Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:40 15.05.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема споделете за Унгариянови  
Автор Гpaxчe (мучка)
Публикувано28.05.02 12:42



как се ходи до там, какви са цените, какви особености има при фестивалите, че дай боже - там ще сме августовски



Тема малеле [re: Гpaxчe]  
Автор Гpaxчe (мучка)
Публикувано29.05.02 16:49



и вий май нищо не знайте

лошо гошо, щото на 5-ти Август в Унгария ще се проведе последния европейски концерт на Найтуиш, който е в рамките на фестивала Сцигет /от31 юли до 7 август/, на който освен другото ще свирят Гама Рей, Саватейдж, Едгай, Блейз, Доро, Аморфис и Криейтър

удоволствието обаче излиза по най-скромни сметки, и то за 1 ден посещение най-малко 200 леви, върти, сучи ... като си представите, че само тикета за автобуса е 140 бинки /двустранно/...

Но както се види, май туй малко ви вълнува



Тема Re: малеленови [re: Гpaxчe]  
Автор gimli (хайванче)
Публикувано29.05.02 18:37



Е, че така като слушам и останалите групи не са лоши.
Аз за концерт на Nightwish бленувам от един миналогодишен фестивал в Унгария, където за малко не стигнах до билет....
С такива групи съм съгласна, ама с разни мазни slаyer-и и другите не ги помня кви бяха....
А фестивала не се ли казва Сегет? Или аз пак не съм в час...

Tarja - Angels leave first!


Тема Re: От изворанови [re: gimli]  
АвторlRON BRlGADES (Нерегистриран)
Публикувано30.05.02 11:05



Значи инфо за маджарско ви треа. Еми миналата година ходихме там на шоу на Гама Рей и въобще не излезе дебело. Пътя и в двете посоки е толко ...към 140 кинта. Читав хотел може да се намери за 20-30 кинта. Има един български за 10, ама е яко клош. Като бяхме там намерихме супертънки ресторанти, където за 15 кинта двама човека преядохме жестоко. Ама ако си носите манджа от тука тва не е проблем. Бирата излиза малко дебело, но си трябва. Твърдия алкохол е мегаскъп, както са и такситата. Един акъл от мене - не мешайте троянска сливова с местната бира, щото ефекта е потресаващ. Така че по мои изчисления кам 600 кинта ще стигнат като се турят и разходи за артефакти. Тва не е толко много като се помисли, че миналата година на Вакен ми отидоха двойно пари само за 4 дена.
Така че ако някой ще ходи да каже!



Тема Re: От изворанови [re: lRON BRlGADES]  
Автор gimli (хайванче)
Публикувано30.05.02 11:52



Да не би да искаш да кажеш, че този е повече от 4 дена?!?!?!

Tarja - Angels leave first!


Тема Re: От изворанови [re: gimli]  
АвторlRON BRlGADES (Нерегистриран)
Публикувано30.05.02 12:11



на 5-ти Август в Унгария ще се проведе последния европейски концерт на Найтуиш, който е в рамките на фестивала Сцигет /от31 юли до 7 август/, на който освен другото ще свирят Гама Рей, Саватейдж, Едгай, Блейз, Доро, Аморфис и Криейтър
Еми сметни ги!



Тема Re: От изворанови [re: lRON BRlGADES]  
Автор gimli (хайванче)
Публикувано30.05.02 13:13



Да, ама тази информация не е вярна, затова и не я взех под внимание.

Tarja - Angels leave first!


Тема Re: От изворанови [re: gimli]  
Автор Гpaxчe (мучка)
Публикувано30.05.02 14:28



кое не е вярно бреееее ... нали от сайта им го преписах бе гимли, ама ти наистина си short supply



Тема Re: От изворанови [re: lRON BRlGADES]  
Автор Гpaxчe (мучка)
Публикувано30.05.02 14:34



проблемът е в това, че аз не ща да седя там през цялото време, мен ме интересуват конкретно Найтуиш, пък и няма да имам толкова отпуска - имам всичко не всичко два дена.

Та мислех да се засиля, тъй като 5-ти Август е понеделник, ще тръгна в неделя за там, в понеделник на концерто , още едно преспиване и гоу хоум ...

мдааа ... ще видим



Тема Re: От изворанови [re: Гpaxчe]  
Автор gimli (хайванче)
Публикувано30.05.02 15:04



Ами това, че на 5-ти август щял да е последния европейски концерт на Nightwish.
След него в Европа имат още 14, последния от които е на 7-ми септември в Германия.
А цените до Унгария са малко по-ниски...

Tarja - Angels leave first!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.