Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:21 24.05.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Halford/Slayer/Dream Theater-споделете впечатления  
Автор Hell Spirit (lone warrior)
Публикувано04.07.02 00:54



Бях на Dream Theater - просто най-добрия концерт, на който съм бил. Куриозно е, че втория най-добър концерт за мен също беше организиран от Прима. Long Live Прима !!

хората сега са глупави стада водещи борба за власт и за трева


Тема Слеърнови [re: Hell Spirit]  
Автор Гpaxчe (мучка)
Публикувано04.07.02 09:03



направо ми разбиха чувствата ... мога да кажа, че направиха едно чудо от мойта тъпа тиква - ломбардо замалко да ми изкара карантията ... като свърши направо се чудех - сънувам ли?

тия хора са наистина некъф абсолютен отбор - такъв синхрон имат, толкова им е изчистено свиренето, че просто ... абе моя врат ми е свидетел - беше супер!

при Халфорд имаше микрофония, що - нанам. Ама ми пропищяха ушите, иначе стария рокер не се предава - див е като стой та гледай!

беше хубаво ... ама свърши, сега още една година /дано само толкова/ чакане ...



Тема Dream Theaterнови [re: Hell Spirit]  
Автор Bиpakoчa (мършляк)
Публикувано04.07.02 09:20



Откъсна ми се главата. 3 часа и половина публиката беше на крака. Страшен концерт, страшна публика - даже мисля че и ДТ останаха изненадани от приема тук.
Е, трябваше да има повече стари парчета - по реакцията на Pull me under си пролича



Тема Re: Halford/Slayer/Dream Theater-споделете впечатлениянови [re: Hell Spirit]  
Авторjudas (Нерегистриран)
Публикувано04.07.02 10:39



Kakvo mi govorite za tia Dream Theatre.
Moge li da sravniavash legenda na rocka s tia bokluci.
Bil nai hubavia koncert.
Ti ne si hodil na koncert.



Тема Халфорднови [re: Hell Spirit]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано04.07.02 10:49



звука наистина беше ужасен, особено в началото, към средата се пооправи, поне горе от трибуните тъй се чуваше.
Ноооо репертоара си беше достатъчна причина за максимален кеф - дядо Роб си е велик, че и продължава да пее както си трябва :-)




Тема Re: Halford/Slayer/Dream Theater-споделете впечатлениянови [re: judas]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано04.07.02 11:04



айде без такива "мнения", хич не е приятно.

Концертът беше наистина нещо невиждано досега

Good behaviour brings the Saviour to his knees
John Petrucci


Тема Re: Халфорднови [re: Vladi]  
Автор Lady of The Lake (Pure Malice)
Публикувано04.07.02 11:17



Ами хайде сподели репертоара де! Поне каквото теб те е изкефило от него...

...for you, only for you...
Puppet girl, your strings are mine!



Тема И Halford, и Slayerнови [re: Hell Spirit]  
Автор Elodia (Demoniac)
Публикувано04.07.02 11:58



Класика. Друго не мога да кажа.
Жалко, че такива мероприятия се организират тооолкова радко. И озвучаването е тооолкова гадно.

Electronic Lifeform Optimized for Dangerous Infiltration and Assassination


Тема Re: Халфорднови [re: Lady of The Lake]  
Автор ViruS (™)
Публикувано04.07.02 12:14



Мен Painkiller ;-)

ViruS


Тема Dream Theater 4ever :)нови [re: Hell Spirit]  
Автор o2 (maniac)
Публикувано04.07.02 12:29



i az biah na dream theater. koncerta beshe meko kazano neveroiaten! pichovete izkaraha okolo 3 chasa svirene - 1h 40min razni qki stari pesni + 1-2 novi, posle imashe 15 min pochivka i sled tova sviriha oshte 1h i 20min - izsviriha cialoto 40 minutno parche ot novata tava, koeto zvucheshe umopomrachitelno + 3-4 stari pesni....

az parvonachalno smiatah da gledam okolo 1-2 chasa dream theater i posle da otskocha za slayer, koito sa mi liubimci, no prosto ne mozhah da se otlepia ot scenata i v kraina smetka doizgledah celia koncert.... no tova mai ne e goliama zaguba, zashtoto BNT sa snimali celia halford/slayer i mozhe bi shte go davat po televiziata po niakoe vreme...

a DT kakuv zvuk izkaraha!!! na momenti si misleh, che slusham progressive thrash, a ne progressive metal plutni, tezhki kitari, strashen glas otkum la brie, strahoten klavir, abe izobshto dumi niamam

Редактирано от o2 на 04.07.02 12:30.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.