Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:46 25.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: stinger]  
Автор the_dude_78™ (коварен и алчен)
Публикувано03.12.03 17:38



баш в средата
е поне не сме като японците


SELECT * FROM USERS WHERE CLUE>0
0 rows returned


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: Alessio Tacchinardi]  
Автор the_dude_78™ (коварен и алчен)
Публикувано03.12.03 17:42



да, накрая последните парчета не ми харесаха хич
исках да чуя i want out или it's time for just a little sign
но някак си вокала аха аха да не се чуе
малко едно такова странно звучене
не бях ходил на концерти на закрито и си мислех че е от това
но нещо май не е от това


SELECT * FROM USERS WHERE CLUE>0
0 rows returned


Тема Re: H E L L O W E E N - баси ТЪПИЯ концерт !!!нови [re: Alessio Tacchinardi]  
Автор blackgod (мрачен)
Публикувано03.12.03 18:32



бе аз като четях мненията във форума по едно време почнах да се питам дали не сме ходили на различни концерти

" Шансът 1/1 000 000 , се пада в 9 от 10 случая "


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: skitnica]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано03.12.03 18:57



аз толкова лош звук не бях чувал на такъв концерт. даже HIM и Малмстийн, дето досега държаха палмата на първенството, вече минават на второ място
за подбора на песните не съм съгласен обаче с тоя дето протестираше горе, беше си много добър като изключим sun for the world. публиката си беше ок в по-голямата част (е, поне в частта около мен ). обаче с времетраенето разбира се ни преебаха яко.



Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: skitnica]  
Автор Dark Knight (Fallen Lord)
Публикувано03.12.03 19:12



Е аз пък се бях наврял най-отпред/е на 3-4 ред/ по средата, голямо меле беше, пък и някакъв психопат от охраната постоянно заливаше с вода от нек'ва кофа /предимно върху мен/ - та целият бях мокър. А звукът беше така замазан, че солата едвам се различаваха - китарите звучаха фалшиво и се разминаваха на места, вокалът- почти не се чуваше, а барабаните трещяха здраво..... И на Дрийм Тийтър звукът беше гаден, но на Хелоуйн - определено беше по-гаден, 4естно казано - малко се разочаровах - очаквах повече, а и всички, които бяха с мен, са на същото мнение.
Поне видях пчеличката Мая, пардон - Умай Мая!!! Е, не приличаше на блек-метал фенка /по-скоро на добро, послушно момиче/ - направо съм разочарован - а толкова разпалено защитаваше сатанинския блек!!!

"...молят за живот, плачат, не знаят,
че във черно са толкоз красиви..."


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!!нови [re: Mist]  
Автор Dark Knight (Fallen Lord)
Публикувано03.12.03 19:19



Sun 4 the world е култово бе! Ами в частта около теб, щот аз бях там!!! Пък за времето - вярно малко концертче беше - кат за толкова известна група и с толкова албуми... Пък и като нямаше подгряващи... Ама за толкоз пари - толкоз, който иска повече - да си плаща двойно за билет в Германия!!!

"...молят за живот, плачат, не знаят,
че във черно са толкоз красиви..."


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!! [re: skitnica]  
Автор Rockerka (Rock You)
Публикувано03.12.03 20:01



da vi kaja az iskah da 4wia Ride The Sky i Lier ama mnogo im se izkefih.....nisto 4e lwdite fenofe otna4aloto stiaha da me sma4kat ama vse pak im se radvah iako....


....Rock forever in my heart....


Тема Моля? [re: skitnica]  
Автор Peдpиk Шyxapт (сталкер)
Публикувано03.12.03 21:30



Лично за мен концертът в най-добрият случай беше "добър". Имаше си бая кусури, та в никакъв случай няма да влезе дори в Топ 5 на яките концерти в БГ.
Но поред:

Звук - малко по-добре от абсолютния резил, наречен Слейър и Халфорд миналата година (за звука става дума - това беше концертът с най-лошият звук, на който съм бил), но все пак беше зле...

Плейлиста - до 5-6 парче всичко си беше наред, след това не толкова...

Изпълнение - ми става. Обаче ми се видя някак рутинно един вид. Дерис обаче ми допадна като глас повече отколкото в студийните албуми, но на места издишаше в парчетата, изпяти от Киске някога. Май и той си го знае и затова нямаше I want out или I'm alive примерно. Обаче Вайкат е абсолютен задник - тоя не спря да пуши през цялото време, въобще не си даваше зор и сякаш бързаше да приключи гига макс. бързо. Абе има какво да се желае...

Всъщност по време на самият концерт въобще не си давах сметка за тия неща. После обаче...

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Re: H E L L O W E E N - баси якия концерт !!! [re: Dark Knight]  
Автор Peдpиk Шyxapт (сталкер)
Публикувано03.12.03 21:31



Абе, ти ли беше тоя брадясал тип около Мист? Следващия път си отпуши ушите

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Ох беше много яко:))) [re: skitnica]  
Автор SEXX (heat in veins)
Публикувано03.12.03 23:12



А вие от коя страна бяхте?!
Аз от дясната разбира се

Burning feathers, not an angel, Heaven's closed , Hell's sold out.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.