Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:28 21.05.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Varg Vikernes e na svobodaнови  
Автор Hиkoлa Бaтopи (Waffen SS man)
Публикувано27.10.03 10:02



Yes! Varg e na svoboda! Sega e momenta za nov album na BURZUM!

Sieg Heil Viktoria


Тема Re: Varg Vikernes e na svobodaнови [re: Hиkoлa Бaтopи]  
Автор Keфиc (Речен Бог)
Публикувано27.10.03 12:20



Споко,
нема да изкара дълго на свобода. Идиоти като тоя или ги убиват, или обратно в дрънголника.

- cheap new and used heavy/speed/thrash/death/black/doom metal

Тема Re: Varg Vikernes e na svobodaнови [re: Hиkoлa Бaтopи]  
Автор Umai Maia (Tengri's)
Публикувано27.10.03 18:10



Той не беше ли казал, че пове4е няма да записва албуми на Бурзум? Може и да си е променил мнението.

...when time gets fast but everything goes slow...


Тема Re: Varg Vikernes e na svobodaнови [re: Hиkoлa Бaтopи]  
Автор Keфиc (Речен Бог)
Публикувано28.10.03 00:37



Хаха,
току-що ми попадна един норвежки вестник днеска. Варг не е бил на свобода въобще! Бил е пуснат в домашен отпуск за два дена и не се върнал. Днеска са го заловили на магистралата близо до Осло. Сега вече със сигурност няма да го пуснат по-рано от пълната присъда, която изтича на 2014-та (или там някъде).

Ей ти тук актуална снимка, на - виж твоя идол на какво прилича. Да ти напонмя на някой? Егати фашиста е!

- кликни на линка да я видиш, че тъпия дир не може да хоства снимки ако в адреса им липсава www

- cheap new and used heavy/speed/thrash/death/black/doom metal

Тема Re: Varg Vikernes e na svobodaнови [re: Keфиc]  
Автор Umai Maia (Tengri's)
Публикувано28.10.03 17:25



Предполагам Никола Батори добре знае как изглежда Викернес и какви са му представите за света. У4удва ме, 4е ти му се учудваш

За годината 2014 сигурен ли си? Аз мислех, 4е е докъм 2008 присъдата. Но може и да греша и да е до 2015.

...when time gets fast but everything goes slow...


Тема Re: Varg Vikernes e na svobodaнови [re: Umai Maia]  
Автор Keфиc (Речен Бог)
Публикувано28.10.03 23:23



Винаги се учудвам когато видя хора които открито приветстват и се радват на расисти, фашисти и садистични убийци като поврагата Варг!

Виж снимката - актуална е, от 27 октомври сутринта...

Варг е осъден на 21 години затвор 1993 - в Норвегия обикновенно след известно врме те слагат на проблен олекотен режим и евентуално може да ти съкратят присъдата, но НЕ и ако бягаш по време на отпуска .
Много тъпа проява, която може само да ме радва

- cheap new and used heavy/speed/thrash/death/black/doom metal

Тема Re: Varg Vikernes e na svobodaнови [re: Keфиc]  
Автор Umai Maia (Tengri's)
Публикувано29.10.03 11:21



Виждала съм го, знам как изглежда. И ако това ще те успокои - и твоя линк видях.

Винаги се учудвам когато видя хора които открито приветстват и се радват на расисти, фашисти и садистични убийци като поврагата Варг! - да, и аз се у4удвам. Обикновено се питам хората от комплекси ли го правят или защото са намерили нещо, което да харесат в него.

Нямам намерение да ставам адвокат на Викернес пред тебе. Ако ти харесва да гледаш на нещата само от една страна, защото така е по-лесно, моля продължавай - всеки има право на това

Необходимото Ми Зло


Тема Re: Varg Vikernes e na svobodaнови [re: Umai Maia]  
Автор Keфиc (Речен Бог)
Публикувано29.10.03 11:58



Не е нужно да му ставаш адвокатка, можеш да ми кажеш какво е това у него което лично теб те привлича и защо си и му симпатизантка, след като казваш че и ти не харесваш фашистите/расистите/садистичните убийци...

Варг е най-расовия расист и ултра-десен фашист ако наистина вятрва в това, което е написал.
Чудно ми е какво можеш да харесваш в него, след като той изрично подчертава, че единствената чиста раса са викингите и всички други - на сапун! - в това число влизаш и ти, и Никола Батори и всички други негови фенове извън скандинавия дето не са русокоси и синеоки...той те мрази и ненавижда, а ти го харесваш и величаеш - доста странна форма на етнически мазохизъм .

- cheap new and used heavy/speed/thrash/death/black/doom metal

Тема Re: Varg Vikernes e na svobodaнови [re: Keфиc]  
Автор Umai Maia (Tengri's)
Публикувано29.10.03 12:53



Варг е най-расовия расист и ултра-десен фашист - представяш ли си колко много горди фашисти сега негодуват срещу това твое изказване, защото си мислят, 4е всъщност те са "най-"

Викингите не са раса. "викинг" е човек, който пътува по море с цел да плячкосва европейските брегове. Истори4ески, това са били норвежки, шведски и датски пирати. The word is used incorrectly to describe all the peoples of Scandinavia. Само уточнявам, не се заяждам.

Е, 4ак пък етни4ески мазохизъм. Ще повторя, 4е гледаш нещата само от една страна. Не знам за другите, но аз не съм забелязала да "величая" тоя човек, да го издигам в култ и пр. Малко преувеличаваш.
Примерно на мене ми харесват албумите на бурзум, харесва ми атмосферата, която създават и разни такива неща. Не мисля, че този човек е "идиот", както ти го наричаш. Просто си мисля други неща. Че се държи малко като отчаян. Че има някакъв твърде измъчващ комплекс, който изкривя всичките му положителни ка4ества и пречи на енергията му да се насочи в съзидателна посока. И тези две неща са свързани.

Необходимото Ми Зло


Тема Re: Varg Vikernes e na svoboda [re: Umai Maia]  
Автор Thunder lnc. (hard'n'heavy)
Публикувано29.10.03 13:23



Пише се people




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.