Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:29 22.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Qka tema!  
Автор Darkkingdom Lord (Dark Knight)
Публикувано01.03.02 23:24



Abe, hora, toq klub suvsem zapustq! Q edno wreme /predi dwa-tri meseca/ k'vi qki meleta stavaha tuk! Kat ne vi se hodi na kru4ma, vikam da si spretnem edna "veselba"! Povodut e predstoq6toto oficialno izlizane na noviq album na Blind Guardian - na 4 mart! Dumata mi e za nelepoto im otpadane na Tournament of the Gods - anketa za nai-dobra metal grupa, ot Iron Maiden! Predstawqte li si! Ot tezi bezdarnici, koito ne sa izdavali qk album ot 10 godini!:))) Ama t'va e qsno - kat imat fenove, deto da im kupuvat tupite albumi i da turpqt podigravkite im - bil padnal ediniq kitarist - naturtil si dupeto i otmenqt dati za koncerti - tolkova li e trudno da se sviri s dvama. Puk i fenovete im biha gi podkrepqli daje i rap da zasvirqt! Napravo sum vuzmuten! Vsi4ki qki grupi otpadnali i ostanali razni slabi!:(((
Puk ina4e noviq BG si go vurtq ot 2-3 sedmici - mnogo e qk!:))) BG - RULES!

"Together we stand, steel in our hands,
fighting FOREVER, FOREVER we stand!"


Тема Re: Qka tema!нови [re: Darkkingdom Lord]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано02.03.02 09:02



хм, ебаси, не е хубаво така да се говори, особено за Maiden.

а иначе БГ биха ме кефили, ако можех да им изтрая вокалиста.

Good behaviour brings the Saviour to his knees
John Petrucci


Тема Re: Qka tema!нови [re: Cornholio]  
Автор o2 (maniac)
Публикувано02.03.02 17:54



che kakvo ne ti haresva na vokala? spored men e mnogo dobur i se spravia strahotno.... i e edin ot malkoto vokali deto zvuchat dobre i na zhivo :)



Тема Re: Qka tema!нови [re: o2]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано02.03.02 20:08



главно тембъра не ме кефи, и обхвата му не е особено голям.

Good behaviour brings the Saviour to his knees
John Petrucci


Тема Re: Qka tema!нови [re: Darkkingdom Lord]  
Автор The_Lightning (Black Marshall)
Публикувано02.03.02 20:22



Големи глупости блещиш, е сега вече ще се караме



Тема Re: Qka tema!нови [re: Cornholio]  
Автор Blind Bard (Mystical Old)
Публикувано03.03.02 13:47



Tuk mai gre6i6. Ima dosta 6irok diapazon i ne mi se vjarva da ima mnogo vokali, koito kakto revat, taka i da vzemat rediza slojni "sladkoglasni" partii. Hansi opredeleno e ot tjah i sus vseki sledvast album se spravja vse po-dobre

... journey far beyond...


Тема Re: Qka tema!нови [re: Blind Bard]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано03.03.02 14:03



ми не знам, трябва пак да проверя . просто с такова чувство съм останал.

Good behaviour brings the Saviour to his knees
John Petrucci


Тема Супер ЯКОООнови [re: Darkkingdom Lord]  
Автор Virgin Steel (LION'S CRY)
Публикувано03.03.02 22:46



Браво поздравления Darkkingdom Lord най накрая се намери някой който да им каже истината аз наистина съм много очарован от новия албум на БГ той може да се води дори за най добрия им албум за последните 10години ,а защо и не най добър метал албум на годината.Вокала си пее страхотно особено как си е променил едно искривяване имаше като викаше са го е осъвършенствал:))

А феновете на Майден могат само да размишляват върху казаното защото е точно така - ква е тая идеалогия да свирят с три китари единия като сбърка другия маже:))))Вижте Кралете кво правят само с две китари и без БАС
Айде дерзайте

Veni,Vidi,Vici........


Тема Re: Супер ЯКОООнови [re: Virgin Steel]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано04.03.02 00:46



От днеска официално се отричам от Мануор!

"КРАЛЕТЕ ТОВА, КРАЛЕТЕ - ОНОВА!" Ма кви "Крале" са това бе?! "кралЕ" са (ударението на последната буква!), а не Крале! - група, която за ПОСЛЕДНИТЕ 20 години само тъпче на едно място (с едно малко изключение) и се чуди как да си изгради имидж, че да зариби малолетни фенове - женки, мотори и мускули - те това са те, "Кралете"! Мани им сценичния имидж и остава един средностатистически, конвенционален хеви метъл.

Егати как ги намразих покрай някои хора, не е истина просто!


Сигурно и БГ ще намразя скоро , както е тръгнало .

П.С. Направо ми се гади от постинги "Х са супер яки, У са бездарници" или "Кво ше кажете за новия албум на Х, супер е Як..." За който не знае - "ЯК" е вид преживен добитък, който живее в тундрата, имайте го в предвид следващият път като го използвате.

УГХ!

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: Qka tema!нови [re: Darkkingdom Lord]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано04.03.02 12:42



abe neshto si se obyrkal...trqbwashe da go srawnqwash ne s maiden a s manowar che da stane meleto



Тема Брао Стормнови [re: StormWitch]  
Автор Virgin Steel (LION'S CRY)
Публикувано04.03.02 16:05



Еми ти и да се отречеш и да не се отречеш вечно ще си има фенове на тая групая и за някой главните букви в думата крале ще са точно 5 КРАЛЕ дам защото не се комерсиализираха нито за момент плус тва Менъуор не издават албуми не щото няма кво да измислят,а защото правят всичко с по нещо хубаво, а понякога дори заради проблеми със лейбълите си на които не са угодили.Но аз няма кво да говоря те са доставили радост и са променили стотици хиляди живота,хората ги харесват дори заради имижда им,което за Мейдън не мое се каже.
А и Сторм не забравяй че все от някъде трябва да почнеш всичко по нагоре и по ново ти се струва все по хубаво и по хубаво...

Veni,Vidi,Vici........


Тема Re: Супер ЯКОООнови [re: StormWitch]  
Автор Johny Cage (spitting camel)
Публикувано04.03.02 19:09



Як е наистина вид презивен добитък, но в Хималаите.
Иначе си прав. Тия постинги са мноо тъпи и лишени от смисъл

Иван Окафезеният

------------------------------------------------
DOOM Will Never Die, Just The Players


Тема Re: Брао Стормнови [re: Virgin Steel]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано04.03.02 19:31



абе и Мейдън си имат як имидж и фенове дето главно на него се кефят.

Manowar главно като музика ме кефят... имижда им е много типичен - хубави мотори и кожи вадят ама курвите им са доста грозни. сигурно и това е някакъв проблем с лейбъла

Good behaviour brings the Saviour to his knees
John Petrucci


Тема Re: Брао Стормнови [re: Virgin Steel]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано04.03.02 19:42



Последното ти изречение ми харесва,
оправдан си

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Хайде няма нужданови [re: Virgin Steel]  
Автор The_Lightning (Black Marshall)
Публикувано04.03.02 20:55



Тая спор вече го водихме, мисля че по темата за Менуор не мисе говори
ходете си ги хвалете в клуба



Тема Re: Qka tema!нови [re: Darkkingdom Lord]  
Автор Darkkingdom Lord (Dark Knight)
Публикувано04.03.02 21:58



Ето виждате ли как живнахте - иначе к'во - трайкате си! Пък т'ва за Мейдън си е така - свирят си бозата и феновете по навик им се кефят! Темата всъщност щеше да е Блайнд срещу Мейдън, ама реших да я напиша малко по-пиперлива!

"Together we stand, steel in our hands,
fighting FOREVER, FOREVER we stand!"


Тема Re: Qka tema!нови [re: Darkkingdom Lord]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано05.03.02 00:28



Еми дай тогава съвсем да ви съживим .

Значи, първото, което имам да кажа е, че новия Гардиан е голяма полюция - ма много голяма! Колкото повече го слушам, толкова по-ясно го осъзнавам. Даже невзрачният им и наивен опит да изкопират и насочат вниманието на слушателите към Айрън Мейдън (за справка виж парчето - the night at the opera) нещо не им помага...
Вече съвсем са замазали китарното звучене и всичко, което може да се чуе са бодри клавири и гействени хорове тип "Бодра Смяна." Музиката е скучна, всичко е добре познатите ни до болка темички от предните албуми, но немощни и бледи. Ханси, от своя страна за да направи картинката напълно катастрофална е възпрел неприятен маниер на равномерно и безлично пеене - няма я вече приятната дрезгавина и хъс, които правена гласът му толкова уникален...
Регресът беше очевиден още от NIME и за съжаление опасенията ми се оказаха напълно оправдани. Една група трябва да знае кога да спре да се комерсиализира, инак е обречена бавно и необратимо да се върне в руслото на мейнстрийма и да се обезличи напълно...БГ поеха по тоя път, жалко .

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."

Редактирано от StormWitch на 05.03.02 00:32.



Тема Blind Guardianнови [re: StormWitch]  
Автор Virgin Steel (LION'S CRY)
Публикувано05.03.02 02:34



Мен единственото нещо,което ме дразни в Гардиан е че е опитват да стават се по мелодични със някви други инструменти и всъшност се приравняват със тия по новите бездарни групички,а и още нещо те майче нямат собствена балада тия хора егаси сека им е кавър и тая To France и тя не била техна а на няква QUEEN MARGO !!!
Иначе новия много ми хареса като музикална насоченост има идея стига да я схванеш.

Veni,Vidi,Vici........


Тема Re: Blind Guardianнови [re: Virgin Steel]  
Автор o2 (maniac)
Публикувано05.03.02 09:27



a ti kakvo vse pak razbirash pod balada? "lord of the rings" ot '90-a ne ti li e dostatuchno baladichna :) ili "the bard's song" ot sledvashtia?

inache "to france" e cover na mike oldfield (v originala naistina pee zhena)....



Тема Re: Qka tema!нови [re: StormWitch]  
Автор o2 (maniac)
Публикувано05.03.02 10:17



ами кат' сме тръгнали да спорим да дам и моя глас

значи първо "a night at the opera" е препратка не към мейдън, а към куин, които имат такъв албум дълго преди мейдън да излязат на сцената. освен това парче с такова име в албума НЯМА - може би слушаш някой албум на някоя друга група и си мислиш, че слушаш гардиън или го бъркаш с "phantom and the opera", което вече е нещо съвсем различно...

второ - новия албум може би е един от най-добрите, които гардиън са правили някога! в него има по нещо за всички фенове на групата - и за тези, дето си падат по здравите им първи албуми, и за тези, които предпочитат по-мелодичните последни албуми. конструкцията на песните е доста по-усложнена в сравнение с преди (чуй само последната песен) и може би по-трудно смилаема като цяло. досега съм прослушал албума 4-5 пъти, всеки път откривам по нещо ново и все още не мисля, че знам всичко в него.

а колкото до ханзи и "приятната дрезгавина и хъс, които правена гласът му толкова уникален" - дрезгавината изчезна някъде след 1992-а - в "imaginations..." и следващите албуми пее с по-чист глас. аз в началото много му се изнервих (и аз му предпочитам тембъра от първите албуми), ама после свикнах.... което не прави "imaginations...", "nightfall..." i "a night at the opera" по малко добри - напротив!

може би съм пристрастен - все пак съм фен на гардиън от десетина години насам, но продължавам да твърдя, че "a night at the opera" е един от най-добрите им албуми!

ето една статия по въпроса:





Тема Re: Qka tema!нови [re: Darkkingdom Lord]  
Автор Blind Bard (Mystical Old)
Публикувано05.03.02 11:21



Abe tja stana dosta piperliva, no zakletite fanove pak zapo4naha tezi sa nai-dobrite, tezi sa mnogo slabi i dr., to za tezi nesta si ima tema v klub Manowar, 4e dori i v BG, a puk v slu4aja prosto njama mjasto za sravnenie mejdu Manowar i BG, purvite prosto sa ve4e v istoriata

... journey far beyond...


Тема Re: Blind Guardianнови [re: Virgin Steel]  
Автор Blind Bard (Mystical Old)
Публикувано05.03.02 11:24



Pohvalno!

... journey far beyond...


Тема Re: Blind Guardianнови [re: Virgin Steel]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано05.03.02 12:04



To France е парче на Майк Олдфилд и не е балада на всичкото отгоре

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: Qka tema!нови [re: o2]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано05.03.02 12:29



Въпрос на вкус,
препратката беше към името на албума като цяло и беше закачка.

Ако това е мерило - аз съм първия човек в софия, който си записа BoF 1988 от Владо Кучето - каза ми го лично като си дадох касетката и следователно по твойте критерии трябва да съм най-пристрастен от всички...ама нещо не съм. Да не говорим, че най се плаша от албуми, в които има "за всички по малко," или с други думи - манджа с грозде. Ми те в тоя албум си ползват китарите като ритъм секция егаси - на заден план, а са изкарали клавира като водещ - ми не ме кефи, ако ми се слуша подобна група ще си пусна Найтуиш, или Соната Арктика, или...или...
абе няма значение, искам или албум като 92/95 или нищо! Не количество, а качество е което ме интересува, особено в БГ!

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: Qka tema!нови [re: StormWitch]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 12:46



neshto sa byrkash...kitarata na andre se chuwa prez CQLOTO wreme, a klawiri ima samo tuk tame - i to (pochti nawsqkyde) samo kato fon...mai trqbwa pak da go proslushash



Тема Re: Qka tema!нови [re: Mist]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано05.03.02 12:59



някой ден, може :))

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема И...нови [re: StormWitch]  
Автор Darkkingdom Lord (Dark Knight)
Публикувано06.03.02 17:21



...да не забравиш да си извадиш тапите от ушите, че ще ти се смеят пак хората!
И сега по темата - тъпичко е някой да се опитва последните 10 години да ти пробутва една и съща музика /Хеви Метал от '80-те, при това с много по-ниско качество/ - става въпрос за Мейдън! Напротив, Блайнд показаха, че са група, която върви в крак с времето и се развива в една положителна посока - към една по-богата и красива музика!

"Together we stand, steel in our hands,
fighting FOREVER, FOREVER we stand!"


Тема Re: И...нови [re: Darkkingdom Lord]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 18:45



eiii kak go kaza "към една по-богата и красива музика"



Тема Re: И...нови [re: Mist]  
Автор Darkkingdom Lord (Dark Knight)
Публикувано06.03.02 19:11



Ми то аман от стъргалки. Вече сме големи хора и слушаме по-интелигентна музика! Някои обаче не са порастнали още...

"Together we stand, steel in our hands,
fighting FOREVER, FOREVER we stand!"


Тема Re: И...нови [re: Darkkingdom Lord]  
Автор The_Lightning (Black Marshall)
Публикувано06.03.02 19:30



На какво викаш старгалка, че не разбрах



Тема Re: И...нови [re: The_Lightning]  
Автор Darkkingdom Lord (Dark Knight)
Публикувано06.03.02 19:37



Ами като не четеш внимателно - как ще разбереш! То т'ва на теб, май, ти стана навик!

"Together we stand, steel in our hands,
fighting FOREVER, FOREVER we stand!"


Тема Re: И...нови [re: Darkkingdom Lord]  
Автор The_Lightning (Black Marshall)
Публикувано06.03.02 19:41



Не мисля, че музиката от осемдесетте е стъргалка, защото повечето, на които се възхищавате от новите са станали музиканти иминно от силната импресия създадена, от олд скул-а



Тема Re: И...нови [re: The_Lightning]  
Автор Darkkingdom Lord (Dark Knight)
Публикувано06.03.02 19:51



Ами и така да е - за това хич не ми пука! Ставаше въпрос, че според Сторма новият БГ бил лигав, със синтове, хорове и т.н. - виж си кви ги е писал. Мен пък това ми харесва. Аз обичам да слушам всякаква хубава музика, а не само метал! И хич не обичам да слушам шумове, пък ако ще и да се водят за метал!

"Together we stand, steel in our hands,
fighting FOREVER, FOREVER we stand!"


Тема Re: И...нови [re: Darkkingdom Lord]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано07.03.02 00:10



Хаха, като се замислиш, това, което си казал за Гардиан в най-пълна сила може да се каже и за новата Металика, долавяш ли приликата? .

Никога не ми е пукало дали ще ми се смеят хората, ако са на различно менение от моето. А пък особено който ми се присмива, защото възприема казаното от мен по повод на някоя група на лична осонова е нищо друго освен признак на ограниченост и тесногръдие и не може да ме притесни по никой начин. И аз съм бил млад ентусиаст когато съм бил на 15г. и знам какво е .

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."

Редактирано от StormWitch на 07.03.02 00:12.



Тема Re: И...нови [re: Darkkingdom Lord]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано07.03.02 00:26



Изказах си мнението в подобаващ стил на темата "Яка тема: дай да събудим страстите."
Аз самият също не слушам само "стръгалки" и мразя купища "стръгалки" от 80-те по една или друга причина, също както и много мразя крайностни екстеремни възхвали на нови и модни тенденции.

Естествено е всяка група да се стреми леко да придърпа баницата към себе си като се придържа в крак с модните тенденции - това го разбирам, но много ме хваща яд когато някой, който е прослушал въпросната група преди една година и не е имал време правилно да проследи развитието и формирането на групата да скочи и да почне да възхвалява новия и албум и да отрича всичко друго. Приемам личните вкусове и пристрастия и се старая да ги разбирам, особено когато става дума за млади и ентусиазирани фенове, които тепърва навлизат и откриват светът на музиката, но понякога просто не мога да си удържа импулса...
Знам че звуча ужасно патетично и досадно, както на времето на мен са ми звучали много от "батковците", но след време ще дойде и вашият ред и тогава ще ме разберете, обещавам, хахахах..

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: И...нови [re: StormWitch]  
Автор The_Lightning (Black Marshall)
Публикувано07.03.02 21:26



Е като знаеш, значи ме разбираш



Тема Re: И...нови [re: The_Lightning]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано07.03.02 23:34



Да кажем, че ти съчуствам

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: И...нови [re: StormWitch]  
Автор Darkkingdom Lord (Dark Knight)
Публикувано08.03.02 19:31





"Together we stand, steel in our hands,
fighting FOREVER, FOREVER we stand!"


Тема Re: И...нови [re: StormWitch]  
Автор The_Lightning (Black Marshall)
Публикувано08.03.02 20:03



Защо, бе толкоз ли съм зле
А иначе това са най-хубавите години, не се излагай



Тема Re: И...нови [re: The_Lightning]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано08.03.02 20:12



Никой не го отрича

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: И...нови [re: Darkkingdom Lord]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано09.03.02 05:10



Днеска пак чух Гардиана,
заклевам се, в тоя албум няма ни един човешки китарен риф! ...а и как са намалили самите китари и са ги набили в бекграунда не е истина направо...не, много е зле, много! Със сигурност ще направят пачка от него, но ми е тъжно за хубавата група, която бяха...

Давам му 3 от 7, щото по принцип са ми една от най-любимите групи (бяха евентуално), иначе реално е за не-повече от 2 - 2.5 някъде

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: И...нови [re: StormWitch]  
Автор o2 (maniac)
Публикувано09.03.02 15:09



абе човече не може да говориш сериозно! на места албумът ми се струва тежък като някой от първите им албуми. има и по-мелодични части или изнесени напред вокални партии, но това само спомага за разнообразието в албума - китарни рифове се редуват с по-меки пасажи или хорове - какво му е лошото на това :)

според мен по-важното в случая е въздействието на албума върху слушателя като едно цяло, а не дисекцията на отделните му части. мен не ме интересува как е направена тортата, която ям и дали е правена с големи или малки яйца, стига да е добра на вкус. и в това е може би проблема - на някой може да не му харесат китарите или синтезаторите или барабаните да му звучат странно, но музиката, която се получава е определно блайн гардиън. затова чуй музиката, а не къде били изнесени китарните рифове :)

май много се отплеснах, а



Тема Re: И...нови [re: o2]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано10.03.02 00:45



За мен е точно обратното: Как да ям красивата и съвършена на външен вид торта, когато като я захапя и се оказва направена със заместители на яйца и захарин, отгоре намазана със шоколад, но пълнежа вътре - марципан? Особено след като същият сладкар години на ред ми е поднасял само качествени и вкусни торти...

Погледната отвънка като цяло привлича окото - не отричам, но отблизо се вижда, че е от заместители и със объркани пропорции на продуктите...

Егаси, правилно са казвали хората, че всичко е въпрос на вкус, хахах.

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: И...нови [re: StormWitch]  
Автор !fOObar (Beautiful Soul)
Публикувано10.03.02 11:50



Този път не мога да се съглася с теб. Новият им албум според мен е дори малко по-добър от предишния . В сравниние с " Somewhere far Beyond " е хипер слаб, но имайки в предвид какви неща са излезли през последната година с чиста съвест му давам 4 от 7 точки. Останалите им албуми оценявам така:

Battalions of Fear 4
Follow the Blind 6
Tales from the Twilight World 7
Somewhere far Beyond 7
Imaginations from the Other side 5
Nightfall in Middle Earth 4



Don't give a sacred thing to the dogs and don't throw your pearls to the pigs...

Редактирано от !fOObar на 10.03.02 11:52.



Тема Re: И...нови [re: !fOObar]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано10.03.02 14:05



Хмм, горе-долу съм съгласен с теб как си оценил предните албуми. Първия обаче според мен е за 5, както и Imaginations си заслужава шестичка.

Може би наистина прекалено го ущетих новия албум, но съм твърде афектиран от разочарованието - много се надявах да преосмислят и да дръпнат пак нагоре след NIME, но уви :) За да няма сърдити ще му дам 4, пък на NIME - 4.5 за да си личи все пак, че новия ми се вижда по-кофти.

Battalions of Fear 5
Follow the Blind 6
Tales from the Twilight World 7
Somewhere far Beyond 7+
Imaginations from the Other side 6
Nightfall in Middle Earth 4.5

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема BG Foreva!нови [re: Darkkingdom Lord]  
АвторNoone (Нерегистриран)
Публикувано29.04.02 16:58



az sym lud fen na Blind Guardian,ama mnogo sym izpusnal iavno,shtoto ne znam za novia im album,kak se kazva?



Тема 04.05.02 Lichtenfelsнови [re: Noone]  
АвторSiviqt (Нерегистриран)
Публикувано29.04.02 18:12



..tova e datata tova e mqstoto ako ima istinski fenove shte se vidim tam
Lichtenfels e na 280 km ot Erfurt- do erfurt sa 2 chasa sys samolet ot Burgas.

ostanaloto e "A nigt at the opera":-)))))))))))))))))

Blind Guardian rulzzzzzzzzzzz

..the truth is out there




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.