Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:37 02.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема И аз бях на Sziget Festival !! SAVATAGE !!нови  
Автор Dark (Hell Spirit)
Публикувано08.08.02 16:50



Гледах основно Nightwish и Savatage. Е, и други групи, ама за тях няма да говоря сега....

За Nightwish на Sziget Festival (Будапеща) вече има topic, с няколко думи ще ви кажа как бяха Savatage, но не сега. По-късно, като се освестя малко. Просто си запазвам място за дискусия

Take me to Valhalla where my brothers wait for me


Тема Re: И аз бях на Sziget Festival !! SAVATAGE !!нови [re: Dark]  
Автор else (what if...)
Публикувано08.08.02 17:01



Урааааааааа!!!
Още един!!!!
И аз исках да отида на Savatage , даже първоначално така смятах да направя, но след Nightwish вече не ми се ходеше никъде - нямаше да мога да се концентрирам.
Хайде, казвай твоите впечатления и от Savatage и от Nightwish, че и от целия фестивал!
Аз се изкефих много и на die Toten Hosen , щото от много отдавна ги слушам, а и направиха страхотех купон!

#define Three int
#define Rings main() {int the=3;



Тема Re: И аз бях на Sziget Festival !! SAVATAGE !!нови [re: else]  
Автор Hell Spirit (lone warrior)
Публикувано08.08.02 22:49



ОК, ОК..
аз обаче бях там само за един ден от феста - за Nightwish и Savatage. Дойдох специално за Savatage, а като видях и Nightwish че ще свирят същия ден умрях от кеф. От сега да си кажа, че не съм от най-върлите фенове на Nightwish, но те определено изнесоха (меко казано) фантастичен концерт. Няма да правя подробно ревю на него, вече има твърде добра инфорация в клуба, нямам какво да добавя...

Иначе за пръв път съм на такъв фест. Не е като на SME Arena Muzika, където обявяват, че феста ще е две седмици, а дефакто от тия две седмици само в пет дни има концерти.

Иначе Savatage направиха велико шоу, аз бях най-отпред, както винаги. Пяха почти два часа и половина, а след това бях толкова уморен, че едва се прибрах в хотела (на 15 минутки от острова).

Ето някои от песните, които Savatage изпълниха (неподредени):

Sirens
Power Of The Night
Beyond The Doors Of The Dark
Hall Of The Mountain King
Of Rage And War
Gutter Ballet
When The Crowds Are Gone
Agony And Extasy
Believe
Edge Of Thorns
Chance
This Is The Time
Dead Winter Dead
The Wake Of Magellan
Commissar
Morphine Child
и др.

Не бях слушал новия вокал. Добър е, но не колкото Zak.

Иначе и китариста на Annihilator, който заместваше единия китарист на Savatage дъни много яко.

Самата група ми хареса и от тази гледна точка, че не се изниза тихомълком след концерта, а остана доста дълго време в автобуса и често момчетата излизаха и ние си говорихме с тях, взимахме автогрофи, снимахме се... аз не се снимах, защото не си носих фотоапарата. АААААААААА.

Пожелавам на всекиго да посети такъв фестивал. Догодина съм на Wacken Open Air, вече събирам пари...

И ако още нещо се сетя за феста ще пиша пак.

PS: бирата беше кофти

say farewell and leave me behind


Тема Re: И аз бях на Sziget Festival !! SAVATAGE !!нови [re: Hell Spirit]  
АвторRavenlord (Нерегистриран)
Публикувано28.08.02 11:56



Tova koeto razbylbuka dushata mi, e 4e ne si slojil pesen ot "The Wake Of Magellan". Te naistina li ne izsviriha nishto ot tozi album? Na men mi e liubimiq tehen.



Тема Re: И аз бях на Sziget Festival !! SAVATAGE !!нови [re: Ravenlord]  
Автор else (what if...)
Публикувано28.08.02 12:05



Абе и на мен този ми е любимият
Ама като гледам, че са свирили два часа и половина, поне за още десетина песни освен изброени ще да е имало време.

#define Three int
#define Rings main() {int the=3;



Тема Re: И аз бях на Sziget Festival !! SAVATAGE !!нови [re: else]  
Автор Dark (Hell Spirit)
Публикувано30.08.02 19:43



да бе, написал съм - песента The Wake Of Magellan!! Написал съм още "и други", т. е. - някои не се сещам. Ма сега ми изплува в съзнанието и Black Jack Guillotine - велика песен, ама съм я пропуснал....

___________________________________
>> DEAD FOREVER <<


Тема Re: И аз бях на Sziget Festival !! SAVATAGE !! [re: else]  
Автор Dark (Hell Spirit)
Публикувано30.08.02 19:44



да бе, написал съм - песента The Wake Of Magellan!! Написал съм още "и други", т. е. - някои не се сещам. Ма сега ми изплува в съзнанието, че пяха и Black Jack Guillotine - велика песен, ама съм я пропуснал....

___________________________________
>> DEAD FOREVER <<


Тема Re: И аз бях на Sziget Festival !! SAVATAGE !!нови [re: Dark]  
Автор Ravenlord (dobre slojen)
Публикувано05.09.02 10:54



A sega oshte edno vypros4e okolo koncerta:

Gledam, 4e sa izpylnqvali chance i the wake of magellan. V tiq pesni, kakto dobre znaem, ima mnogoglasno peene. Izpylnqvaha li go tova na koncerta, ili ne? Az imah edna kasetka s koncert na savatage, v koqto na "chance" mnogoglasntoto peene ne go izpylniha.

Дий, дееба твойта мама...


Тема Re: И аз бях на Sziget Festival !! SAVATAGE !!нови [re: Ravenlord]  
Автор Dark (Hell Spirit)
Публикувано08.09.02 22:59



Ами Chance (вече ми се губи малко), ама май го орязаха.
А The Wake Of Magellan си го свириха цялото и се изредиха сигурно всички от групата да пеят успоредно. Още ми звучи в главата това - беше невероятно.

Между другото в официалния си сайт, Savatage слагат унгарската публика на трето място след гръцката и бразилската, та дори на едно ниво с бразилската. Направо ми се изпълни душата като го прочетох - и аз там, най-отпред

________________________________



Тема Re: И аз бях на Sziget Festival !! SAVATAGE !!нови [re: Dark]  
Автор Ravenlord (тъп и красив)
Публикувано09.09.02 00:01



Ей, много яко е било;)

Денс,бабо, денс, твойта мама циганска



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.