Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:39 28.04.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Forum na Rock Box...predavaneto po Radio Tangra  
АвторMetal Gods (Нерегистриран)
Публикувано19.08.02 21:53



Stratira i foruma na site na Rock Box..
adressa na site e : http://www.tangrarockbox.com . Ako ste fenove na rock musikata zapovqdajte v site , u4astvajte v igrata..ili pyk prosto slushajte Rock Box , vseki den ot 18:00 do 20:00 i v nedelq ot 12:00 do 15:00 samo na 96.7 FM :)))



Тема Re: Forum na Rock Box...predavaneto po Radio Tangraнови [re: Metal Gods]  
Авторgangaman (Нерегистриран)
Публикувано20.08.02 13:52



A edno vreme radioto se klazvashe "rok radio Tangra".Da ne bi sluchaino da sa go napravili folk radio tangra i da sa ogranichili rocka samo do 2 chasa dnevno.



Тема Re: Forum na Rock Box...predavaneto po Radio Tangrнови [re: gangaman]  
Автор else (what if...)
Публикувано20.08.02 17:13



То пък преди щото един рок пускаха...!

#define Three int
#define Rings main() {int the=3;



Тема Re: Forum na Rock Box...predavaneto po Radio Tangraнови [re: gangaman]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано21.08.02 18:48



ima ne6to vqrno ....... :(

Hell is my home!


Тема Re: Forum na Rock Box...predavaneto po Radio Tangraнови [re: gangaman]  
Автор Гpaxчe (СУпичка)
Публикувано22.08.02 12:26



аха, точно по повод на това предаване искам да кажа, че на няколко пъти бях много сериозно разочарована. По идея придаването е хубаво - всеки ден от 6 до 8 да имаш възможност да си поръчаш посен да поздравиш някой ... какво обаче става в реалността. Ами тая мацка водещата първо си има собствени музикални пристрастия- до тук нищо лошо, лошото обаче е, че толерира една музика за сметка на друга. Сред парчетата, които пуска си има ясна тенденция от нейните "любими парчета", което тя не пропуска да подчертае. Но ако си поискаш нещо от старата Металика - тя има сякаш само Мастър ъф Пъпетц - или това или новите албуми. Сепултура - изобщо няма. И т.н. За малко да забравя - има и съмфъни ъф дистракшън на Мегадет, което е все пак нещо. За нещо по-екзотично като парчето айм ди мен на Антракс - направо забравете.

Първият път преди около три месеца, когато се обадих с молба да ми пуснат Найтуиш - още не бяха чували за групата. После се наговорихме и започнахме да се обаждаме и да си искаме все тази група и това явно е повлияло, защото после започна да я пуска всеки път. А когато помолих да ми пуснат Бисти Бойз ми отговориха, че такива работи по радио Тангра не пускали... е кви са тия глупости сега, Роби Уилямс- мазния тъпак става за Рок Радио Тангра а Бисти Бойз които са протежета на Слеърците - не!

Абе мацката често си води предаването на пранципа пожелахМЕ да чуете, но какво да правиш, никой не е съвършен

I did it!!!


Тема Re: Forum na Rock Box...predavaneto po Radio Tangraнови [re: Гpaxчe]  
АвторRavenlord (Нерегистриран)
Публикувано28.08.02 12:10



Beastie Boys - protejeta na slayercite. Povdigam u4udeno vejdi.



Тема Re: Forum na Rock Box...predavaneto po Radio Tangraнови [re: Гpaxчe]  
АвторWWizard®©™ (Нерегистриран)
Публикувано28.08.02 21:48



Nqma k'vo da si govorime - Rock Box-a e zadrasteno predavane, a kolkoto do Rock Radio Tangra, kato cqlo, puskat adski rqdko neshto naistina qko i stoinostno. Dobre4e q ima "Zonata". Ama i toi Vasil Varbanov e edin - do 23:30 nqkyde puska absolutni gluposti i posle ako se seti eventualno da pusne neshto po-tvardo. E, vse pak i na tova da se blagodarim de
Spored men trqbva da ima edno radio, po koeto po cql den da se puska samo i edinstveno metyl (vsqkakvi stilove), da si ima "novinarski emisii" svarzani s metyla, avtenti4ni live interview-ta i t.n. Problema e, 4e nqma sredstva za taq rabota :(((



Тема Re: Forum na Rock Box...predavaneto po Radio Tangraнови [re: WWizard®©™]  
Автор Гpaxчe (СУпичка)
Публикувано29.08.02 12:53



аз на Върбанката предаването редовно го проспивам - като се върна уморена кат куче и в 11 ако ще и Напалм дет да ми свири пак заспивам

За него по-специално ми казаха нещо, но не знам дали е абсолютно вярно. Че той бил един от собствениците на Уизърд и естествено в Заната пускал само и едиствено групи на Уизърд /което обяснява защо той им прави всички реклами/.

та така

I did it!!!


Тема Re: Forum na Rock Box...predavaneto po Radio Tangraнови [re: Гpaxчe]  
АвторWWizard®©™ (Нерегистриран)
Публикувано29.08.02 22:50



Da, taka e, toi e edin ot sobstvenicite, a drugiq v Wizard e Peter maj. Vij interview-to s tqh v broi 3 na sp. "Pro-rock". Vqrno e, 4e dosta ot grupite, koito puska, sa na Wizard, no ne i vsi4ko!



Тема Re: Forum na Rock Box...predavaneto po Radio Tangraнови [re: Гpaxчe]  
АвторFanche (Нерегистриран)
Публикувано05.09.02 14:06



Vij grahche, I z slusham rock box, dori moga da kaja, che sum "redoven" slushatel. Verno, ponyakoga si lichat pristrastiya, no dobre e ,che jenata si gopriznava. Veche may nyama chovek koyto da ne znae, che lubimata i grupa e Led Zeppelin, no vsepak ne ni e proglushila oshte ushite s kashmir, nali? Struva mi se, che tya pravi kakvoto moje za da sa dovolni vsichki, no ne vinagi se poluchava.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.