Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:51 23.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Интереснонови [re: o2]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано04.04.02 09:50



Напротив, има много такива групи, но са напълно в ъндърграунда по разбираеми причини.
Не твърдя, че улвър се редуцираха в Мадригала до примитивка от комерсиални подбуди, макар че тази идея е интересна. Все пак не бива да се забравя, че точно по онова време Дарктрон и Бурзум бяха на върха на апогея си и точно примитвния блек беше най-комерсиален. Просто не харесвам групи, които предлагат нещо интересно и после изведнъж дърпат назад или пък сменят радикално стилът - ако ти е писнал един стил, смени си името на групата и започни на чисто, аз какво съм виновен купувайки си поредния улвър да открия с потрес, че са решили да свирят електроника или джаз...:)) Тоя последния и аз се наебах да си го купя - двоен диск - електро-индъстриъл, ама абсолютно нищо общо не с блек, ми даже с метъла няма като цяло. Експериментират си, чудесно, ма поне да пишат на обложката какъв стил е, че да не се преебават хората така грозно, хахахах.

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: Klasaziiaнови [re: StormWitch]  
Автор elena_ss (тра-ла-ла)
Публикувано04.04.02 10:41




върxовно !!!


_________


Тема Re: Интереснонови [re: StormWitch]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано04.04.02 12:28



ne si praw za ulver...nattens madrigal e ot 97-a po tuj wreme primitiwkite weche ne bqha na moda - twa e razcweta na melodichniq black
ama kakto i da e, oswen wsichko ostanalo nattens-a e mozhe bi nai-dobrata primitiwka prawena nqkoga (spored men de)



Тема Re: Интереснонови [re: Mist]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано04.04.02 12:38



Ъъъ, не предполагах, че е толкоз "пресен", мслех си че е 92-94-та някъде, или това се отнасяше за първия Фестър?

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: Интереснонови [re: Mist]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано04.04.02 13:00



За мен най-добра примитивка е Антемс на Емперор, но нямам особено меродавно отношение по въпроса, защото съм много подозрителен на тема примитивки и ако разбера, че нещо е примитивка директно го отбягвам - стана ми навик още от далечната 1992, когато един прекрасен ден отскочих до Питър "Дъ Уизърд" и му казах, "абе дай ми някакъв трашец, че ми се е прислушал" ...и той ми пробута EP-то на Emperor :)). Познай колко неприятно бях изненадан, защото от апартамента на Уизърд отидох директно на гости на един приятел и му казах "ела браточка да чуем една нова траш банда - хаааааааааа, нещо дека ти се прееба, ебаси подводния звук взе да вади...а, то не било от дека..."

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: Интереснонови [re: StormWitch]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано04.04.02 21:44



hehe...mda rannite emperor ne si padat mnogo trashec :))
a inache za anthems sym syglasen - mnogo qk album, samo deto az ne go slagam w grafata primitiwki...prekaleno melodichen e za tam ;)
w edin kjup s anthems-a bih turil i "nemesis divina" na satyricon, drug mnogo qk album w podoben stil



Тема Re: Интереснонови [re: Mist]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано05.04.02 00:32



тоя сатирикон не съм го слушал, веднъж исках да си го купя, но ме порицаха много остро на местопрестъплението загдето съм бил готов да си купя отявлено анти-природозащитен продукт (неква разпъната птичка имаше на картинката) и бях заставен да го върна на рафта .

Гледах филма обаче и не съм особено възхитен от откъслеците, които чух там, макар че инак филма ми е любим - много смешен и веселяшко-просташки.

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: Интереснонови [re: StormWitch]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 13:27



za koi film stawa duma...neshto sym izpusnal??



Тема Re: Klasaziiaнови [re: MASTEROF]  
Автор Darkkingdom Lord (Dark Knight)
Публикувано05.04.02 21:54



Ami Metallica sa si Metallica!:))) Ama kakto kazva6 ot '83 do '91! Ta taq klasaciq e 10 godini nazad vuv vremeto! Realnostta e suvsem druga i ve4e ima dosta po-stoinostni ne6ta v heavy metal-a, a v hard rock-a si gi e imalo i dosta predi metallica!

"Together we stand, steel in our hands,
fighting FOREVER, FOREVER we stand!"


Тема Re: Интереснонови [re: Mist]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано06.04.02 01:21



Roadkill Extravaganza

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.