Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:30 25.04.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Отново концерт...  
Автор Elodia (Demoniac)
Публикувано11.12.02 11:57



Отново в Гърция...
Този път там ще отидат Paradise Lost /моя стара неръждясала любофф/ и пак ще останем на сухо...
Докога ще ни заобикалят?


Electronic Lifeform Optimized for Dangerous Infiltration and Assassination


Тема Re: Отново концерт...нови [re: Elodia]  
Автор Vaclav Mrazek (serial killer)
Публикувано17.12.02 12:24



по-добре да ни заобиколят paradise lost и то от далече, че сега през зимата по-трудно се намират развалени домати... сега, не върви да търсиш динамит за такива смотаняци.

It was Vaclav Mrazek and she was the first of the seven ones...


Тема Re: Отново концерт...нови [re: Vaclav Mrazek]  
Автор o2 (maniac)
Публикувано19.12.02 10:49



az pak shte si vzema domati za tezi deto gi zameriat s domati... povechko



Тема ай сиктир бенови [re: o2]  
Автор Vaclav Mrazek (serial killer)
Публикувано19.12.02 15:14



Хи хи хи! Ще ти трябва цял тир... Те май в Норвегия бяха подпалили един концерт на Педерас на лост... е да де, това беше през "злите" години на палене на църквички...
Ми то Солун не е далече, къф ви е проблемът да се вдигнете до там, ами смърдите тук? Хората от замеряне с домати бизнес правят /справка - Испания/, ние тука си драпаме топките само.
И съвсем по темата: колко души ще дойдат на концерт на paradiselost в България? че някой промоутър да рискува да го организира... мен и пари да ми дават, няма да отида поради две прости причини:
1. мразя "хрестиянски" групи /но не това е важното в случая/
2. мразя гъзари, навремето свирили "модерния" тогава DEATH METAL с елементи на DOOM, сега свирещи модерното диско. Ами то Eminem и Missy Eliot са няколко класи по-тежки и по-брутални от тия цървули бе!

It was Vaclav Mrazek and she was the first of the seven ones...


Тема Re: Отново концерт...нови [re: Elodia]  
Автор Vaclav Mrazek (serial killer)
Публикувано19.12.02 15:25



Айде, махам емоциите настрана и задавам няколко въпроса:
1. Колко дигипака на paradiselost имаш в колекцията
2. Колко лева за билет на концерт на paradiselost ще дадеш?
3. И ако отговаряш на 1. и 2. с "много", то колко още като тебе има в България? Ако и на този въпрос отговорът е "много", то може и някога да ни огрее. не говоря само за paradiselost, а по принцип.
Ми то, през февруари, Kreator, Sodom и Destruction свириха в Солун и толкоз. Не се намери някой да ги качи на два микробуса и да ги докара до София... това е...
ако пък отговорът ти на 1. е "какво е дигипак?", значи никога няма да се оправим (нищо лично ). Не че ако народът знае какво е "дигипак" ще се оправим... като нямаме пари за такива неща, що пък и ще ни свирят? Даваш пари, поръчваш музиката, не даваш пари, слушаш мишо шамара и не протестираш.

It was Vaclav Mrazek and she was the first of the seven ones...


Тема Re:нови [re: Vaclav Mrazek]  
Автор Elodia (Demoniac)
Публикувано20.12.02 01:38



Не мога да разбера какво толкова съм ти /лично на теб/ казала/написала, че ми злобееш насреща.
1. Ако измерваш до каква степен харесваш дадена музика с количеството лично закупени собствени "дигипак"-ове, значи ти "никога няма да се оправиШ (нещо лично )".
1. 1. И можеш ли да назовеш приблизително-точната цифра на онези горди и щастливи собственически притежатели на въпросната чужда думичка, посетили концерта на Slayer и Halford по-рано тази година? Надали. Ама иначе всичко разбираш и знаеш.
1.1.1. Вземи си доматите и ходи да си се радваш на колекцията. Със сигурност знаеш за какво си даваш парите. Мен ме остави поне да си помечтая...

Electronic Lifeform Optimized for Dangerous Infiltration and Assassination


Тема Re: Отново концерт...нови [re: Elodia]  
Автор lnFlames (Padawan)
Публикувано21.12.02 03:31



Надявам се да ги видя скоро:

Saturday 1st Feb 2003 Troubadour Los Angeles USA $16
Playing with Opeth, Tapping the Vein, Lacuna Coil

Woohoo!



Тема Re: Отново концерт...нови [re: lnFlames]  
Авторrv (Нерегистриран)
Публикувано24.12.02 23:41



zavijdam ti:)



Тема Re: ай сиктир бенови [re: Vaclav Mrazek]  
Автор Ravenlord (тъп и красив)
Публикувано24.12.02 23:54



Mrazek, за пореден път се изявяваш като кон с капаци (най-мекото определение, за което се сещам). Интересно кое те наведе на мисълта, че са християни, като вземем предвид, че имат и албум озаглавен "Believe in nothing". Всички до един са атеисти, сигурен съм. И да има някой заблудил се, няма да ми попречи да ги харесвам. Но такива простаци като теб ме карат на въпроса "каква музика слушаш" да казвам "всякаква", за да избегна евентуална асоциация с австралопитеци от твоя калибър.

Аз съм най-добрия аренби изпълнител


Тема Re: ай сиктир бенови [re: o2]  
Автор Ravenlord (тъп и красив)
Публикувано25.12.02 00:01



О2 и Елодия, на концертите в гърция са свирили мисля само 4 песни от материала си до 95, така че едва ли толкова щеше да ви хареса. Виж аз нямаше да знам къде се намирам:)

Аз съм най-добрия аренби изпълнител



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.