Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:15 02.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема BG metal radiostantsii i radio-peradaviq  
Авторdrums-master (Нерегистриран)
Публикувано16.03.02 19:04



Zbnam 4e ima dosta. No pove4eto sa vse sled 24 4asa i sa dosta neizvestni. Pak v kraina smetka tova e edno idealno mqsto da se 4ue malko muzi4ka (bilo to poznata ili nepoznata).
Daite tuka nqkolko predlojeniq za predavaniq ili stantsii deto vartqt heavy?!

Az zapo4vam s "Radio Stara Zagora", po koeto vsqka Petak ve4er ot 21 4asa zapo4va mnogoooo qko metal predavane.Puskat stra6tno mnogo muzi4ka i po edno vreme se bqha oriantiralo okolo ne6ta kato Psychotic i v sa6toto vreme Natural Dessaster...interestno be6e...Ne sam siguren dali vse o6te sa6testvuva tova predavane. No mojete da proverite na 88.3 FM. Mislq 4e se kazva6e "Pojar v Efira", ama nesam siguren.
OK...tova e za sega..
ROCK ON!!!



Тема Re: BG metal radiostantsii i radio-peradaviqнови [re: drums-master]  
Автор WWizard®©™ (METAL FOREVER)
Публикувано16.03.02 21:34



Za primer moga da ti dam predavaneto Zone 967 po radio Tangra (96.7) ot 22:00 do 24:00 chasa. Vodi go edin ot shefovete na muz. kompaniq Wizard - Vasil Varbanov. Vapreki vsi4ko ne mi haresva mnogo muzikata , koiato puska. Mislia, 4e go povtariaha v 4etvartak ot 24:00 do 2:00. Ako iskash da razberesh neshto pove4e otidi na www.zone967.com



Тема Питанканови [re: WWizard®©™]  
Автор Elodia (Demoniac)
Публикувано16.03.02 22:04



А случайно някой да си има на идея дали все още пускат оная проста крава Гергана Лазарова по БРН в събота вечер?
Едно време водеше "Неделя еди-коя-си-година", което после стана "Събота еди-коя-си-година"...
Дано да се е пенсионирала вече...

Electronic Lifeform Optimized for Dangerous Infiltration and Assassination


Тема Re: Питанканови [re: Elodia]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано17.03.02 02:10



Хахаха, слушах го това докато бях войник - Неделя 1988 :)). Женицата беше просто говорителка, инак пущаха интерсни групички, като за онова време! Заставката им беше крадната от Хайдъуей на ЛедърУлф...

Спомням си го това предаване с приятни чуства - дори плоча издадоха ако не се лъжа.

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: Питанканови [re: StormWitch]  
Автор Elodia (Demoniac)
Публикувано17.03.02 12:05



Мдам... И аз съм ги виждала /плочите де/.
Но чувствата ми... не мога да ги нарека "приятни"...
Просто ми беше любопитно дали все още изтезават горките бедни слушатели...

Electronic Lifeform Optimized for Dangerous Infiltration and Assassination


Тема Re: Питанканови [re: Elodia]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано17.03.02 13:58



С какво толкоз те е подразнила бедната Герганка

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: Питанканови [re: StormWitch]  
Авторdrums-master (Нерегистриран)
Публикувано17.03.02 16:23



Az dokolkoto imam spomeni ot tova predavane, si be6e dosta qko:))))Tai de...pone muzi4ka puskaha...pak tq jenata ne e vinovna 4e sa tolkova nekadarni 6efovete v radioto ta da ne pozvoliha na edin prili4en metalqga da go poeme tova predavane. Toi vaprostniq 4ovek svire6e s mene i si b6e napravo fen...ama tapanarite ot radioto kazali..." Imame idealniq 4ovek za taq rabota, no vse pak vi blagodarim za proqvenoto jelkanie"...OOOOOOO da...Gerganka e napravo metalka parva klasa i zne 4e AC/DC sa pop banda ot 60-te...:))))))basi i gazkata!!!



Тема Re: Питанканови [re: StormWitch]  
Автор Elodia (Demoniac)
Публикувано17.03.02 16:28



По-точно "С какво не ме е издразнила".
Помня ли вече...? Да не мислиш, че ще си товаря мозъчните клетки със спомените за изцепките на една изкукала бабичка....

Electronic Lifeform Optimized for Dangerous Infiltration and Assassination


Тема Re: Питанканови [re: drums-master]  
Автор Elodia (Demoniac)
Публикувано17.03.02 16:33



Предаването си беше яко и никой не го отрича...
Ама за тогавашните времена по провинцията, където не се ловеше нищо друго, освен Хоризонт и Христо Ботев.
Та затова и попитах дали все още го има тоз феномен и ако го има - кой го води. Аз нямам нерви /и антена/ да слушам радио.

Electronic Lifeform Optimized for Dangerous Infiltration and Assassination


Тема Re: Питанканови [re: drums-master]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано17.03.02 22:01



Пич, говорим за националната радио-станция в края на 80-те години...не става дума за частна станция, където биха пуснали кой да е (както примерно Тангра с Ток-Рок-Абразив).
Гергана нищо не отбираше от метъл и практически четеше и пускаше каквото и снесът от Рива саунд, и доста често правеше смешни гафове, но си беше ушлайфан контингентен водещ от БНТ и следоватено - незаменим кадър. Наивно е да се надяваш да писнат някой "фен" в БНТ по онова време (пък и сега също).
Достатъчно е да си пуснеш ММ за да скиваш качеството на "любителските" водещи - един няма, който да се държи напълно естествено и да не си личи, че влага усилия да не се окенза какво говори - а пък някои като Васко от Фрактура и още един там - леко рижав и с брада определено са с връзки, за да не са ги изгонили на първия ден...

А пък и каквото и да си говорим - стилово и като подборка на пусканите парчета "Събота 1988" майче е единственото предаване, което ми е допадало най-много - нито ток-рок, нито зоната са успявали да пуснат повече от 2-3 парчета в предаване, които да ми допаднат без да са някакви ултра-брухеризми или индъстриъли, или нещо друго .

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.