Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:17 22.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Dream Theater ненадсвиримите !нови [re: Hell Spirit]  
Автор FrancescoTotti (playmaker)
Публикувано04.07.02 15:25



Немам думи ! На такъв размазващ концерт не съм бил. Възможно ли е да се съчетаят виртуозност, синхрон, безкрайни и разнообразни парчета и контакт с публиката ? След концерта на Dream Theater вече всичко е възможно.





Тема Re: Dream Theater 4ever :)нови [re: stinger]  
Автор FrancescoTotti (playmaker)
Публикувано04.07.02 16:19



Bravo ! Mnogo dobre si se sprawil ! Az w nas si naprawih spisyk, no ne mojah da se setia za tochnia red na pesnite. Imam slednite 2 zabelejki:

1. Mislia che 8-to parche ne beshe "Scared", a "Lie"
2. Bih otbeliazal che w sredata na "Burning My Soul" beshe wmyknat instrumentala "Hell's Kitchen"








Тема Re: Dream Theater 4ever :)нови [re: FrancescoTotti]  
Автор stinger (свой)
Публикувано04.07.02 17:10



Добре. Нека да е Lie. И накрая след солото на Take The Time имаше много яко надсвирване на Petrucci и Rudess

APUSA!!!

воля, воля... и пак воля...


Тема Re: Dream Theater 4ever :)нови [re: stinger]  
Автор FrancescoTotti (playmaker)
Публикувано04.07.02 17:23



APUSATA beshe mnogo iaka :)



Тема Slayerнови [re: Hell Spirit]  
Автор WWizard®©™ (METAL FOREVER)
Публикувано04.07.02 18:21



Kopiram mnenieto si, koeto napisah v foruma na SME -->

I na men kato tsialo mi haresa concerta na Slayer i Halford. Tuk shte otbeleja dobrite i loshite mi vpe4atleniq ot concerta, kato zapo4vam s dobrite:

1. Vyzpitana i kulturna ohrana
2. Dobri svetlinni efekti
3. Ka4estvena tehnika
4. Dobar zvuk, vapreki, 4e do sredata na Halford ne beshe OK (predpolagam zaradi zakasnenieto)

i loshite:

1. Golqma desorganizaciq
2. Neorganizirano predvijvane na fenovete (Mojebi SME trqbvashe da sklu4i dogovor s SKGT, za da se osiguri transport za horata po domovete, makar i za nqkolko linii)


Tova sa nai-obshite mi vpe4atleniq. Da se nadqvame i drugata godina da doide nqkoq golqma grupa!!!



Тема Re: Dream Theater 4ever :)нови [re: stinger]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано04.07.02 22:46



това надсвирване не беше ли нещо на Liquid Tension?

Good behaviour brings the Saviour to his knees
John Petrucci


Тема Re: Halford/Slayer/Dream Theater-споделете впечатлениянови [re: Cornholio]  
Автор Hell Spirit (lone warrior)
Публикувано04.07.02 23:20



Cornholio - ти си бил до мен на концерта - точно пред John Myung. Бях на косъм да си хвана палка.

хората сега са глупави стада водещи борба за власт и за трева


Тема Re: Dream Theater 4ever :)нови [re: o2]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано04.07.02 23:40



Ami sled vsi4ki komentari dosega za koncerta ne moga da kaja ni6to drugo osven 4e li4no az super mnogo se nakefih - stra6en sound -abe izob6to mom4etata si zaslujavat imeto!

Hell is my home!


Тема Re: Halford/Slayer/Dream Theater-споделете впечатлениянови [re: Hell Spirit]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано04.07.02 23:45



аз доста трудно бих хванал палка или каквото и да е друго поради ниския ми ръст

поне пипнах James, а накрая и John Myung и Mike Portnoy...

Good behaviour brings the Saviour to his knees
John Petrucci


Тема Re: Халфорднови [re: Lady of The Lake]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано05.07.02 11:37



Ми откъдето и да погледнеш, това дето изкара от Джудас са си класики, специално Electric Eye и Sinner са ми много любими, Jawbreaker и Exciter също :-)

Иначе Painkiller-а като за начало беше просто перфектно избрано, You've got... и Breaking the Law като за край - също.

The Pit и Nailed to the Gun не ме кефят, но пък за сметка на това и Ressurection, и Made In Hell, и особено Cyberworld са супер готски. А Betrayal не ми хареса... ама все пак го слушам за първи път... като си купя и новия албум, и я чуя с нормален звук, може би ше си променя мнението, ама ше видим :-)





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.