Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:12 30.04.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Има ли истински метъли?нови  
Автор Rapid_Fire ()
Публикувано08.05.03 01:30



Останаха ли още истински метъли в тия форуми? Влизам в клуб "Рок" и там некви малоумници ми разправят, че Депеш Мод са рок група! Влизам в клуб "Iron Maiden" и там некво келеме разправя, че Мейдън били педали! Влизам тук и гледам - некви хардкор-лайнари плюят Метъла! Ле-ле! К'во става бе, нема ли истински метъли в тая държава? Всички ли станаха чалгаджии, рапъри и фенове на разни помиярски групи - Лимп Дрискит, Лизинг Парк, Хим-мим, Депрес Мод, Хиподиу ... а, и защо в клуб "Мадона" има пуснати повече постинги от тука?

You'd better run from the Devil's gun!


Тема Re: Има ли истински метъли?нови [re: Rapid_Fire]  
Авторkram (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 03:19



ima...
no sa navun.....a ne pred kompa



Тема Re: Има ли истински метъли?нови [re: Rapid_Fire]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано08.05.03 05:54



Хехе,
ми то ако Депеш не са рок група кои са?

There is a terrorist behind every bush.


Тема Мненови [re: Rapid_Fire]  
Автор reader (dead)
Публикувано08.05.03 08:50



Има фалшиви.


"Love and peace flash through my mind, pain and hate is all I find."


Тема Re: Има ли истински метъли?нови [re: Rapid_Fire]  
Автор Mortisha (in the darkness)
Публикувано08.05.03 08:52



Със сигурност има истински метъли.
Но тук всеки може да пише и при
това каквото си поиска.
Вярно е, че клубовете не са това,
което трябва да са в действителност, но ...

Има ли значение,
щом няма смисъл ?!?


Тема Re: Има ли истински метъли?нови [re: Rapid_Fire]  
Автор morf (^)
Публикувано08.05.03 12:36



А ти вместо да спамваш клубовете с тъпи въпроси от рода на "Има ли истински метъли" и "Има ли истински рокаджии" вземи да обясниш какво разбираш под тия понятия.
Щото понятията метъл и рок без допълнително уточнение обхващат една доста голяма област...Ти лично какво разбираш под определението метъл - траш, пауър, дет, блек, уайт, готик, прогресив, хеви, дуум, ню ...
А под рок какво разбираш- хард, арт, прогресив,готик, латино, сърф, пънк, инди, алтърнатив, стоунър, скейт ....

Между другото от два дена ти чета постовете и забелязвам, че на правиш никаква разлика между ню-метъл и хардкор. Аре следващи път се запознай с историята на двата стила и не се изказвай неподготвен. Общото между тях е само това, че се свири на китари и барабани и групата има вокал... :)
Със същия успех може да поставяш прогресив метъл и блек метъл под един покрив...

Тия теми са изчерани от години. Мислиш ли, че някой го боли патката за това как се казва музиката която слуша и какви определения и дават разни типове като теб...щом ме кефи значи нямам проблем, а ти продължавай да си водиш войната, но както и сам виждаш нямаш голям успех.

Редактирано от morf на 08.05.03 12:41.



Тема Re: Има ли истински метъли?нови [re: morf]  
Автор Rapid_Fire ()
Публикувано08.05.03 21:08



Пич, аз изразявам мнението на една доста голяма компания, в която има хора, слушащи метал още от 80-те! Но от цялата компания само аз имам нерви да наливам акъл на идиоти като теб в кибер пространството! А щом не те кефят постингите ми - не ги чети! А т'ва, че ме питаш аз какво слушам означава, че нищо не вдяваш от музика иначе никчето ми все нещо щеше да ти говори!

You'd better run from the Devil's gun!


Тема Re: Има ли истински метъли?нови [re: Rapid_Fire]  
Автор мeтъл Джyмa ((не)познат)
Публикувано08.05.03 21:31



Значи и аз нищо не отбирам от музика. Знаех си аз, ама по-друго е да си ти го кажат в очите

Още малко толерантност никога не е излишна


Тема Re: Има ли истински метъли?нови [re: Rapid_Fire]  
Автор morf (^)
Публикувано09.05.03 07:43



Rapid Fire ми говори също толкова, колкото на теб ти говорят Youth Of Today, Hatebreed или Skarhead. Едва ли непознаването на някаква US група може да е критерии за това колко някой разбира от музика ...
Никога не съм те питал какво слушаш защото не ме интересува. Питах те какво според теб е рок и какво е метал, като ти изброих няколко вида рок и няколко вида метал. Та кажи ми кой рок е истински? Хард рока ли? И ако той е ИСТИНСКИЯ рок, какво тогава е примерно стоунър рока? Някъкво менте? И примерно ако ИСТИНСКИЯ метъл е хеви метъла, то какво примерно е траша? Пак ли е менте заслужаващо презрение?



Тема Re: Има ли истински метъли?нови [re: Rapid_Fire]  
Автор Kirkata (his majesty)
Публикувано09.05.03 15:47



Az pone sam jiv!

I'm the man who walk alone...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.