Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 25.05.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ей, умнико!нови [re: Cornholio]  
Автор gimli (хайванче)
Публикувано27.05.02 19:03



Кой е почнал да го оплюва?
И защо?

Tarja - Angels leave first!


Тема Re: Ей, умнико!нови [re: gimli]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано27.05.02 19:10



дълга история, и аз се чудех защо след като той нищо чак толкова не беше казал...

Good behaviour brings the Saviour to his knees
John Petrucci


Тема Re: Ей, умнико!нови [re: Cornholio]  
Автор gimli (хайванче)
Публикувано27.05.02 19:13



ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!
Ама и ти какво обяснение изпраска само!
За какво е ставало дума, той какво е казал, те какво са ти помислили, той какво е искал да каже...
Такива ми ти работи питам аз....

Tarja - Angels leave first!


Тема Re: Ей, умнико!нови [re: gimli]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано27.05.02 19:18



в клуба на Iron Maiden има една темичка, ако още не е изпанала, казваше се "храчки" или нещо такова, там си пише

Good behaviour brings the Saviour to his knees
John Petrucci


Тема Re: Ей, умнико!нови [re: Cornholio]  
Автор Яkи Дyдъл (Патето на Чопър)
Публикувано27.05.02 22:41



Не, не "храчки"
"храчки" беше пост-темата, индуцирана от последиците на предната тема, в която беше истинското сътълкновение :)

Малвина гледаше с едно око към Луната, тръпнейки от спомена за целувката на Пинокио


Тема Re: Нов албум на Nightwishнови [re: gimli]  
Автор Яkи Дyдъл (Патето на Чопър)
Публикувано27.05.02 22:50



Смяната на вокалиста наистина придава съвсем нов облик, но от друга страна никой не сменя име, което е утвърден трейдмарк.
Не очаквай Найтуиш да си сменят името, по-скоро биха се разпаднали.

Малвина гледаше с едно око към Луната, тръпнейки от спомена за целувката на Пинокио


Тема Re: Нов албум на Nightwishнови [re: ..:: StanProg ::..]  
Автор Яkи Дyдъл (Патето на Чопър)
Публикувано27.05.02 22:53



От два дена слушам само новия Найтуиш,
вероятно утре ще си напиша мнението за албума (и вероятно ще падна невинна жертва, разкъсан от гневната тълпа)

Малвина гледаше с едно око към Луната, тръпнейки от спомена за целувката на Пинокио


Тема Re: Нов албум на Nightwishнови [re: Яkи Дyдъл]  
Автор gimli (хайванче)
Публикувано28.05.02 11:02



Защото не ти харесва ли?
Аз от вчера го тегля, ама ми е супер зле връзката.
Иначе Ever Dream го слушам от няколко седмици непрекъснато и много се надъхвам, ама така ми падна хъса от тая смотана новина...

Tarja - Angels leave first!


Тема Re: Нов албум на Nightwishнови [re: gimli]  
Автор Яkи Дyдъл (Патето на Чопър)
Публикувано28.05.02 12:12



Еми не съм особено очарован от много дребни детайли. Най-вече защото тоя път Туомас се е опитал да напише мрачен албум, но не се е получил особено добре - има две бавни и безидейни парчета. Освен това поради някаква странна причина Марко пее супер превзето и провлачено, бих казал, че се оптива да имитра класическото пеене на Таря, което е доста дразнещо на моменти (особено за човек като мен, който е фен на Марко още от преди 10-ина години докато пееше в TAROT и е чувал какъв наситен и мощен глас има тоя човек...).
Самата Таря в едно парче се опитва да пее естрадно(не оперно) и всява голям смут в мойта душа, защото се усеща как не и достига дъх .

Абе странен албум. Личи си, че нещо е тормозело Туомас докато го е писал. Има няколко типично Найтуишовски химна, но останалите са по-слаби от всичко тяхно, което съм чувал до сега...

EverDream е безспорния хит

Малвина гледаше с едно око към Луната, тръпнейки от спомена за целувката на Пинокио


Тема Re: Нов албум на Nightwishнови [re: Яkи Дyдъл]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано28.05.02 14:18



на мен ми се струва по-як от Уишмастъра, най-вече щото има някоклко парчета дето са доста в стил "angels fall first" и то като настроение, не като звук. Обаче най-доброто парче определено е кавърът на Фантома на операта - много добре се е получил. Първото парче също хич не е зле - има много подобен на първия албум feeling. Десетминутката и тя бива. Хареса ми и блендата на китарите - почти трашърска - очаквах нещо по-леко. Има и доста пълнеж разбира се.
вокалите на Марко на мен пък ми харесаха, пък и Таря си пее добре когато не е оперно - даже ако престане с оперното пеене хич не бих се разсърдил. btw, началото на второто парче е почти едно към едно с "уишмастъра" като идея - яко са крали от себе си




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.