Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:14 16.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Halford/Slayer/Dream Theater-споделете впечатления  
Автор Hell Spirit (lone warrior)
Публикувано04.07.02 00:54



Бях на Dream Theater - просто най-добрия концерт, на който съм бил. Куриозно е, че втория най-добър концерт за мен също беше организиран от Прима. Long Live Прима !!

хората сега са глупави стада водещи борба за власт и за трева


Тема Слеърнови [re: Hell Spirit]  
Автор Гpaxчe (мучка)
Публикувано04.07.02 09:03



направо ми разбиха чувствата ... мога да кажа, че направиха едно чудо от мойта тъпа тиква - ломбардо замалко да ми изкара карантията ... като свърши направо се чудех - сънувам ли?

тия хора са наистина некъф абсолютен отбор - такъв синхрон имат, толкова им е изчистено свиренето, че просто ... абе моя врат ми е свидетел - беше супер!

при Халфорд имаше микрофония, що - нанам. Ама ми пропищяха ушите, иначе стария рокер не се предава - див е като стой та гледай!

беше хубаво ... ама свърши, сега още една година /дано само толкова/ чакане ...



Тема Dream Theaterнови [re: Hell Spirit]  
Автор Bиpakoчa (мършляк)
Публикувано04.07.02 09:20



Откъсна ми се главата. 3 часа и половина публиката беше на крака. Страшен концерт, страшна публика - даже мисля че и ДТ останаха изненадани от приема тук.
Е, трябваше да има повече стари парчета - по реакцията на Pull me under си пролича



Тема Re: Halford/Slayer/Dream Theater-споделете впечатлениянови [re: Hell Spirit]  
Авторjudas (Нерегистриран)
Публикувано04.07.02 10:39



Kakvo mi govorite za tia Dream Theatre.
Moge li da sravniavash legenda na rocka s tia bokluci.
Bil nai hubavia koncert.
Ti ne si hodil na koncert.



Тема Халфорднови [re: Hell Spirit]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано04.07.02 10:49



звука наистина беше ужасен, особено в началото, към средата се пооправи, поне горе от трибуните тъй се чуваше.
Ноооо репертоара си беше достатъчна причина за максимален кеф - дядо Роб си е велик, че и продължава да пее както си трябва :-)




Тема Re: Halford/Slayer/Dream Theater-споделете впечатлениянови [re: judas]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано04.07.02 11:04



айде без такива "мнения", хич не е приятно.

Концертът беше наистина нещо невиждано досега

Good behaviour brings the Saviour to his knees
John Petrucci


Тема Re: Халфорднови [re: Vladi]  
Автор Lady of The Lake (Pure Malice)
Публикувано04.07.02 11:17



Ами хайде сподели репертоара де! Поне каквото теб те е изкефило от него...

...for you, only for you...
Puppet girl, your strings are mine!



Тема И Halford, и Slayerнови [re: Hell Spirit]  
Автор Elodia (Demoniac)
Публикувано04.07.02 11:58



Класика. Друго не мога да кажа.
Жалко, че такива мероприятия се организират тооолкова радко. И озвучаването е тооолкова гадно.

Electronic Lifeform Optimized for Dangerous Infiltration and Assassination


Тема Re: Халфорднови [re: Lady of The Lake]  
Автор ViruS (™)
Публикувано04.07.02 12:14



Мен Painkiller ;-)

ViruS


Тема Dream Theater 4ever :)нови [re: Hell Spirit]  
Автор o2 (maniac)
Публикувано04.07.02 12:29



i az biah na dream theater. koncerta beshe meko kazano neveroiaten! pichovete izkaraha okolo 3 chasa svirene - 1h 40min razni qki stari pesni + 1-2 novi, posle imashe 15 min pochivka i sled tova sviriha oshte 1h i 20min - izsviriha cialoto 40 minutno parche ot novata tava, koeto zvucheshe umopomrachitelno + 3-4 stari pesni....

az parvonachalno smiatah da gledam okolo 1-2 chasa dream theater i posle da otskocha za slayer, koito sa mi liubimci, no prosto ne mozhah da se otlepia ot scenata i v kraina smetka doizgledah celia koncert.... no tova mai ne e goliama zaguba, zashtoto BNT sa snimali celia halford/slayer i mozhe bi shte go davat po televiziata po niakoe vreme...

a DT kakuv zvuk izkaraha!!! na momenti si misleh, che slusham progressive thrash, a ne progressive metal plutni, tezhki kitari, strashen glas otkum la brie, strahoten klavir, abe izobshto dumi niamam

Редактирано от o2 на 04.07.02 12:30.



Тема dream theaterнови [re: Hell Spirit]  
Автор Nergal (-)
Публикувано04.07.02 12:37



koncerta naistina beshe hubav ako v nachaloto ne se biaha omotali s ozvychavaneto. osobeno vokala prosto gygneshe. biah na edno i syshto miasto i na toia i na koncerta na satriani i opredelno kato kachestvo na zvyka satriani beshe dosta napred. pone spored men..... a inache opredeleno beshe koncert koito triabvashe da se vidi.



Тема Re: Dream Theater 4ever :)нови [re: o2]  
Автор Elodia (Demoniac)
Публикувано04.07.02 12:47



Чух, БНТ щели да направят общо 3 филма от по 1 час за всичките концерти от "Арена Музика", като Slayer и Halford щели да са заедно. За всеки отпускат по 3 песни + интервюта.
Така че от БНТ-то не чакайте чудеса...

Electronic Lifeform Optimized for Dangerous Infiltration and Assassination


Тема Re: Halford/Slayer/Dream Theater-споделете впечатлениянови [re: Hell Spirit]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано04.07.02 13:03



mnogo dobyr beshe koncertyt da...ne bih kazal newizhdan, no naistina beshe qk...malko ozwuchawaneto kucashe tuk tam - basyt se gubeshe ot wreme na wreme. ama wazhnoto e che petrucci i rudess se chuwaha :). mnogo me iznenada labrie - izpq si neshtata pochti bez greshka



Тема Re: Halford/Slayer/Dream Theater-споделете впечатлениянови [re: Mist]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано04.07.02 13:41



да, страхотен глас извади... ама на едно място си обърка текста, не помня The Glass Prison ли беше или Misunderstood.

баса аз го чувах през цялото време и бях на около 2 метра от Myung. проблеми според мен имаше с барабаните, главно с касите

Good behaviour brings the Saviour to his knees
John Petrucci


Тема Re: Halford/Slayer/Dream Theater-споделете впечатлениянови [re: Cornholio]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано04.07.02 13:48



hmm, az pyk chuwah kasite mngo dobre obache pyk po edno wreme (w nachaloto) chinelite nikakwi gi nqmashe...nqkoi se oplakaha pyk che ne chuwali klawira - abe qwno zawisi kyde e stoql chowek



Тема Re: Dream Theater 4ever :)нови [re: o2]  
Автор stinger (свой)
Публикувано04.07.02 14:01



APUSA!!!

Ето го плейлиста:

1. The Glass Prison
2. 6:00
3. Strange Deja-Vu
4. Surrounded
5. Burning My Soul
6. Another Hand / The Killing Hand
7. Misunderstood
8. Scarred
9. The Spirit Carries On
10. Pull Me Under

1. Six Degrees Of Inner Turbulence
2. Home
3. Hollow Years
4. Take The Time

Ако съм изпуснал нещо - поправяйте ме!!!
APUSA!!!

воля, воля... и пак воля...


Тема Re: Dream Theater 4ever :)нови [re: stinger]  
Автор o2 (maniac)
Публикувано04.07.02 14:37



bravos! mislia, che t'va e pravilnia spisak



Тема Re: Dream Theater 4ever :)нови [re: Elodia]  
Автор o2 (maniac)
Публикувано04.07.02 14:38



e, vse shte vidim neshtichko ot slayer/halford... da mu misliat izpusnalite DT, che tam kameri ne vidiah za suzhalenie



Тема Re: Dream Theater 4ever :)нови [re: stinger]  
АвторNikolas (Нерегистриран)
Публикувано04.07.02 14:54



Не беше ли Lie, а не Scarred?
APUSA!!!!!!!!!



Тема Re: Halford/Slayer/Dream Theater-споделете впечатлениянови [re: Mist]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано04.07.02 15:03



Ами аз стоях на 5 до 10 метра от Том Арая и не помня какво нямаше ... а сетих се - клавир .
Но пък за сметка на това много добре си усещам врата.

Усмихни се - утре ще е по-зле !!!


Тема Dream Theater ненадсвиримите !нови [re: Hell Spirit]  
Автор FrancescoTotti (playmaker)
Публикувано04.07.02 15:25



Немам думи ! На такъв размазващ концерт не съм бил. Възможно ли е да се съчетаят виртуозност, синхрон, безкрайни и разнообразни парчета и контакт с публиката ? След концерта на Dream Theater вече всичко е възможно.





Тема Re: Dream Theater 4ever :)нови [re: stinger]  
Автор FrancescoTotti (playmaker)
Публикувано04.07.02 16:19



Bravo ! Mnogo dobre si se sprawil ! Az w nas si naprawih spisyk, no ne mojah da se setia za tochnia red na pesnite. Imam slednite 2 zabelejki:

1. Mislia che 8-to parche ne beshe "Scared", a "Lie"
2. Bih otbeliazal che w sredata na "Burning My Soul" beshe wmyknat instrumentala "Hell's Kitchen"








Тема Re: Dream Theater 4ever :)нови [re: FrancescoTotti]  
Автор stinger (свой)
Публикувано04.07.02 17:10



Добре. Нека да е Lie. И накрая след солото на Take The Time имаше много яко надсвирване на Petrucci и Rudess

APUSA!!!

воля, воля... и пак воля...


Тема Re: Dream Theater 4ever :)нови [re: stinger]  
Автор FrancescoTotti (playmaker)
Публикувано04.07.02 17:23



APUSATA beshe mnogo iaka :)



Тема Slayerнови [re: Hell Spirit]  
Автор WWizard®©™ (METAL FOREVER)
Публикувано04.07.02 18:21



Kopiram mnenieto si, koeto napisah v foruma na SME -->

I na men kato tsialo mi haresa concerta na Slayer i Halford. Tuk shte otbeleja dobrite i loshite mi vpe4atleniq ot concerta, kato zapo4vam s dobrite:

1. Vyzpitana i kulturna ohrana
2. Dobri svetlinni efekti
3. Ka4estvena tehnika
4. Dobar zvuk, vapreki, 4e do sredata na Halford ne beshe OK (predpolagam zaradi zakasnenieto)

i loshite:

1. Golqma desorganizaciq
2. Neorganizirano predvijvane na fenovete (Mojebi SME trqbvashe da sklu4i dogovor s SKGT, za da se osiguri transport za horata po domovete, makar i za nqkolko linii)


Tova sa nai-obshite mi vpe4atleniq. Da se nadqvame i drugata godina da doide nqkoq golqma grupa!!!



Тема Re: Dream Theater 4ever :)нови [re: stinger]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано04.07.02 22:46



това надсвирване не беше ли нещо на Liquid Tension?

Good behaviour brings the Saviour to his knees
John Petrucci


Тема Re: Halford/Slayer/Dream Theater-споделете впечатлениянови [re: Cornholio]  
Автор Hell Spirit (lone warrior)
Публикувано04.07.02 23:20



Cornholio - ти си бил до мен на концерта - точно пред John Myung. Бях на косъм да си хвана палка.

хората сега са глупави стада водещи борба за власт и за трева


Тема Re: Dream Theater 4ever :)нови [re: o2]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано04.07.02 23:40



Ami sled vsi4ki komentari dosega za koncerta ne moga da kaja ni6to drugo osven 4e li4no az super mnogo se nakefih - stra6en sound -abe izob6to mom4etata si zaslujavat imeto!

Hell is my home!


Тема Re: Halford/Slayer/Dream Theater-споделете впечатлениянови [re: Hell Spirit]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано04.07.02 23:45



аз доста трудно бих хванал палка или каквото и да е друго поради ниския ми ръст

поне пипнах James, а накрая и John Myung и Mike Portnoy...

Good behaviour brings the Saviour to his knees
John Petrucci


Тема Re: Халфорднови [re: Lady of The Lake]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано05.07.02 11:37



Ми откъдето и да погледнеш, това дето изкара от Джудас са си класики, специално Electric Eye и Sinner са ми много любими, Jawbreaker и Exciter също :-)

Иначе Painkiller-а като за начало беше просто перфектно избрано, You've got... и Breaking the Law като за край - също.

The Pit и Nailed to the Gun не ме кефят, но пък за сметка на това и Ressurection, и Made In Hell, и особено Cyberworld са супер готски. А Betrayal не ми хареса... ама все пак го слушам за първи път... като си купя и новия албум, и я чуя с нормален звук, може би ше си променя мнението, ама ше видим :-)




Тема Re: Halford/Slayer/Dream Theater-споделете впечатлениянови [re: Cornholio]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано05.07.02 11:56



хах - хайде и без такива мнения - същото може да се каже и за Satriani, и за Whitesnake, и за Dio (умишлено пропускам Халфорд) - хайде сега ми обясни с какво DT ги првъзхождат - това че на теб са ти любими не значи автоматично, че това е бил най-добрия концерт правен досега тук... изобщо какво значи "най-добър" и "невиждан"???




Тема Re: Halford/Slayer/Dream Theater-споделете впечатлениянови [re: Vladi]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано05.07.02 12:41



абе концертите са хубаво нещо, на който каквото му харесва, да слуша, да се радва максимално и това е!

Good behaviour brings the Saviour to his knees
John Petrucci


Тема Re: Slayerнови [re: WWizard®©™]  
Автор Nergal (-)
Публикувано05.07.02 15:25



Pozdravlenia za kulturnoto izkazvane.. Vse temata e vpechatlenia ot koncertite a se izrodi v zaiajdane koi e po po nai...



Тема Re: Halford/Slayer/Dream Theater-споделете впечатлениянови [re: Hell Spirit]  
Автор Darkkingdom Lord (Dark Knight)
Публикувано05.07.02 22:23



Ami DT bqha mnogo zdravi, no na men mi se struva, 4e kitarata be6e mnogo nadunena i klavira se 4uva6e dosta tiho, a basa otvreme navreme, barabanite bqha mnogo zamazani i ne se 4uvaha qsno, ama to do scenata /kudeto bqh/ moje bi se 4uva po-gadno otkolkoto otzad. Be6e veliko!!! Edna sbudnata me4ta!!!

"Together we stand, steel in our hands,
fighting FOREVER, FOREVER we stand!"


Тема Re: Halford/Slayer/Dream Theater-споделете впечатлениянови [re: Hell Spirit]  
Авторjacquelline (Нерегистриран)
Публикувано06.07.02 00:05



Ne mi haresa:

1. Nedopustimo golqmoto zakysnenie - bqh tam v 18h, a koncerta zapochna v 21h!!!....
2. Dori i netrenirano uho kato moeto :) dolovi problemite s ozvuchavaneto...
3. Spored men scenata beshe malka i tova donqkyde ogranichavashe kakto izpylnitelite, taka i publikata..

Haresa mi:

1. Halford :o) - publikata beshe naelektrizirana (imah vyzmojnost da q nabludavam cqlata), vsichki kufeeha mnogo zdravo, kato v trans!
2. Slayer syshto bqha qki, makar che trash-a mi dojde v povechko..

UTOCHNENIE:

NE SLUSHAM TAKAVA MUSICA (S IZKL. NA BALADI), ZAMYKNA ME FEN NA HALFORD! MISLEH SI, CHE SHTE SI BYDEM DVAMATA NA KONCERTA :))))) I SE NADQVAH DA SVYRSHI PO-BYRZO, NO!!!! IZNENADATA BESHE MNOGO PRIQTNA - BQH ZAVLADQNA I KEFIH S VSICHKI!

STRAHOTNO! ISKAM OSHTEEEEE......:O)



Тема Re: Halford/Slayer/Dream Theater-споделете впечатлениянови [re: Darkkingdom Lord]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано06.07.02 00:11



Mi da ti kaja to4no tam kadeto se nabihte vie se 4uwa6e naj gadno - az za tova si namerih po centralno i hubavi4ko mqsto - hem da slu6kam hem da gledkam! :P

Hell is my home!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.