Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:03 22.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Halford/Slayer/Dream Theater-споделете впечатлениянови [re: Cornholio]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано05.07.02 11:56



хах - хайде и без такива мнения - същото може да се каже и за Satriani, и за Whitesnake, и за Dio (умишлено пропускам Халфорд) - хайде сега ми обясни с какво DT ги првъзхождат - това че на теб са ти любими не значи автоматично, че това е бил най-добрия концерт правен досега тук... изобщо какво значи "най-добър" и "невиждан"???




Тема Re: Halford/Slayer/Dream Theater-споделете впечатлениянови [re: Vladi]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано05.07.02 12:41



абе концертите са хубаво нещо, на който каквото му харесва, да слуша, да се радва максимално и това е!

Good behaviour brings the Saviour to his knees
John Petrucci


Тема Re: Slayerнови [re: WWizard®©™]  
Автор Nergal (-)
Публикувано05.07.02 15:25



Pozdravlenia za kulturnoto izkazvane.. Vse temata e vpechatlenia ot koncertite a se izrodi v zaiajdane koi e po po nai...



Тема Re: Halford/Slayer/Dream Theater-споделете впечатлениянови [re: Hell Spirit]  
Автор Darkkingdom Lord (Dark Knight)
Публикувано05.07.02 22:23



Ami DT bqha mnogo zdravi, no na men mi se struva, 4e kitarata be6e mnogo nadunena i klavira se 4uva6e dosta tiho, a basa otvreme navreme, barabanite bqha mnogo zamazani i ne se 4uvaha qsno, ama to do scenata /kudeto bqh/ moje bi se 4uva po-gadno otkolkoto otzad. Be6e veliko!!! Edna sbudnata me4ta!!!

"Together we stand, steel in our hands,
fighting FOREVER, FOREVER we stand!"


Тема Re: Halford/Slayer/Dream Theater-споделете впечатлениянови [re: Hell Spirit]  
Авторjacquelline (Нерегистриран)
Публикувано06.07.02 00:05



Ne mi haresa:

1. Nedopustimo golqmoto zakysnenie - bqh tam v 18h, a koncerta zapochna v 21h!!!....
2. Dori i netrenirano uho kato moeto :) dolovi problemite s ozvuchavaneto...
3. Spored men scenata beshe malka i tova donqkyde ogranichavashe kakto izpylnitelite, taka i publikata..

Haresa mi:

1. Halford :o) - publikata beshe naelektrizirana (imah vyzmojnost da q nabludavam cqlata), vsichki kufeeha mnogo zdravo, kato v trans!
2. Slayer syshto bqha qki, makar che trash-a mi dojde v povechko..

UTOCHNENIE:

NE SLUSHAM TAKAVA MUSICA (S IZKL. NA BALADI), ZAMYKNA ME FEN NA HALFORD! MISLEH SI, CHE SHTE SI BYDEM DVAMATA NA KONCERTA :))))) I SE NADQVAH DA SVYRSHI PO-BYRZO, NO!!!! IZNENADATA BESHE MNOGO PRIQTNA - BQH ZAVLADQNA I KEFIH S VSICHKI!

STRAHOTNO! ISKAM OSHTEEEEE......:O)



Тема Re: Halford/Slayer/Dream Theater-споделете впечатлениянови [re: Darkkingdom Lord]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано06.07.02 00:11



Mi da ti kaja to4no tam kadeto se nabihte vie se 4uwa6e naj gadno - az za tova si namerih po centralno i hubavi4ko mqsto - hem da slu6kam hem da gledkam! :P

Hell is my home!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.