Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 22.05.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема френски метъл и трашнови  
Авторlm[F(x)] (Нерегистриран)
Публикувано25.03.03 18:04



о, да бе, знам че звучи странно и повечето ш ме погледнат на извратеняк :) обаче е факт че французите са почнали да правят мноу як метъл, накои състави успяват да го докарат да звучи добре дори на френски :))) кофти влияе тва мсм-телевизията нали :)
както и да е, конкретния ми постинг и запитване са свързани и с една конкретна банда - Lyzanxia. копеленцата имат вече 3 албума, а нито един от тях не мога да си намеря в пълен вариант, само части от песни. но от това което слушах и гледах - хич не си поплюват :) свирят мелодично със силни тенденции към шведския метъл, а последните им 2 албума са записани със FREDRIK NORDSTRЦM. предполагам това име говори достатъчно.
та, момци и девойки, ако някой знае или може да се разтърси повече от мен (макар че в последното силно се съмнявам) нека пуцне един постинг да каже отде мога да си преточа пълни албуми ... или па ако някой може и се навие да ги рипне ... а?
гарантирам, че нема да остана самотен фен :)))



Тема Re: френски метъл и трашнови [re: lm[F(x)]]  
Автор WWizard®©™ (METAL FOREVER)
Публикувано26.03.03 18:56



Еее за тая група успях да намеря малко инфо, обаче не успях да видя поне една обложка.
Има една мноо, ама мноо яка френска блек метъл група Anorexia Nervosa [url]

. Не знам за друга група като тях, имам впредвид стила им.
Чувал съм и за една друга френска блек група SETH, но не знам откъде мога да си намеря нещо тяхно



Тема яко апокрифеннови [re: WWizard®©™]  
Авторlm[F(x)] (Нерегистриран)
Публикувано26.03.03 19:59



май тва е най точното определение за френския метъл :)
гледам разни единични клипове и слушам разни единични парчета, обаче като се разтърся - топки, нема никъде нищо.
http://www.lyzanxia.com
ето да погледнеш, има инфо, една-две пълни песни и един клип за сваляне. няма обаче пълни албуми както се сещаш.

друго се чудя аз ... едно време колкото по апокрифен и труднодостъпен беше някой състав, тва означаваше че е по готин и търсен. аз примерно страшно съм се гордял с някои касетки дето са били 8-мм подред презапис, ама тва е друга тема ... та чудех се, дали тва че тия френските метъл групи са толкоз трудни за намиране е гаранция за качество или е просто следствие от лоша реклама и непопулярност на тоз вид музика във франция?



Тема Хе;) че те си имат...нови [re: lm[F(x)]]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано27.03.03 01:01



..традиции бре;)) Сети се за Loudblast;)) Любима банда;))



Тема намерих си някои нещанови [re: WWizard®©™]  
Авторlm[F(x)] (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 18:58



и ако от мп3.онлине.бг благоволят най-после да ми дадат юзър и пасс за фтп-то дори може се излъжа да ги кача



Тема Re: френски метъл и трашнови [re: WWizard®©™]  
Автор Sodomy (and lust)
Публикувано13.04.03 19:06



otnosno za Seth, mojesh da minesh kum Hell Horse-a ama ima samo 1 album i to na kasetka, koisto vse oshte subira prahta



Тема Re: френски метъл и трашнови [re: Sodomy]  
Автор WWizard®©™ (METAL FOREVER)
Публикувано14.04.03 15:21



Ами сигурно до края на седмицата ще мина да си го взема. Тряя да питам и в Abyss-a...



Тема Re: намерих си някои неща - и ги качвамнови [re: lm[F(x)]]  
Авторlm[F(x)] (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 12:33



ако някой проявява интерес до сега съм намерил пълни албуми на AnorexiaNevrosa и Elend, още няколко се окомплектоват в момента, а по нататък сигурно ще смъкна и на Symbiosis, Seth, Loudblast и Lyzanxia



Тема Re: френски метъл и трашнови [re: WWizard®©™]  
Автор Sodomy (and lust)
Публикувано17.04.03 20:10



:-)



Тема Loudblast!!нови [re: lm[F(x)]]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано18.04.03 03:06



сподели от къде...да точа и аз;))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.