Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:57 13.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ima li fanove na TOOL tuk?  
Автор SlNNER (Wandering soul)
Публикувано27.03.02 20:07



Minalata godina biah na tehen koncert zaedno sus Sabbath i me nakefiha maksimalno.Izkaraha bass kakuvto ne biah i si pomislyal ,che moje da se vuzproizvede na jivo i to na otkrito,a poviarvaite-bil sum na baya koncerti.Za muzikata ne mi se govori -napravo e unikalna ili pone az ne sum chuval nishto podobno/ako niakoi znae grupi s podobno zvuchene molia da mi kaje koi sa/.
Ta molbata mi kum fanovete im ,ako ima takiva e za vsiakukvo info.Koi sa im nai-dobrite albumi/az zasega imam samo edin-"Lateralus"/?

Predvaritelno blagodaria


CHOVEKUT E CHOVEK KOGATO E NA PUT


Тема Re: Ima li fanove na TOOL tuk?нови [re: SlNNER]  
Автор rocker (hard)
Публикувано28.03.02 13:16



na ozzfest shte svirjat i v Praga na 30.5. inache te savetvam da im vidish i njakoj texen klip unikaleni sa im kakto i muzikata im napravo njamam tarpenie da doide tozi den

Успех това не е да не паднеш в мърсотията,а да можеш след това да се издигнеш.


Тема Re: Ima li fanove na TOOL tuk?нови [re: rocker]  
Автор SlNNER (Wandering soul)
Публикувано29.03.02 02:51



Az sus sigurnost shte sum na Ozzfest.Praga mi e dalech.A za klipove-samo edin sum gledal-"Schizum" i naistina e mnogo iak.Kaji s koi ot po-starite im albumi da zapochna pokupkite.Makar ,che kato gladam mai shte zi vzimam vsichko nared.Ne pomnia otdavna da mi e haresvala niakoia grupa taka.A ti sushto ne ispuskai koncerta neveroiatno show napraviha minalata godina ,abe napravo mi skriha shapkata i daje mislia ,che zasenchiha Ozzy i Sabbath.

CHOVEKUT E CHOVEK KOGATO E NA PUT


Тема Tool na Mp3нови [re: SlNNER]  
АвторMp3 Oasis (Нерегистриран)
Публикувано29.03.02 12:31



Видях че се интересуваш от Tool. Мога да ти предложа следните техни албуми на Мр3:

Tool Aenima
Tool Coachella Festival 10-10-1999
Tool Lateralus
Tool Live In USA 1994
Tool Opiate (1996)
Tool Undertow

Цели MP3 албуми на CDR:





Тема Re: Ima li fanove na TOOL tuk?нови [re: SlNNER]  
Автор Morf (0xfff43aec8)
Публикувано29.03.02 12:48



Za men 'Undertow' si e nai-dobria album.Probvai s nego.
A drugi podobni grupi ... ne se seshtam.Probvai s Dead Soul Tribe.Ima edna tema iz foruma za tiah.

Do Not Touch The Tape Inside!


Тема Re: Tool na Mp3нови [re: Mp3 Oasis]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано29.03.02 13:08



О, плюшка.
Отдавна не си наминавал насам, как е бизнесът? Научи ли се как да виждаш битрейта на парчето, което сваляш в аудиогалаксито?

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: Tool na Mp3нови [re: Mp3 Oasis]  
Автор o2 (maniac)
Публикувано29.03.02 15:50



vsichki tezi gi ima i na mp3.online.bg. mozhesh da si gi svalish ot tam napalno bezplatno...



Тема Re: Tool na Mp3нови [re: o2]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано30.03.02 10:37



Е той плюшката оттам ги е дръпнал, ама защото ще ги пекне на български носител от 12 стинки е редно човека да си ги поръча от него за 8 лева (+2 лева за пощенски разходи)

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: Ima li fanove na TOOL tuk?нови [re: SlNNER]  
Автор rocker (hard)
Публикувано01.04.02 03:06



еми аз все още им нямам нито един албум за Schizum приятел ми го даде на заем ама смятам да си го и купя иначе добри неща ме съветваш:)) радвам се че са в добра ,така че колкото ще да струва билета отивам иначе тук ще свират и El ninno Cool chambe i ozzy разбира се

Успех това не е да не паднеш в мърсотията,а да можеш след това да се издигнеш.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.