Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:46 26.05.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема На кой концерт ще ходите на 15 Март?  
Автор WWizard®©™ (METAL FOREVER)
Публикувано13.03.03 15:43



Малко късно питам, ама нема значение. Та на кой ще ходите на Sounds From The Undercroft или на Madball?

П.С. Повече инфо за Sounds From The Undercroft на:

Редактирано от WWizard®©™ на 13.03.03 15:54.



Тема Re: На кой концерт ще ходите на 15 Март?нови [re: WWizard®©™]  
Автор FrancescoTotti (playmaker)
Публикувано14.03.03 12:13



Na Nikoi



Тема Re: На кой концерт ще ходите на 15 Март?нови [re: FrancescoTotti]  
АвторWWizard®©™ (Нерегистриран)
Публикувано14.03.03 19:44



Shto taka?!



Тема Re: На кой концерт ще ходите на 15 Март?нови [re: WWizard®©™]  
Автор Vaclav Mrazek (serial killer)
Публикувано14.03.03 22:01



всеки си има вкусове... мисля, че достатъчно народ ще посети и двата концерта, което ще е супер!

It was Vaclav Mrazek and she was the first of the seven ones...


Тема Re: На кой концерт ще ходите на 15 Март?нови [re: Vaclav Mrazek]  
Автор WWizard®©™ (METAL FOREVER)
Публикувано16.03.03 18:19



Би ли споделил колко билета се изкупиха на Sounds From...

П.С. Много съм доволен от концерта Очаквам следващия



Тема Re: На кой концерт ще ходите на 15 Март?нови [re: WWizard®©™]  
Автор Vaclav Mrazek (serial killer)
Публикувано22.03.03 16:24



tochno 292... no imashe i okolo 20-na dushi v guestlistata (pro-rock, 0.4.3. i dr.), taka che, v zalata imashe nad 300 dushi.

It was Vaclav Mrazek and she was the first of the seven ones...


Тема Re: На кой концерт ще ходите на 15 Март?нови [re: Vaclav Mrazek]  
Автор WWizard®©™ (METAL FOREVER)
Публикувано22.03.03 19:40



Ne e zle kato broika maj... Na Antikirki Live imashe nad 400 dushi, no vse pak bileta beshe 2 leva. I vse pak SOUNDS FROM... beshe po-dobre organiziran, izpipan i t.n. A srednostatisti4eskiqt metyl misli po tozi na4in: "Pyrvo trqq da si kupq pia4ka, pyk ako ostanat kinti moje i bilet da si kupq".
Az, oba4e, za drugo se draznq. Ne znam da li si zabelqzal, no Vasko nito vednyj ne e obqvil ili spomenal za sybitieto SOUNDS FROM THE UNDERCROFT. 100 pyti povtori za Madball, dori se izly4iha kadri ot koncerta im. Minala nedelq mu se obadih vednaga sled predavaneto i go pitah zashto stoqt po tozi na4in neshtata. Toi mi otgovori, 4e ne e dlyjen da mi otgovori. Mnogo se draznq, na4i... Mojeshe i da te pokani, kakto horata ot Re-Act i t.n. Az bqh razprostranil v Internet za concerta na naistina mnogo hora, no si e drugo po televiziqta. E, v kraina smetka, koito se interesuva ot metyl scenata v BG, nqma na4in da ne e znael za tozi concert, kakto i za vseki ostanal.

Ne sme mnogo metylite v Bulgaria i zatova mislq, 4e trqbva da se podkrepqme. Trqbva i da podkrepqme i ta4ime horata, koito organizirat metyl concertite, Mrazek.



Тема Za Hardcore.нови [re: WWizard®©™]  
АвторGore Core Records (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 10:14



Prosto ne se zanimavayte s komersialna muzika!Hardcore,Nu metal,rap,rapcore-tova sa edni golemi layna.V tazi muzika lipsva dusha,chuva se edinstveno za politika,kolko e hubavo da si narkoman,ubiystva na uchiteli i geyove(bez lesbiyki)obstho vzeto tova se pee v tezi stilove.I tova spored vas UNDERGROUND muzika li e?!!!



Тема Vijte tova!нови [re: Gore Core Records]  
АвторGore Core Records (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 10:40



Vijte kakvo pishe na edin sayta za rap "muzika"-"Затова аз реших, че трябва да се направи нещо по въпроса, защото любовта ми към тази музика е огромна, слушам rap и hardcore от много време, от около 10 години и имам претенциите, че разбирам доста от тези стилове в музиката. За да се издава списанието са нужни усилия, и то не само от мене, защото нямам възможността да пиша статиите и материалите за списанието сам, защото съгласете се, списание трудно, ако не и невъзможно е да се прави от 1 човек, а привържениците на хип-хоп културата в България са супер много, може би вече са повече от райвърчетата!!! И това е много яко, знам, че в Нет-а се ровят и се занимават много хора, които се кефят на рап и hardcore."



Тема Re: На кой концерт ще ходите на 15 Март?нови [re: Vaclav Mrazek]  
Автор WWizard®©™ (METAL FOREVER)
Публикувано23.03.03 21:11



Е, за съжаление остава само 1 Зона, така че...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.