Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:43 18.05.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема направо да си кажанови  
Автор Гpaxчe (мучка)
Публикувано04.07.02 13:34



каквото ми е на сърце легнало ...

тука нали е клуб Хеви Метал а като гледам е въшливо с хора, дето ебаси и странните метали са ... какво е тва метал без Слеър и Халфолд - ми то няма такова животно

И ви чета тука и мъчно ми става - Дрим Тиътър, Дрим Тиътър ... хубаво свирят си хората, ама това ли ви е представата за тази музика?

Нема ли тука некви нормални метали? Такива дето слушат нещо по-различно от Дрим Тиътър. Нещо траш, спид...?

хич и не ща да се карам с вас, ама ако превърнете тоя клуб в няква пародия, населена с сектантски настроени фенове на някви изчанчени групи... първо ясно, че ще си вдигна пърделника, второ жалко за клуба



Тема Re: направо да си кажанови [re: Гpaxчe]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано04.07.02 13:41



hich ne shta da se karam s teb obache twa twoito opredeleno e "sektantski nastroen" posting



Тема Re: направо да си кажанови [re: Гpaxчe]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано04.07.02 13:40



за тая цел има клуб за траш

"нормални метали" - какво по дяволите трябва да значи това? тия във влака, дето джаскаха трева и пиеха?

обичам speed ама Slayer определено не са ми сред любимите

Good behaviour brings the Saviour to his knees
John Petrucci


Тема Re: направо да си кажанови [re: Гpaxчe]  
Автор o2 (maniac)
Публикувано04.07.02 14:34



chakai s'a, mnogo ednostranchivo se izkazvash! az naprimer slusham heavy metal, speed, thrash, black metal, death metal, gothic, doom i progressive i vsichkite stilove si me kefiat maximalno - ne sum ogranichen samo v ramkite na klasicheskia heavy/speed/thrash. ti malko mi zvuchish kato kon s kapaci - judas i slayer i nishto drugo ne priznavash, koeto si e tupo...

ia da si pogovorim togava za carcass ili cannibal corpse na koito lichno sum goliam fen da te vidim togaz! mi tui de, t'va veche e istinski metal - k'vi sa tia tam smeshni detski pesnichki na slayer ili judas



Тема i az da si kajaнови [re: Cornholio]  
Автор WWizard®©™ (METAL FOREVER)
Публикувано04.07.02 19:54



Da we, imashe nekvi pri mene ot burgas, deto si pusheha savsem spokoino treva na Slayer i Halford. Prostotiq....



Тема Re: направо да си кажанови [re: Гpaxчe]  
Авторjudas (Нерегистриран)
Публикувано05.07.02 08:18



Kakvo da ti kaga - absolutno prav si.
Dumata heavy metal e vse edno che kazvash Judas Priest,Iron Maiden i.....t.n..
Tezi Dream Theatre opredeleno ne sa heavy.
Te mai samite neznaiat kakvo sviriat
Ta misulta mi e - kak moge ciala godina nito edin koncert, a sega za edin den
dva.Tupo e.
Neshto mnogo se izchanchi muzikata.
Shtom i BTR gi vodiat rokadgii.Te sa si estradna grupa ama aide.



Тема Re: направо да си кажанови [re: judas]  
Автор Hell Spirit (lone warrior)
Публикувано05.07.02 09:54



БТР не са най-голямата трагедия. Д2 получиха награда за най-добър рок албум.

Иначе имате много измислено мнение за метъла. ОК, щом сте толкова претенциозни - ето ви нещо по-тежко: какво очаквате от новия In Flames или как намирате новия Summoning. Наистина Judas и Halford правят добри баладки пред тях. Ама и аз не се заяждам.

Чао

хората сега са глупави стада водещи борба за власт и за трева


Тема Re: направо да си кажанови [re: Hell Spirit]  
Авторjudas (Нерегистриран)
Публикувано05.07.02 10:09



Az ne kazah che samo Judas.
Az haresvam i novite grupi - Stratovarius,Rhapsody,Blind Guardian
No puk imashe mnenie v kluba , che Dream Theatre bil nai dobria koncert.
Nai dobria beshe na Metallica i az iskam takiva grupi da idvat.
Primerno ACDC da doidat.
Ciala godina da chakash i posle za tri dni slushash dve tri vtorostepenni grupi
ili puk dobrite grupi idvat kogato muzikantite sa stanali po na 60godini.



Тема Re: направо да си кажанови [re: Гpaxчe]  
Автор Highway Star (purple in blood)
Публикувано05.07.02 11:03



Грахче,малка мучке,ами като искаш да кажеш нещо за твоите любими - сподели бе,скъпо!Кажи - Дрийм Тиатър са педали ,и ни гледай сеира.Ето оттатък в Рока,горе-долу такъв спор се води.Дай ни дефиниция за "нормален метъл",щото аз ненормални не познавам.И това за траша и спийда - мислиш ли,че хората от този клуб слушат Майкъл the White Джексън или Бекстрийт Гърлс.Всеки си има вкус - вчера бяха ДТ в бг-то,говорим за тях,в други ден като дойдат Пантера или Антракс ще говорим за тях.
И какво разбираш под изчанчени групи?



Тема Re: направо да си кажанови [re: judas]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано05.07.02 12:38



едва ли концерта на Metallica е бил най-хубавия, предвид ниското качество на музиката им през последните години

Good behaviour brings the Saviour to his knees
John Petrucci



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.