Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:14 24.04.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Смърт за Nu "Metala"!!!!!!!!!  
АвторGore Core Records (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 11:01



Този клуб задължително трябва да има модератор,защото виждаме какви боклуци идват от клуб "КOЯN","Limp bizkit" i "Linkin park".



Тема Re: Смърт за Nu "Metala"!!!!!!!!!нови [re: Gore Core Records]  
Автор Sodomy (and lust)
Публикувано13.04.03 19:01



i az mislia taka



Тема Re: Смърт за Nu "Metala"!!!!!!!!!нови [re: Gore Core Records]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано15.04.03 02:29



Трите чикиджийски групи...



Тема Re: Смърт за Nu "Metala"!!!!!!!!!нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
АвторGore Core Records (Нерегистриран)
Публикувано15.04.03 11:57



Много ми е интересно как може да има чак толкова глупави хора,които да слушат тяхната "музика"?



Тема Re: Смърт за Nu "Metala"!!!!!!!!!нови [re: Gore Core Records]  
Автор Vaclav Mrazek (serial killer)
Публикувано15.04.03 14:56



ама вие, вместо да говорите глупости, направете нещо за "истинската" метъл сцена, въобще ако има такава...


It was Vaclav Mrazek and she was the first of the seven ones...


Тема Re: Смърт за "Metala"!!!!!!!!!нови [re: Vaclav Mrazek]  
АвторSystemOfADown (Нерегистриран)
Публикувано15.04.03 20:44



A be ima !!
Metala e zaginala muzika
NEW METAL,HARDCORE REVOLUTION RULEZZZZZ !!!



Тема Re: Смърт за "Metala"!!!!!!!!!нови [re: SystemOfADown]  
АвторGore Core Records (Нерегистриран)
Публикувано15.04.03 21:31



Po-smeshno nestho ne sym chel otkakto prochetoh predi okolo 2 sedmici razkaza"Iz diviq zapad"(mnogo dobro razkazche!Koyto iska da go vidi da otide na www.bulvotch.tk)Molq ti se "SystemOfADown"napishi mi tozi put lichno za mene nqkakva takava glupost!MOLQ!MOLQ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MOLQ TI SE OT CQLATA SI DU6A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ne znam za ostanalite ot tozi klub,no az kato procheta nqkakva podobna glupost ne znam za6tho vinagi po liceto mi se poqvqva usmivka!Hajde sys zdrave na vsicki v toq strahoten klub.Da jivee metala smyrt za nu metala(no samo za nego,zasthoto ima NEVEROQTNO DOBRI hardcore grupi chujte gi!)



Тема Re: Смърт за "Metala"!!!!!!!!!нови [re: Gore Core Records]  
АвторSystemOfADown (Нерегистриран)
Публикувано16.04.03 23:18



Moyto mom4e spored mene ti si ebasi poziora i izkam da ti kaja 4e CORE kato stil
e mnou nad SKAPANIQ METAL !!



Тема Re: Смърт за "Metala"!!!!!!!!!нови [re: SystemOfADown]  
АвторGore Core Records (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 10:21



Ne znam ot koq ludnica si izbqgal,no se vurni tam ako obichash!Ne moga da razbera,zastho nu-metalite(kakto i nqkoi bulgarski koradjii)искат da ima "voyna"mejdu metala i hardcore?Takova nestho ima samo v Bulgaria i moje bi v nqkoi zapadni strani ,no pone az ne sym chuval(razni hora,razni ideali).Ne haresvam kompleksarite.Za radost ima i normalni MUZIKALNI fenove,koito NE DELQT muzikata na hardcore i metal a dali tq e brutalna ili ne.TOVA VSE PAK E UNDERGROUND MUZIKA A NE KOMERSIALNI RAPERSKI BOKLUCI KATO"SystemOfADown","Limp Bizkit","Linkin Park","KoЯn" kakto i mnogo drugi podobni LAYNA!IZVINQVAY,NO TOVA E KLUB ZA UNDERGROUND MUZIKA TAKA,CHE SE VRUSTHAJ V SVOQTA SMYRDQSTHA KOCHINA!!Az slusham vsqkakva muzika(stiga tq da e hubava razbira se)hevy metal,death metal,grindcore,hardcore,black metal,noise,punk,rock i dr.



Тема Re: Смърт за "Metala"!!!!!!!!!нови [re: Gore Core Records]  
АвторSystemOfADown (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 13:28



A be smradlivec q vij realno na ne6tata.6tom e komersqlno zna4i se slu6a ot mou hora i se haresva pove4e ot metala !!Zna4i e i po hubavi !!

HARDCORE,NEW METAL REVOLUTION !!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.