Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:51 12.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Gorgoroth-Ancipit satan  
Автор deathpoison (nabliudatel)
Публикувано05.05.02 20:13



tozi album e mnogo iak spored men.neka starite bleckadjii mi kajat ,dali taia banda
ima i drugi albumi i dali sa dobri.vchara preslushax 15cd-ta s bleck metal i nishto
ne mi xaresa.edinstvenite,koito si ostavat dobri za men(ne che sam proslushala vsichki grupi) sa Cradle of Filth.Tristania ne sa loshi i popadnax na edni-Catamenia.
ne me kefiat bandi na ,koito vokala reve taka vse edno mu e izstragnat grakliana ,a
ostanalite zabivat taka,che mogat da ti dokarat posledna stepen na oglushavane.
az sam si malko novak v karvavata teritoria na bleck tazrstvoto,ama ako niakoi mi
kaje niakoi dobri bandi,shte sam mo zadaljena.da imat jenski bekvokali(a dori i da
niamat)ama ne kato Teather of Tragedie(ne sam mnogo silna v angliiskia:-)te sa si
palna tragedia.edna madana s zvanlivo glasche se razpiava i sled neia edin tip se
prodira da reve vse edno sa mu iztragnali glasnite struni.i kakvo ednoobrazie :-(((
imam chustvoto,che slusham edna i sashta variatzia i tova moje da me prispi :-)
drugite sa Anathema.Melodichni,no sa dobri spored moeto skromno mnenie .te na
istinskite blekadjii bixa se storili kato boza,no si me kefiat.ne moga da se opravia
v shibanite stilove :-(((te Anathema progresiv li sa ili ne?i kakvo tochno e opredelenieto za progresiv?az slusham grupi,koito sviriat progresiv,no moga da kaja samo za tezi,koito slusham.tova raznoobrazie na stilove napravo shte mi prasne glavata.a i tezi novi techenia v metala,koito gi niamashe edno vreme-kogato biaxme mladi :))) i slushaxme sodom i slear.no iavno s vazrasta zapochvame da xaresvame po-razlichni grupi.pone pri men e taka.vzex da stavam
mnogo obshirna.sigurno vi pisna ot moite gluposti ,no tuk napravo shtiax da si
umra ot skuka,ako ne beshe muzikataniama napivania,niama prostotii-samo rabota i izpalniavania na "savestnite zadaljenia na grajdanin"uf!
kakva boza.dobre,che Koln e na edna krachka,no na nas-bednite emigranti ,ne ni
se otdava vazmojnostta da xodim vsiaka sedmitza na kontzert(to i ne che sega
ima neshto koi znae kakvo.osven edin kontzert na Rhapsody),zashtoto triabva da
si skasvame gazovete ot rabota.kakto kazvashe edin fen"shtom sme si dali gaza
pod naem....."e stiga tolkova prostotii.ako niakoi iska moje da mi drasne niakoi red,
na mail-a,kak sa neshtata v BG.che ne moga da si danloudna ICQ-to tuka :(((

nabliudatel vav vselenata
no ne stoi v pasivno sastoianie.


Тема Re: Gorgoroth-Ancipit satanнови [re: deathpoison]  
Автор o2 (maniac)
Публикувано05.05.02 20:44



mi za gorgoroth osven incipit satan (koito im e posleden zasega), oshte imat slednite albumi: "destroyer", "pentagram" i "under the sign of hell"... a shtom te ti haresvat, a te mai sa si dosta primitive black metal, mozhesh da probvash i s immortal, emperor ili darkthrone naprimer... poslednia immortal (sons of northern darkness) e mnogo zdrav i s razmazvasht zvuk!

ot po-melodichnite black grupi mozhesh da probvash dimmu borgir, ako ne si gi slushala. dosta sa priatni i men mi haresvat poveche ot cradle... osobeno poslednia im album e zhestok - ima si i qk cover na twisted sister - burn in hell :) catamenia sashto izkaraha tezi dni nov album - "eskhata", koito oshte ne sum chul, no podoziram, che shte e dobar! mozhesh obache da si proslushash niakoi ot prednite im kato "eternal winter's prophecy" ili "halls of frozen north".

ot tristania ti prepocuhvam "beyond the veil" i "widow's weed" - dvata im predni albuma. novia "world of glass" neshto ne mi haresa tolkova mnogo, che da ti go preporucham - pochnaha da se povtariat mai...

anathema neshto ne mi prilichat na progressive... mai po-skoro na athmospheric metal, ako izobshto ima takova poniatie... poslednite albumi mnogo mi napomniat na pink floyd, kolkoto i da e stranno :) ima edna mnogo qka pesen ot poslednia im album "a fine day to exit" - "panic" se kazva i e mozhe bi nai-dobrata v albuma. preporuchvam ti da ia chuesh, ama s textovete v ruka :) a ako iskash da chuesh progressive grupi si pusni dream theater, fates warning, queensryche, transatlantic i tiam podobni...



Тема Re: Gorgoroth-Ancipit satanнови [re: deathpoison]  
АвторWWizard (Нерегистриран)
Публикувано06.05.02 11:18



Nai-dobre otidi na www.rockdetector.com i napishi Gorgoroth ili koiato i da e metal grupa i she vidish info za neia.
Na saita na Catamenia - www.catamenia.net ima 4asti ot pesni ot vsi4kite im albumi v mp3 format (tva go kazvam za vtori pyt, ama kakto i da e..). Ina4e ima celi mp3-ki na mp3.online.bg i na www.audiogalaxy.com
Mojesh da otidesh sashto na http://hem.passagen.se/oldmanschild/bm_index.html - tam ima info samo za norvejki black metal bandi, ama kato gledam ne go obnoviavat 4esto.

Mojesh da 4uesh i grupata The Sins Of Thy Beloved - norvejka black metal banda, no vtora kato neia ne sam vidql.



Тема Re: WWizardнови [re: WWizard]  
Автор deathpoison (nabliudatel)
Публикувано06.05.02 13:17



mersi,che se povtariash zaradi men :)mersi i za adresite.oshte sega shte gi pregledam.

nabliudatel vav vselenata
no ne stoi v pasivno sastoianie.


Тема Re: o2нови [re: o2]  
Автор deathpoison (nabliudatel)
Публикувано06.05.02 13:20



estestveno,che sam slushala dimmu borgir.ne sa lohsil.children of bodom
sashto mi xaresvat."eternal winter's prophecy" -tozi album go imam i mi
xaresva,shte se ogledam i za drugite.tristania- "beyond the veil" sa go slushla i
go namiram za mnogo iak,za savalenie albuma im mi ostana v bg :(((
dream theater, fates warning, sashto sam gi slushala,kakto i mnogo ot drugite podobni :)))
no mislex,che shte mi kajesh za niakoi ,koito ne biax chuvala.gorgoroth- "incipit satan" sa
naistina mnogo primitiv bleck metal.radvam se,che angliiskia mi ne e
mnogo dobar.slusham bleck,za da usmiriavam sobstvenite si demoni,no tova
vazxvaliavane na satanata me drazni.spored men satanisti sa jalki paranoitzi s mania za velichie :))
pozdravi.

nabliudatel vav vselenata
no ne stoi v pasivno sastoianie.


Тема Re: o2нови [re: deathpoison]  
Автор o2 (maniac)
Публикувано06.05.02 19:13



ami shte ti preporucham, niakoi ot grupite, koito me kefiat naposleduk, puk dano da si haresash niakoia ot tiah :)

Arch Enemy - Burning Bridges
Arch Enemy - Wages of Sin
znachi tva sa dva qki albuma na ex-membera na carcass - mike amot. mnogo tehnichen i melodichen black/death/thrash ili tam kvoto e. v poslednia album (wages of sin) se dere edna madama i pri tova dobre go pravi :)

Arcturus - The Sham Mirrors
tva e niakakva mnogo stranna smesica ot stilove. vatre uchastvat hora ot ulver, mayhem i kovenant i sami si opredeliat stila kato "classically engendered synthesized rock/metal to vaudeville/cabaret tinged progressive rock conceptuals on to a myriad of deformations into jazz, trip hop, synthpop, experimental/AI electronics, jungle, etc". silno go preporuchvam!

Ark - Burn The Sun
Beyond Twilight - The Devils Hall Of Fame
dve mnogo qki progressive grupi s obsht vokal - jorn lande. na slushane vokala malko miaza na dio i e mnogo dobar. inache stila na dvete grupi e vid progressive metal (ama ne ot vida dream theater/queensryche)

Borknagar - The Archaic Course
Borknagar - The Olden Domain
mnogo priaten melodichen black metal.

Dark Lunacy - Devoid
death metal ot italia s adksi mnogo primesi ot klasichesktata muzika. mnogo priaten za slushane bih kazal :)

Dispatched - Motherwar
black metal, s adski dobar sound i dobri idei. ima i cover na europe vatre - final countdown v black variant - zvuchi zhestoko :)

Dorn - Brennende Kalte
tia malko miazat na crematory ot vremeto na illusions v leeeeko po extremna forma. goreshto se preporuchva za vsichki fenove!

Dragonlord - Rapture
dobar black metal

Evergrey - Solitude Dominance Tragedy
progressive grupa ot sweden.

Moonsorrow - Voimasta Ja Kunniasta
black metal s malko folk elementi vatre. mnogo dobar!

Opeth - Blackwater Park
Opeth - Morningrise
Opeth - Orchid
Opeth - Still Life
goreshto preporuchvam vsichki albumi na opeth. sviriat niakakuv mnogo stranen still, v koito ima i black i atmospheric i dosta akustichni pasazhi... abe triabva da se chue! liubimia mi e blackwater park ili still life!


ami kato proslushash gornite neshta, obadi se i shte ti preporucham oshte tolkova :)



Тема Re: o2нови [re: o2]  
Автор Яkи Дyдъл (Патето на Чопър)
Публикувано06.05.02 19:56



Всичко супер, но защо Опет, защо?????

Трябва наистина да мразя някой адски дълбоко, за да му препоръчам Опет и пак ще ме гризе съвестта след това .

Малвина гледаше с едно око към Луната, тръпнейки от спомена за целувката на Пинокио


Тема Re: Gorgoroth-Ancipit satanнови [re: deathpoison]  
Автор Darkkingdom Lord (Dark Knight)
Публикувано06.05.02 21:52



Ami az ti preporu4vam Haggard - imat tri albuma i sa prosto kultovi! Ne e black metal, no e dostatu4no tejko - melodi4en death sus skromen simfoni4en orkestur!
Koncerta na Rhapsody ne e za izpuskane!!! Edin priqtel e hodil v Italia - 2.5h 6ou s magove, drakoni, mnogo gost-muzikanti i perfekten zvuk!!!

"Together we stand, steel in our hands,
fighting FOREVER, FOREVER we stand!"


Тема Re: Gorgoroth-Ancipit satanнови [re: Darkkingdom Lord]  
Автор Яkи Дyдъл (Патето на Чопър)
Публикувано07.05.02 00:18



Препоръчвам ти да чуеш Опет - страшно ще ти допаднат

Малвина гледаше с едно око към Луната, тръпнейки от спомена за целувката на Пинокио


Тема Re: o2нови [re: Яkи Дyдъл]  
Автор o2 (maniac)
Публикувано07.05.02 08:49



choveche, opeth sa prosto edna ot liubimite mi grupi, kak da ne ia preporucham neshto mi podskazva, che teb neshto ne ti haresvat mai




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.