Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:31 19.04.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема heavi-metala e istinsi zivata muzika!нови  
Авторgramadata (Нерегистриран)
Публикувано28.05.03 16:40



zdravejte! stra6no si padam po tazi muzika,za6toto tja e strahotna,naj-strahotnata!tova,koeto mi dava tij,nikoja druga muzika ne moje da mi dade!zaradi tova ja i predpo4itam.njakoi kazvat 4e tja dovejda do degradatsia,taka e,no samo ako j slu6a6 neprekasnato!ina4e pomaga na izli6nata,natrupana energia v 4ovek da bude izkarana(no ne sas zloba,kakto stava obiknovenia izblik na iarost!).tova e za sega,4ao!P.S.mojete da pi6ete po vaprosa oste.



Тема A ha [re: gramadata]  
Автор Mortisha (in the darkness)
Публикувано29.05.03 07:58



M, da - tova naistina e neveroiatno
use6tane - dori ne moga da go opi6a-
prosto ne sa6testvuvat podhodia6ti
dumi. No koito go e usetil ne mu e
nujno mnogo, za da razbere za
kakvo stava vapros!

Има ли значение,
щом няма смисъл ?!?


Тема А, не, не....нови [re: gramadata]  
Автор Rapid_Fire ()
Публикувано03.06.03 01:00



Защо да води до деградация, ако я слушаш непрекъснато? Не съм съгласен! Едно нещо или е универсално приложимо навсякъде и във всички ситуация или за нищо не става! Ето - аз мога да правя най-различни неща докато слушам музика. Например - слушах метъл, докато си пишех дипломната работа - стана много добра!

You'd better run from the Devil's gun!


Тема Re: heavi-metala e istinsi zivata muzika!нови [re: gramadata]  
Автор ADH-Honda (Honda-Маняк)
Публикувано03.06.03 16:18



Напълно съм съгласен. Метала - това е истинската музика !
Когато не съм на кеф - започна ли да слушам JUDAS - сякаш възкръсвам, насторението ми се повдига ! Като афродизиак е тази музика ! Никоя друга музика не е способна да ме накара да се чувствам толкова гот както метъла и по-специално - JUDAS PRIEST ! Буквално казано - часове след часове, по цял следобед, по цяла нощ - няма омръзване ! Ако ще и едни и същи песни да са - никога неомръзват. Ето защо (поне за мен) опровъргавам твърдението че деградира при непрекъснато слушане на такава музика ! Е, ако все пак това е така - значи Аз трябва да съм деградирал отдавна, от моментва в който чух "Painkiler" на JUDAS PRIEST. Нека ми е зле в такъв случай, нека

Редактирано от ADH-Honda на 03.06.03 16:26.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.