Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:55 20.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема "XAOC"-a...?????нови  
Авторdrums-master (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 04:03



nqkoi da znae site-a na spisanieto???
Mnogo 6te sam vi blagodaren ako mi go predustavite:)!!!!
Ima5e sa6to taka i o6te edno BG metal spisanie, koeto se izdava6e samo na English no go prodavaha i v BG...zabravih to4no kak se kazva6e....Spomnqm si 4e varve6e s edno CD v nego, s razni DEMO-ta na novi Doom i Dead metal bandi. Nqkoi se67ta li se za kakvo govoorq. O6te ner6to za tova spisanie (neznainoto)...koritsata mu e tsvetna a vatre6tnostta e 4erno bqla...Drugo pove4e nemoga da kaja 4e da vi podsetq...neka nqkoi ako znae za kakvo govorq da se obadi...ako imate site ..daite go nasam i nego!
Mersi predvaritelno!
OK. ROCK ON!!



Тема Re: "XAOC"-a...?????нови [re: drums-master]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано15.03.02 05:45



"Неизвестното" списание е Brutallica и на 18 Март най-сетне излиза поредният 7-ми брой!

Иди ми на сайта www.stormspell.com и кликни на картинката на списанието за да те препрати на официалната му страница ако искаш.

До седмица-две се надявам да го има в 0.4.3 и по сергиите

П.С. в новия брой освен цветната корица има още 12 страници in full color! Списанието както винаги е изцяло на гланцова хартия - 60 страници и съдържа около 500 ревюта и 25 масивни интервюта на специално подбрани от Чочо блек/дет/грайнд групи.
Естествено има и ЦД с 25 гробовни парчета

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."

Редактирано от StormWitch на 15.03.02 05:55.



Тема Re: "XAOC"-a...?????нови [re: StormWitch]  
Автор o2 (maniac)
Публикувано15.03.02 09:28



a site-a na xaoc e





Тема Re: "XAOC"-a...?????нови [re: StormWitch]  
Автор The_Lightning (Black Marshall)
Публикувано15.03.02 20:06



Аз туй не съм го забелязвал в О.Ч.З.-то, сигурен ли си, че го продават там



Тема Re: "XAOC"-a...?????нови [re: The_Lightning]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано15.03.02 22:52



Като имаш на в предвид, че брой 6 излезна преди повече от една година... , нищо чудно, че не си го виждал. Предполагам, че много отдавна се е изчерпал (той беше и със 2ЦД-та между другото, но предимно нечовешки стръгалки - така любими на Чочо, хех).

Официални дистрибутори за България са:

043, Mortality Rate, Wizard, Riva Sound, BS Production, Slaughter Music House, Tophet Records, Hell Horse, Baby Music Shop, Musical Bunker, Nivero Music Shop, Dark Mist Productions, Brutal Underground Productions, Counter Attack, AON Music, Butchery Music, SMF.

Така че ако всичко върви наред и нема някакъв абсолютно непредвиден запек ще можеш да видиш брой 7 около 20-25-ти Март.

Друг е въпроса, че не знам каква ще бъде Българската цена - от моя сайт Чочо го продава за $6 (включва регистриран пощенски разход до всяка точка на земното кълбо)

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: "XAOC"-a...?????нови [re: StormWitch]  
Автор WWizard®©™ (METAL FOREVER)
Публикувано16.03.02 14:38



Az pa, dokolkoto znam, ne e po-skapo ot 3-4 leva.



Тема mersiнови [re: drums-master]  
Авторdrums-master (Нерегистриран)
Публикувано16.03.02 18:57



mersi za vsi4ko i na vsi4ki.
A kolkoto do tsenata na Brutallica, az go deliverih za 5 leva.Ama tova be6e predi 6 mesetsa...moje da sa go vdignali, ni6to 4udno.



Тема Re: "XAOC"-a...?????нови [re: StormWitch]  
Автор The_Lightning (Black Marshall)
Публикувано16.03.02 19:10



Е хубаво ще го видим, сега в България излиза едно горе-долу сносно списание Про-Рок, не знам дали се го виждал

Редактирано от The_Lightning на 16.03.02 19:11.



Тема Re: mersiнови [re: drums-master]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано16.03.02 20:28



Брой 6 беше 5 лева, вероятно и новия ще е толкова за територията на България, освен ако няма промяна.

А ти специално ако си в Щатите няма кво да се помайваш, ми отивай на www.stormspell.com и си поръчвай една бройка ако ти се иска.

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."

Редактирано от StormWitch на 16.03.02 20:32.



Тема Re: "XAOC"-a...?????нови [re: The_Lightning]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано16.03.02 20:46



Бруталиката е стриктно специализирана в Дет/Грайнд/Блек съобразно личните вкусови предпочитания на chef-editor-a .
Все пак трябва да се отчете, че Бруталика е единствения фензин в БГ, който излиза на чисто професионално ниво и в него не се "цитират" извадки от интернетски сайтове и преведени интервюта от рок-хард, ако ме разбираш какво искам да ти кажа ;)). Чавдар е маниак и влага даста труд (и пари) в него...незнам дали си виждал западни фензини, но всичките са напечатани на плътно кенефска вестникарска хартия с мастило, което буквално ти прави дланите черни докато ги четеш! Отвратително е и направо ме хваща скомина като ги пипам, но все таки всичките струват от порядъка на $5!

В тиража, в който се печати Бруталика печалбата (ако има такава) е напълно символична (имайки на в предвид, че излиза със ЦД семпъл и струва 5 лева, апропо - колко струва ПроРок?).

Про-Рок не съм виждал все още, но не ми допада особено идеята в едно списание да се пише от Мадона до Кенибъл Корпс - обичам да е малко повече стилово ориентирано, но ще си кажа мнението като го видя.

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.