Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:51 12.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: За даунлоуда чрез IRCнови [re: SHARK]  
Автор ¤ Speed Of Darkness ¤ (Day-dreamer)
Публикувано04.10.02 00:01



Та връзката била бавна или всичко минава през сървър. За какво само се мъчете с това IRC, като си има много по-удобни Peer-to-peer програмки, като kazaa (http://kazaa.com) и WinMX (http://winmx.com)

Скороста на мрака е равна на скороста на светлината


Тема Re: За даунлоуда чрез IRCнови [re: ¤ Speed Of Darkness]  
Автор Ravenlord (тъп и красив)
Публикувано04.10.02 10:08



Emi s Winmx adski bavno stava rabotata. S tiq opashki... Az go izpolzvam de, no primerno za nqkoi film ili klip, za koito moga da 4akam da se svalqt.

КЕ ТЕ ПОЦАПИМ БРЕ!


Тема Re: За даунлоуда чрез IRCнови [re: Ravenlord]  
Автор Ravenlord (тъп и красив)
Публикувано06.10.02 00:10



Разучих ги тия пинизи с иръцъто, готино е, благодаря ви отново за напътствията:) А знаете ли откъде мога да свалям клипове там, или дори дивидита?(Такъв пример даде анал-о-квист)



Тема Re: За даунлоуда чрез IRCнови [re: Ravenlord]  
Автор Aнaл-o-kвиcт (говори с гза си)
Публикувано06.10.02 09:31



Хаха,
пич, ти си ентусиаст и ме кефиш много яко .
Да допуснем, че имаш една от най-готините връзки в БГ, което се приоравнява на трансфер ~ 10MB/h и нека допуснем, че никога няма да чакаш на опашки и прочее. То следователно за едно ДВД, което е рипнато като мпг на около 700МБ ще ти трябват около 70 часа да го дръпнеш ...ама те повечето са рипнати на два волюма (примерно Мановара), та ще ти трябват около 140 часа......и като се замислиш, че хубавите провайдери са си скъпички (щото с БОЛ бг ще има да го дърпаш не 150, ми 1500 часа )...що не идеш до славейков и не си купиш руските ДВД-та за 20 леа? По-евтино ще ти излезне...

Инак ако си наистина решен на всякакви мъки и лишения, просто напиши @find avi(или mpg) в който и да е мп3 канал и ще скиваш :)
Има и два специализирани канала за метъл видеа - по-хубавия е на далнет според мен, но там оперират предимно със F-Servers. Просто напиши в търсачката за канали в IRC "metal" и гледай - така ще видиш всички възможни канали за мп3-ки и прочее

Тръц - Пръц


Тема Re: За даунлоуда чрез IRCнови [re: Aнaл-o-kвиcт]  
Автор Ravenlord (тъп и красив)
Публикувано06.10.02 22:50



Да бе, ави и емпегета намерих, намерих и един канал за видеос, ама ти що не ги казваш тия готини канали а:) Обаче нещо ме учуди ето това твое изказване:
"Да допуснем, че имаш една от най-готините връзки в БГ, което се приоравнява на трансфер ~ 10MB/h "
Аз десет мегабайта на час и с модем ми бяха средно постижение. А иначе в мирц си е ебано май за видеота, по-добре е за тях уинемхикс и имеш.



Тема Re: За даунлоуда чрез IRCнови [re: Ravenlord]  
Автор Aнaл-o-kвиcт (говори с гза си)
Публикувано06.10.02 23:34



Е то за модем ставаше дума, щото в БГ 95% хората са на модеми. А до този извод достигнахме след разговор с мои познати - все модемни юзъри. Обективния даунлоад от различни места с модем в БГ е не повече от 10-12МБ/ч квото и да си говорим! А който си смучка от работните места - е, това е друг въпрос.
Каналите не сметнах за нужно да ги казвам, защото най-логичното нещо, което един даунлодаджия трябва да направи е да си ритривне лист с каналите, които го интересуват и да ходи и да търси. Всичко е въпрос на какво търсиш и шанс нужния сървър да е онлайн.

Тръц - Пръц


Тема Re: За даунлоуда чрез IRCнови [re: Aнaл-o-kвиcт]  
Автор Ravenlord (тъп и красив)
Публикувано07.10.02 21:53



Когато карах с модем съм стигал почти до 20 мб за час, иначе 15 го считах за отличен резултат. Сега съм с кабелен и то у дома, не на работно място, и тази сутрин за час и половина си свалих с ирц 3 клипчета. И все пак там няма толкова добър избор като в уинемекс.



Тема Re: За даунлоуда чрез IRCнови [re: Ravenlord]  
Автор Aнaл-o-kвиcт (говори с гза си)
Публикувано08.10.02 05:04



Е, много ясно че ако си техно линк юзър и дърпаш от техно-линк.ком вероятно ще достигнеш 15МБ/ч, но иначе ако дърпаш от разнообразни източници забрави да ми казваш среден капацитет от 15-20МБ/ч, аз все пак не съм паднал от луната вчера и имам стаж като модемен юзър в София.

А иначе изборът отде ще си дърпаш си е изцяло твой.

Тръц - Пръц


Тема Re: За даунлоуда чрез IRCнови [re: Aнaл-o-kвиcт]  
Автор Ravenlord (тъп и красив)
Публикувано08.10.02 09:37



Абе аз от аудиогалакси правех тия подвизи. Технолинк провайдъра ми го беше забранил както и дата.бг и евро.нет...

Аз съм най-добрия аренби изпълнител


Тема Niama po-dobar nachin za teglene na kachestvo.нови [re: Ravenlord]  
Авторla_fey (Нерегистриран)
Публикувано18.10.02 07:21



Ot dosta vreme teglia neshta po tozi nachin, i sam ubeden che niama drug nachin za teglene na riadko sreshtana muzika sas takova dobro kachestvo, po celi diskografii.Molia neka da ne prozvuchi kato hvalba ili neshto iztakvane no az dalja edna goliama chast ot muzikata koiato imam imenno na IRC.

Ako niakoi se interesuva kakvo imam da poseti

.Goliama chast ot neshtata tam sa ot #deathmp3; #mp3_metal; #mp3_blackdeath etc.
Iskam pak da povtoria Ne iskam neshto da se iztakvam ili da pechelia pari po niakakav nachin. Gornia adres e SAMO za svedenie.

p.p Az sam na analogova liniq i sam dostigal naj-mnogo 4K w naj dobrite vremena.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.