Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:15 23.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: papata pederast!нови [re: Eomer]  
Автор Яkи Дyдъл (Патето на Чопър)
Публикувано23.05.02 00:05



Как не те досрамя да напишеш тая глупост под този ник?!

Малвина гледаше с едно око към Луната, тръпнейки от спомена за целувката на Пинокио


Тема Re: ???нови [re: Pennywise]  
Автор Яkи Дyдъл (Патето на Чопър)
Публикувано23.05.02 00:07



Явно избива комплекси младежа,
гради си "мачо" имидж

Малвина гледаше с едно око към Луната, тръпнейки от спомена за целувката на Пинокио


Тема Re: Хахо!нови [re: Cornholio]  
Автор Яkи Дyдъл (Патето на Чопър)
Публикувано23.05.02 00:11



Или примерно китариста на Дисекшън, който за Разлика от Варг беше много идеен и надарен музикант, но заради собствената си простотия сега ще гние в затвора!

Малвина гледаше с едно око към Луната, тръпнейки от спомена за целувката на Пинокио


Тема трудно ще станенови [re: Яkи Дyдъл]  
Автор Pennywise (it)
Публикувано23.05.02 08:56



даже не му стиска да го каже с познат ник...

USER ERROR: replace user and press any key to continue...


Тема Re: Хахо!нови [re: Cornholio]  
Автор Pennywise (it)
Публикувано23.05.02 08:58



вярно, пич е (папата искам да кажа) - на тая възраст се емнал човека!

USER ERROR: replace user and press any key to continue...


Тема Re: papata pederast!нови [re: Eomer]  
Автор malkia (char *argv[])
Публикувано24.05.02 13:40



suglasen, kak sa wika burzuma ima teshkata duma - ama ostavi purwo Papata da osveti trabanta na Solomona Pasi (evrea) - i da widim togazi kvo che stane... I sa pazi chado, che to v tvoita rabota granitzi nema.



Тема Re: papata pederast!нови [re: Eomer]  
Автор Darkkingdom Lord (Dark Knight)
Публикувано24.05.02 22:09



Abe pi4, az mejdu satanistite i pedalite golqma razlika ne vijdam - imat si seriozni psihi4eski otkloneniq gorkite! Taka 4e, pomisli za psihi4noto si zdrave! A za Papata ne sum 4uval da e pedal, a na koito ne mu haresva, 4e e na4elo na katoli4eskata curkva, neka go vuzpriema kato edna populqrna li4nost, doprinesla za mira i blagodenstvieto na sveta i durjaven glava na Vatikana! Mislq, 4e e izraz na ogromna prostotiq da se sipqt podobni kleveti i obidi po otno6enie na edin dostoen 4ovek!

"Together we stand, steel in our hands,
fighting FOREVER, FOREVER we stand!"


Тема Еомер!?!нови [re: Eomer]  
Автор gimli (хайванче)
Публикувано27.05.02 14:01



Имам чувстото, че знам кой си и много ме е срам, че те познавам заради тая ти простотия!
В началото си мислях, че си такъв, защото си малък и като порастнеш ша ти дойде акъла в главата.
Ама като се замисля не си толкова малък, а приказките ти - като на осмокласник!
Бива ли така бе човек?!?
Я го зарежи тоя пубертет, толкова ли ти харесва, че искаш да се откъснеш от него?!?
Това е олекотената ми теория, защото ти наистина си ми бил симпатичен през повечето време на нашето познанство и не ми се иска да повярвам, че си такъв малоумник, какъвто се представяш тук!
Предполагам че ме позна, щото аз съм си с оригиналния ник.

Die to fight ... yourself!


Тема Re: Хахо!нови [re: Cornholio]  
Автор gimli (хайванче)
Публикувано27.05.02 14:07



Ей, на варг (гнус ме е да го написша с главна буква!) ако знаеш каква фенка му бях на времето.....
Обаче като му хвърлих един поглед на малоумната книга и напрао се отвратих...Просто разбрах колко различно и погрешно съм интерпретирала всичко, което знаех за него!
Макар че и до ден днешен се слуша неговата музика в нашия дом и и се кефя, особено на по-любимите ми парчета от едно време ....
Ама рядко се случва...

Die to fight ... yourself!


Тема Re: Хахо!нови [re: gimli]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано27.05.02 18:17



наистина, книгите му биха били доста крайни и за Хитлер.

Good behaviour brings the Saviour to his knees
John Petrucci



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.