Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:19 09.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Slayer & Halford или Dream Theater?нови [re: Eric Adams]  
Авторahav (Нерегистриран)
Публикувано18.04.02 15:19



I az sum za Halford i Slayer.
No naistina e mnogo tupo,ako gi dublirat.



Тема Re: Slayer & Halford или Dream Theater?нови [re: ahav]  
Автор Chr (MAXist&bassist)
Публикувано18.04.02 16:23



Мама им дееба - дублират ги.
Май на едното ще се ходи в чужбина - DT са в Гърция на 1-ви и в Румъния на 4-ти. Ама много пари ще идат, щото ми се щеше и на Blind Guardian в Гърция да ида...
... Дееба и тъпата държава... преди 10 години нищо нямаше, а се га ги изсипаха с кошлето и се чудиш на кое да не идеш....

Дай да го даваме малко по- фънки !


Тема алеллеееенови [re: Eric Adams]  
Автор Гpaxчe (на прахче)
Публикувано18.04.02 16:35



хахаха ... тия много сериозно ме разсмяха!
не може да са толкова тъпи! бива, бива ама чак пък толкова!

с въртящ момент


Тема Re: Dream Theaterнови [re: FrancescoTotti]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано18.04.02 18:12



и аз така (-: Искам да съм най-отпред, леко ще ме размажат ама пък ще е много култово да си хвана перо от John Petruci, който между другото едвам го познах остриган

Good behaviour brings the Saviour to his knees
John Petrucci


Тема Re: info?????????нови [re: drums-master]  
Автор Og (ентусиаст)
Публикувано18.04.02 20:26



регистрирай си ника и ми остави бележка да ти кажа за кво става дума.
Нямам намерение да ходя с Казанлъшките метъли поради лични причини. А със софийска тайфа няма да стане, щото нямам толкова много познати. Или ще съм сам или с малко познати. Ако искаш можеш да се присъединиш.

Живи, здрави


Тема Re: Slayer & Halford или Dream Theater?нови [re: Eric Adams]  
АвторDarkkingdom Lord (Нерегистриран)
Публикувано18.04.02 23:34



Znaeh si az, 4e ne gi razbira6! Ama to kvo da o4akva 4ovek ot nqkoi det 6 se krusti Eric Adams!
Az, li4no, predpo4itam da gledam i slu6am profesionalni muzikanti, a ne nqkvi det samo digat 6um!



Тема Re: Slayer & Halford или Dream Theater?нови [re: Chr]  
Авторdrums-master (Нерегистриран)
Публикувано18.04.02 23:35



Aide stiga ste krqkali be goveda...basi i slonovete...ne stiga 4e vi idvat horata na kraka, ami i nedovolni.......basi i panovete.........I KAKVO SE 4UDITE BE...OTIVAITE NA DREAM THEATER.........legendi+Slayer...????????????tove mi zvu4i stranno....ama kato ste kazali....AZ OTIVAM NA DT I SE KEFQ MAXIMALNO!!!nqkoi da znae ne6to za tsenite na biletite, i ot koga po4vat da gi prtodavat...



Тема Re: info?????????нови [re: drums-master]  
Автор Чoвek бeз винa (|)
Публикувано19.04.02 01:11



В НДК... не ми се връзва, но така пише на сайта на ДТ



Тема Re: Slayer & Halford или Dream Theater?нови [re: Darkkingdom Lord]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано19.04.02 08:01



и аз предпочитам ДТ ама не всички мислят така... и това е добре дошло за нас, само истинските фенове ще сме там, а не разни метъли, на които им се ходи на концерт. Никой обаче не трябва да се обижда, напълно естествено е човек да слуша Халфорд и Слейър...

Good behaviour brings the Saviour to his knees
John Petrucci


Тема Хъммммммммммммммммнови [re: Darkkingdom Lord]  
Автор Pennywise (it)
Публикувано19.04.02 09:06



Ако го нямаше "някаквия , дето вдига само шум", Халфорд демек, може би изобщо нямаше да се стигне и до ДТ....

ex-tron

...and they float...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.