.12.03 18:59



ти си пълен глупак!!! по някаква абсолютна грешка на съдбата си спечелил среща с една от НАЙ-ВЕЛИКИТЕ ГРУПИ В ИСТОРИЯТА НА МЕТЪЛА а е трябвало на твое място да бъде някой истински фен !!!! съжалявам те, защото щом не си се накефил ти за мен си просто един лайнар!!!

колкото до всички които плюят по концерта:
НЕ МОГА ДА СИ ПРЕДСТАВЯ ЧЕ ИМА ХОРА НА КОИТО НЕ ИМ Е ХАРЕСАЛО !!!! ТОЯ КОНЦЕРТ БЕШЕ НАЙ-ЗВЕЗДНИЯТ МИГ В ЖИВОТА МИ БЕ ХОРА !!! ВИДЯХ ИДОЛИТЕ СИ, ВИДЯХ ЛЮБИМАТА СИ ГРУПА ДА ЗАБИВА ПАРЧЕ СЛЕД ПАРЧЕ ДАВАЙКИ ВСИЧКО ОТ СЕБЕ СИ !!! (който говори че не са си дали много зор явно просто е толкова малък,и в прекия и в преносен смисъл, че не е виждал нищо което се случва на сцената!!! ЗВУКЪТ БЕШЕ ЖЕЛЕЗЕН !!! ПУБЛИКАТА БЕШЕ СТРАХОТНА !!! СИГУРЕН СЪМ ЧЕ НИКЪДЕ В ЕВРОПА НЯМА ПО ТЕМПЕРАМЕНТНА И ЕУФОРИРАНА ПУБЛИКА КАКВАТО ИМА В БЪЛГАРИЯ !!!! КАТО ЗА ФИНАЛ ИСКАМ ДА КАЖА НА ВСИЧКИ БОКЛУЦИ КОИТО СЕ ОСМЕЛЯВАТ ДА УМАЛОВАЖАВАТ СЪБИТИЕТО И ДА ПЛЮЯТ ПО ХЕЛОУИН - НЕБЛАГОДАРНИЦИ ПРОСТИ !!!! ЦЯЛАТА ЗАЛА ПЕЕШЕ С ИДОЛИТЕ СИ А ВИЕ КВО ПРАВИХТЕ ПРЕЗ ТОВА ВРЕМЕ ? - МИСЛЕХТЕ КАК УТРЕ ЩЕ ОПЛЮЕТЕ КОНЦЕРТА НАЛИ? ЗА МЕН ВИЕ СТЕ ШИБАНИ ПОЗЬОРЧЕТА !!!! ДАНО БЪЛГАРИЯ СЕ ОТТЪРВЕ ОТ ВАС!!! АГЕНЦИЯ ПРИМА ДОКАРА НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ЗВЕЗДИ СЛЕД МЕЙДЪН В СОФИЯ И ИЗНЕСОХА НЕЧОВЕШКИ, БРУТАЛЕН, УЛТРА ЗДРАВ КОНЦЕРТ!!! ГОРД СЪМ ЧЕ БЯХ ЧАСТ ОТ ВЕЛИКОЛЕПНАТА ПУБЛИКА И СТРАХОТНОТО ШОУ КОЕТО ИЗНЕСОХА ЛЮБИМЦИТЕ НА ТОЛКОВА МНОГО ХОРА ПО СВЕТА !!!

поздрави !



Тема Re: Ох беше много яко:)))нови [re: Alessio Tacchinardi]  
Автор SEXX (heat in veins)
Публикувано04.12.03 21:19



Ми аз бях най-отзад... И честно да си кажа зад мен имаше... ъъъ само някакви лелки скръстили ръце... все едно на кино отишли... та не бях в най-яката част:))





Burning feathers, not an angel, Heaven's closed , Hell's sold out.


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: HammerFall]  
Авторjp (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 09:23



Ти си големия загубеняк, който нищо не видя.
Не виждаш ли, че са се наяли от всякъде.
Тук идват само групи, които залязват.
Това ли е Heloween.
Kai Hansen e Heloween.
Само бозаджийски хитове с тоя вокал.
Иди и в петък и кажи, че пак ще е най-великия концерт.
Пенсионирани групи и нарядко за да е гарантирано пълна залата.
Във Франция го замеряха с шишета Анди Дерис.
Добре, че бяха с Iron Maiden там Helloween,
защото едва ли биха събрали и 200 души.
Значи Металика и другите групи ще свирят по 2 часа,
а тия тъпанари само 1.30.
Пак казвам, че концерта ми хареса, но беше като стихотворение на изуст.



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: HammerFall]  
Авторjp (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 09:26



Забравих да те питам:
Защо не докарат HammerFall или Гама рей
а ми докарват пенсионери



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: HammerFall]  
Автор blackgod (мрачен)
Публикувано05.12.03 10:09



Като чета какви глупости си написал ме напушва такъв смях , че ще падна от стола . Това предполагам ти е първия метъл концерт на който си отишъл и ако е така ти е простено ... Имал съм щастието да бъда на концерт на Helloween в силните им години и знам какво говоря когато казвам че тук в София просто отбиха номера , и затова постинга ми завършваше с констатацията че това не е истинския Helloween ... Бил съм на много концерти , на доста групи , но това е най-слабия концерт на известна група в София който съм гледал ... И най-много ми е интересно как всички тук / все велики , кой от кой по-истински фенове на групата / не му направи впечатление каква пародия е новия китарист ... Аз на концерта полудявах от яд като чувах как се гаври с това което са създали всички други китаристи преди него...

" Шансът 1/1 000 000 , се пада в 9 от 10 случая "


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: HammerFall]  
АвторAngel (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 10:56



Значи съдбата заслужено ме възнагради да се срещна с Helloween, защото те са ми любима група от 1988г. (дано ти имаш спомени от тази година). За мен освен семейството има още нещо което е на сърцето ми и това е helloween. Незнам ти колко неща имаш на helloween, но аз имам дори ДЕМО версиите на парчетата им и ги знам наизуст. На концерта бях преграгнал още на третата песен. Още не ми се е оправил гласа. Но да се отнесат с нас така, при положение, че това е може би най-големия им концерт от турнето не говори хич добре за тях.
В сайта на вестник "Сега" имаше един твой съмишленик, който като нямаше какво да каже обиждаше. Казах му че спокойно може да влезе в класацията ТОП идиот на годината. Ти си му достойна конкуренция.



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: blackgod]  
Автор HammerFall (_______________)
Публикувано05.12.03 11:51



ТИ СИ СУПЕР ЗЛЕ ПРОСТО !!! ЯВНО ХЕМ СИ СЛЯП ХЕМ СИ И ГЛУХ - САША ГЕРСНЕР БЕШЕ НЕЧОВЕК !!! ИЗРОД !!! ТОЙ НАПРАВИ НАЙ ГОЛЯМОТО ШОУ НА ТОЯ КОНЦЕРТ И ВСИЧКИ ОКОЛО МЕН ОСТАНАХА ВЪЗХИТЕНИ ОТ ТОВА КАКВО ПРАВИ С КИТАРАТА !!!!

а ето и за ония другия: СВИРИХА ЧАС И ЧЕТИРЕСЕТ И ПЕТ МИНУТИ МИЗЕРНИКО !!! АКО СИ ПОГЛЕДНАЛ ЕДНА ДРУГА ТЕМА В СЪЩИЯ КЛУБ ЩЕ ВИДИШ ЧЕ И В ГРАДОВЕ КАТО САО ПАУЛО, ЛОНДОН И МИЛАНО ИЗПЪЛНЯВАТ СЪЩИТЕ ПЕСНИ НА КОНЦЕРТИТЕ СИ !!!! НАЙ-МНОГО ДА СА СПЕСТИЛИ 1 ПАРЧЕ В СОФИЯ !!! НО ВСЪЩТНОСТ КАКВО ЛИ СЕ ЗАНИМАВАМ С ТЕБЕ, И 5 ЧАСОВ КОНЦЕРТ ДА ИЗНЕСАТ - ТИ ПАК ЩЕ СИ НЕДОВОЛЕН !!! А КАКВО ОТНОШЕНИЕ ИСКАШ ДА ПОЛУЧИШ ОТ ТЯХ В ГРИМЬОРНАТА БЕ !!! ИСКАШ ДА ТЕ ОБГЪРНАТ С ВНИМАНИЕ ЛИ ??? ШИБАНЯК НАГЪЛ !!! АКО ИМАХ ТВОЙТА ВЪЗМОЖНОСТ ЩЯХ ДА ИМ ЦЕЛУНА КРАКАТА И ЩЯХ ДА СЪМ ГОТОВ ДА УМРА СЛЕД ТОВА !!! НЕБЛАГОДАРНИК СМАЧКАН !!!



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!! [re: HammerFall]  
АвторAngel (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 12:09



Setlist-a можеш да го видиш в същия клуб и да разбереш колко песни липсват. А пък който е искал да ги види можеше да дойде към 23.30h, когато нямаше абсолютно никаква охрана и не само хората избрани за срещата си взеха автографи. И през деня хора са ходили в хотела им и са ги видяли.
Не само краката можеше да им целунеш ами и свирка да им направиш.



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: Angel]  
Автор HammerFall (_______________)
Публикувано05.12.03 12:18



жалък си...



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!! [re: HammerFall]  
Автор blackgod (мрачен)
Публикувано05.12.03 13:56



е аз бях с приятели музиканти , явно и те би трябвало да са глухи и слепи защото и те видяха и чуха какво свири тоя смешник ... Но мисля че е видно че нямаш никакви музикални познания , отгоре натова явно не познаваш музиката им в детайли / въпреки че си супер як фен и прочие / щом не си забелязал разлика ...

" Шансът 1/1 000 000 , се пада в 9 от 10 случая "



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.