Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:13 29.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Ами аз поне имам коса и мога да си я измия, а ..нови [re: beastie]  
Автор Dark Knight (Fallen Lord)
Публикувано08.05.03 21:44



Абе, мухльо, лапай пишки и си мажи с олио голото теме!!!



Тема Re: k`vo mu e heavy na heavy-to be komici ?нови [re: мeтъл Джyмa]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано09.05.03 14:01



edin 4ovek v klubovete koito da misli trezvo !

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: Ами аз поне имам коса и мога да си я измия, а ..нови [re: Dark Knight]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано09.05.03 14:09



imam hubava kosa - priatelkata ti (onaq mastiq) q oceni

i az q ocenih nqkolko puti.

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: k`vo mu e heavy na heavy-to be komici ?нови [re: Rapid_Fire]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано09.05.03 14:10



ha-ha-ha ! jointotheparty a?

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: Ами аз поне имам коса и мога да си я измия, а ..нови [re: beastie]  
Автор Dark Knight (Fallen Lord)
Публикувано09.05.03 21:56




Усещаш ли как ще ми налапаш ръкава в скоро време и четката ти за зъби ще остане трайно безработна, плешивецо?



Тема Re: Ами аз поне имам коса и мога да си я измия, а ..нови [re: Dark Knight]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано10.05.03 11:07



не си пикай по смачканата здравна книжка , кучко !

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Що си луд, бе?нови [re: beastie]  
Автор Dark Knight (Fallen Lord)
Публикувано10.05.03 22:42



Ха ха ха, бе олиго, ти явно не осъзнаваш свойството и значението на постъпките си и не можеш да ги ръководиш!!! Та освен това, че като малък вашите много са те шамаросвали, щото са се усетели, че си невменяем, после пък не ти ставала пишката и си станал педал, а след това, естествено, и гадно рапърско копеле, пък накарая си и оплешивял... Та аз и да те съдера от бой, ти пак едва ли ще осъзнаеш колко си смотан и тъп, най-много докато лежиш в гипсовото корито временно да престанеш да вършиш глупости! Та затова ще те посъветвам спешно да потърсиш специализирана и компетентна психиатрична помощ! Успех в терапията - пък де да знаеш, може някога и от теб човек да излезе!!! За косата - не се притеснявай толкова, може да ти присадят като на Боби Михайлов!Аааа и приеми най-искрените ми съболезнования, за това че прибраха на топло приятелчето ти Ванко - сега ще трябва да си се праскаш само с Мишо!!!
Приятно прекарване в лудницата!!!



Тема Re: Що си луд, бе?нови [re: Dark Knight]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано12.05.03 16:23



как го измисли това след като не ме познаваш - нито си ме виждал нито чувал ( и по-добре за носа ти ) . а ако случайно се доближи уродливо чернодрехо лайно като теб на по-малко от 6 метра от моята особа го наритвам , а после се дезинфекцирам , дрехите ги преварявам и захвърлям.

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Ти си точното потвърждение...нови [re: beastie]  
Автор Dark Knight (Fallen Lord)
Публикувано12.05.03 21:51



... на поговорката - луд умора няма! Не е нужно да те познавам, за да разбера що за луд си - и радвай се, че не те познавам, иначе да си вече на два метра /или на 6 стъпки/ под земята. Т'ва че си гадно рапърско копеле и се дрогираш, и смърдиш на черен негър не го поставям изобщо под съмнение, ами ходи да се лигавиш някъде другаде - на малката пишка на Мишо Нашамарения например, и не занимавай мен и хората тук с нисшата си особа.



Тема Re: Ти си точното потвърждение...нови [re: Dark Knight]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано13.05.03 14:51



1 ne sum dreben kato teb kopele . 2. ne sum s gola glava 3. na6amareniq mi6o edinstvenata ni prilika 4e sme ot edin kvartal ( bqhme) . 4. drga ne polzvam ( suplementi , kafe , alkohol i zob su6to kato izkliu4im creatine-a) 5. nis6a osoba metyr i devedese nqma

Луд съм , мамо ! Ям паркет !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.