Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:25 28.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Търся Saviour Machineнови  
Автор Alastis (Ереван)
Публикувано18.08.03 19:39



Търся оригинален диск на Legend I на Saviour Machine. Във всички online-магазини ми казват, че албума е out of stock, така че нов не може да се намери. Ако някой го има и е в добро състояние и, най-важното, иска да се отърве от него, моля да се свърже с мен на бележка.

Благодаря.

Наздраве !!
Alastis - призрак от миналото



Тема Re: Търся Saviour Machineнови [re: Alastis]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано18.08.03 20:28



Колко даваш?

Аз в момента имам само едноименния и Synopsis за продан на сайта, но мога да ти потърся Legend I ако ми кажеш цена.

Random Alcoholic Thought:
There are 24 hours in a day and 24 beers in a case. Coincidence??


Тема Re: Търся Saviour Machineнови [re: Myминтpoл]  
Автор Alastis (Белград)
Публикувано22.08.03 08:27



Ти не си ли извън България? Ще ми е малко сложно да изпратя пари зад граница. Но можеш ти пръв да кажеш някаква цена.
И помни, говорим за Legend I, ан не за Saviour Machine I

Наздраве !!
Alastis - призрак от миналото



Тема Re: Търся Saviour Machineнови [re: Alastis]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано23.08.03 05:00



Извън българия съм, но пращам и получавам неща от/до БГ и може да се уреди да се плати и получи на/от човек в БГ евентуално.

Пари не мога да ти кажа, защото го нямам в наличност, но ти ако ми кажеш до колко си склонен да дадеш ще го имам предвид ако ми изпадне отнейде и евентуално ще мога да отреагирам.

Тоя Леджънд 1 е бая рядък, щото не ми е попдал в полезрението често, а Saviour Machine I имам налични две бройки в момента

Това е бая тъпа група между другото (мое лично мнение, хехе).

Random Alcoholic Thought:
There are 24 hours in a day and 24 beers in a case. Coincidence??


Тема Re: Търся Saviour Machine [re: Myминтpoл]  
Автор Alastis (Белград)
Публикувано26.08.03 19:24




Saviour Machine си е много яка група даже. Това, че е бавна и меланхолична не значи че е тъпа.
В SaviourMachine.com на едно място пише, че албума е out of stock, но в order form-а сякаш го има:

Струва $17 и съм склонен да ги дам, стига да имах възможност. Ако можеш да го уредиш чрез човек в България съм склонен да дам тези пари. На него, разбира се. А с него вече се разбирайте. Другият вариант е да го разменя за нещо. Ти решавай.

Наздраве !!
Alastis - призрак от миналото



Тема Re: Търся Saviour Machineнови [re: Myминтpoл]  
Автор sok (kos)
Публикувано26.08.03 20:11



Можеш ли да намериш албума на Круиз от 1986-та "Легенда Русского Рока", плащам ти 25 $ на какъвто и да е носител? Много ще съм благодарен ако ми дадеш информация.



Тема Re: Търся Saviour Machineнови [re: Alastis]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано27.08.03 08:29



Сори пич, за $17 няма да стане, сега ще ти обясня защо:

1. прочете ли долу под таблицата какво пише? "If ordering from the United States, Canada, South America, Japan: For orders $1-$20, add $3 S&H"

Значи ако ти го поръчам оттам няма да ми струва $17, а $20

и

2. Отделно след това аз трябва да го пратя до БГ, което също не е безплатно, хич даже, щото щатските пощи са супер скъпари, а ако не го пратя препоръчано (която услуга тук струва +$8!) Българските пощальони го крадват и НИКОГА не го доставят! . Естествено ако го пращам ще го пратя с разни други неща и няма да те карам да платиш целия шипинг сам, но би било редно да тъ шмулна поне още $1-2...

Та така, сори че те разочаровам по тоя начин, ех .

Съгласен съм на размяна и с радост бих приел да го разменя за кои да е две плочи:

АХАТ - походът LP
ИМПУЛС - Гладиатор LP
Ь - Ер Малък LP

може да ми дадеш две плочи от едно и също заглавие - примерно два ахата, или два импулса, етц. Единственото ми условие е да са в запазено прилично състояние!

Random Alcoholic Thought:
There are 24 hours in a day and 24 beers in a case. Coincidence??


Тема Re: Търся Saviour Machineнови [re: sok]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано27.08.03 08:49



Няма такъв албум на Круиз "Легенда Руского рока" 1986,
т.е. има - "Легенды русского рока", но той е сборка от 2001 и е от НЕ-МЕТЪЛСКИЯ период на Круиз БЕЗ Валерий Гайна! Ако го искаш него за $25 одма ти го доставям!

Първия Круиз с Валерий Гайна се казва КРУИЗ - 1 и е от 1987

След това има един много рядък буутлег, който няма име, но хората го наричат "Железный рок" и е наполовина лайф песни и наполовина студийни - за тоя албум ли ми говориш?

И накрая има КРУИЗ - Круиз 1988,
същия албум е лицензиран една година по-късно от WEA Records и е издаден в САЩ изпят на Инглиш.


Това е,
на ЦД аз лично съм виждал само КРУИЗ - 1, Мелодия Рекърс и руснака който ми го продаде ме светна че е бутлег, т.е. мелодия не са го издавали на диск никога, а само на плоча.

В момента по някакво абсолютно стечение на обстоятествата имам една оригинална плоча на Круиз - 1, която е заложена за продан на eBay за $24.99 - не те окуражавам да бидваш за нея обаче, защото за да ти я пратя до БГ ще струва около $17.50!

Мога евентуално да запитам дали нем огат да ми намерят някоя бройка от круиз-1, но не разчитай особенно.

Имам купища други руски банди на ЦД обаче ако искаш :),
не съм ги качил все още на сайта щото чакам тъпия Гугъл спайдър-бот да ме кравлне и да ме вкара в техния дейтабейз, ама като стане ще ги накачоля сите :)

Я виж тук какво имам



Random Alcoholic Thought:
There are 24 hours in a day and 24 beers in a case. Coincidence??

Редактирано от Myминтpoл на 27.08.03 09:01.



Тема Re: Търся Saviour Machineнови [re: Myминтpoл]  
Автор Alastis (Белград)
Публикувано27.08.03 22:09



Усетих се, че не съм сметнал пътните

ОК, ще видя за плочите.

Наздраве !!
Alastis - призрак от миналото



Тема Re: Търся Saviour Machineнови [re: Alastis]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано28.08.03 03:38



Дерзай с плочите, щото днеска един от пичовете с които трейдвам ми прати нов списък и познай кво имаше вътре! .

Предполагам че до няколко седмици ще го получа и даже може и да се прежаля да го чуя, макар че след като чух II-ката се бях зарекъл повече таз група да не си я пускам целенасочено

Random Alcoholic Thought:
There are 24 hours in a day and 24 beers in a case. Coincidence??



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.