Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:59 17.05.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Неколко важни неща за Хей Метъла, майнанови  
Автор kenny mccormick (футболен класик)
Публикувано26.10.03 10:30



лошо е когато се къпеш, а е отлъчване от църквата ако си переш мухлясалите суитчърчета от битака на кънтри групи като металица и други разни хипарски лайна. тесни дънки, български кубинки и пружинска походка.
мешка пълна с лайна и надписи с химикалка. цъфтяща коса, претенции за спортисти. евтин алкохол и касетки от преди 10 години.
лада петица на "татко" с надуто парно 5 хипари се кефят на две фабрични руски колони. обсъждат последния албум на анонимна група, който никой от тях не е слушал. събират пари да си купят петима човека едно списание да четат статии на чалгаджии преведени от интернет.
"А ти познаваш ли Гошо Содома" или Пешо Юраята или Минка мейданката.
скучни хипи книги с фентъзи истории. толкин и стар уорс. 100% хипарщина, ходене до Рила и изяждане на сурови печурки с килограми с мисълта да си high.
пътуване до морето некъпани с мешка на магистралата и без пари.
космати гениталии и всеки ден с реазличен мъж.два плаката от метъл хамър, мечта за кожени дрехи, само левски.
това сте вие. ебати нещастниците. как мразя хипарите

СПИРАЙ БЕ ШТИ ЕБА МАЙКАТАААААААААААААА


Тема Re: Неколко важни неща за Хей Метъла, майнанови [re: kenny mccormick]  
Автор мeтъл Джyмa ((не)познат)
Публикувано26.10.03 10:45



1) Сигурен ли си?
2) Ти със какво си по-различен? С объснатите гениталий (не че има нещо лошо - "въпрос на вкус, казкало кучето и си облизало задника"

Още малко толерантност никога не е излишна


Тема Re: Неколко важни неща за Хей Метъла, майнанови [re: kenny mccormick]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано26.10.03 11:50



Едно нещо не можах да проумея: Откъде толкоз злоба у едно 15 годишно пъпчиво рапърско тийнейджърче бе? Откъде?

Насякъде обикаля и само за гъзове и хипари говори ...направо и без да съм екстрасенс усещам как некоя тумба хипари са го клецали в морската градина, неколкократно .

- cheap new and used heavy/speed/thrash/death/black/doom metal

Тема Re: Неколко важни неща за Хей Метъла, майнанови [re: kenny mccormick]  
Автор Alastis (Вилнюс)
Публикувано26.10.03 15:07



Нещастието ти е в това, че си мислиш, че мразиш нещо или някого. В действителност съм почти сигурен, че не си изпитвал истинска омраза през живота си. Повярвай ми, не е толкова лесно.
Иначе, както гледам, си много назад с материала щом смесваш хипитата с метълите. Касетки отпреди десет години. Айде не говори за времена, когато не си бил планиран.

Никой да не говори с мен днес...


Тема АХАХАХАХнови [re: Alastis]  
Автор kenny mccormick (футболен класик)
Публикувано26.10.03 19:46



шибай се бе хипар хахаха
да умреш от мизерия И ДА ШМЪРКАШ СТЪКЛОПАКЕТ хахааааа

СПИРАЙ БЕ ШТИ ЕБА МАЙКАТАААААААААААААА


Тема ееееееее копеленови [re: Myминтpoл]  
Автор kenny mccormick (футболен класик)
Публикувано26.10.03 19:47



леко че ме засегнеш копелеееееееееее
смърдят ли кубинките хаха
ОТКОГА НЕ СИ ЯЛ КОПЕЛЕ!

СПИРАЙ БЕ ШТИ ЕБА МАЙКАТАААААААААААААА


Тема еее бате,нови [re: мeтъл Джyмa]  
Автор kenny mccormick (футболен класик)
Публикувано26.10.03 19:49



може ли такива неща да ми ги говориш бе.
ако падаш по банкета как ще реагираш, а?

СПИРАЙ БЕ ШТИ ЕБА МАЙКАТАААААААААААААА


Тема Re: ееееееее копеленови [re: kenny mccormick]  
Автор Keфиc (Речен Бог)
Публикувано26.10.03 21:54



Нямам кубинки и не съм обувал такива неща откакто се уволних от казармата преди 12 години. Обикновенно ходя по спортни чепици, джапанки или сандали. За щастие тук където живея никой не плаща дан на модата и общественото мнение и се облича както му е удобно и приятно. Косата ми е около 3 см и си взимам душ всяка сутрин и евентуално вечер ако не ме е мързяло и съм ходил на фитнес.
Не си мечтая за кожени дрехи защото не ме привлича идеята да се потя в тях като прасе, освен това мога да си позволя да си ги купя винаги за да ми е цел в живота. Единствената кожена дреха която притежавам е рокерско яке, което обличам понякога в много редки ситуации.
За "ладата" на татко не знам - доколкото знам за последно баща ми караше хонда сивик, а аз имам форд торъс - бая е дъртичък вече (модел 1992), но ми върши работа засега.
Току-що закусих корнфлейкс "Cocoa Pebbles" със шоколадово мляко и половин банан.
Не знам дали ще умра от мизерия - по принцип всичко е възможно, но ако точно в този момент ми видиш извадката от банковата сметка ще ти омекнат краката.

Та така драги ми кени - лапай и се потапяй

- cheap new and used heavy/speed/thrash/death/black/doom metal

Тема Re: Неколко важни неща за Хей Метъла, майнанови [re: kenny mccormick]  
Автор Thunder lnc. (hard'n'heavy)
Публикувано26.10.03 22:37



Имам един поздрав, който е идеален за теб, сладък *KISSED*



...превърти най-долу на предпоследното парче (21)... и където трябва сложи второ лице единствено число...

...а после кръгом, редник mccormick (аз), газ... и си бий камшика по посока от теб до другото дърво



Редактирано от Thunder lnc. на 26.10.03 22:41.



Тема ХЕХЕХЕХЕХЕХХнови [re: kenny mccormick]  
Автор Skywalker™ (The Seventh One)
Публикувано27.10.03 03:40



кени ли си къв си ебал съм та! ей дрисня миризлива , ща целя с пачки от родното ти село долни богров до лондон и обратно бе кекеш!

Аре яж лайна!

ААААААА и хуй за цесека!

АААААААААа ко стана там с гунди и майка ти?!?!!??!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.