Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:31 21.05.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ще пийна за успокоението на душите  
Автор Supra (Twin Turbo)
Публикувано22.02.02 10:19



гледам днеска в пророка една снимка на Чък от Дет ... и ми стана кривооо
първо, никога не съм предполагала, че е толкова симпатичен - винаги съм му гледала мутрата крайно озверяла в състояние на предгърчево сътресение на телесата по снимките и концертни записи...
второ, някак си е гадно като си помислиш, че е фърлил топа толкова млад и зелен... дано поне делата му имат добри последствия, че иначе тури му пепел и сярна кисилина ...
ще взема да пия довечера по една, две, три бири за него и за Клиф Бъртън, че и той горкия сигурно се върти напоследък в гроба като въртолетна перка

extra powered


Тема R.I.P.нови [re: Supra]  
Автор tron (Soul Eraser)
Публикувано22.02.02 10:34



Удари една и за Бон Скот - съвсем скоро станаха 22 години от фаталната дата...

Това куче защо е зелено...?


Тема Re: ще пийна за успокоението на душитенови [re: Supra]  
Автор The_Lightning (Black Marshall)
Публикувано22.02.02 21:45



"Only the Good Die Young"...



Тема Re: ще пийна за успокоението на душитенови [re: The_Lightning]  
Автор rocker (hard)
Публикувано22.02.02 23:47



напълмо си прав аз вчера си купих на майтап една видеокасета на DEATH-live in L.A.(Death & Raw) и толкова бях изненадан от краетивността на Chuk,че реших да си купя и някои негови албума.Майка му стара защо трябва някой човек да умре за да открия аз,че е съществувал толкова велик музикант.Лека му пръст!Rest in pain.Rest in pandemonium. Rest in putrefaction.RIP.

Успех това не е да не паднеш в мърсотията,а да можеш след това да се издигнеш.


Тема Защо трябва да се сещаме пак затова?нови [re: rocker]  
Автор Virgin Steel (LION'S CRY)
Публикувано23.02.02 08:25



Защо трябва да се сещаме пак затова?Нали вече му отдадохме честа в една тема по надолу,моля ви спрете да пишете за това та той беше почнал да ми става идол по едно време.На скоро измъкнах информация че освен на китара човека свирел на пиано и барабани и още повече ми се издигна в очите ,но стига сме писали само за това.
А какво тогава да кажем за Фреди Меркюри той беше един от най-великите!!!

Veni,Vidi,Vici........


Тема Re: Защо трябва да се сещаме пак затова?нови [re: Virgin Steel]  
Автор XmaXbgX (in your face)
Публикувано23.02.02 13:06



така е, Върджин... за някои се пише много, за други по-малко, за трети хич... скивай някъде надолу един мой постинг за вокала на EXODUS Пол Балофф. аз лично никога не съм им бил фен, ама си мислех, че все някой от моето поколение (това, което задължително помни тази група) ще се случи да ги е харесвал и да драсне нещо за човека. аз го пуснах само за инфо, понеже го срещнах случайно из нета и ми стана тъжно като прочетох как си е отишъл човечецът. кофти работа...

HARDCORE STILL LIVES!!!


Тема Exodusнови [re: XmaXbgX]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано25.02.02 12:26



Така е. Аз също не съм им най-големия фен, но първият им албум заема достойно място в колекцията ми. И аз бях попаднал на тъжната новина за Пол, но явно правилно бях предположил, че никой в клуба няма да се трогне. А и какво може да се изкаже с думи ...
P.S. Днес прочетох, че Джеймс Хетфийлд (да от Латинарика ) е заявил че ще напише парче в чест на Пол Балоф (само дано не е в дует с ... Бритни ).

Усмихни се - утре ще е по-зле !!!


Тема Re: Exodusнови [re: ArthurDent]  
Автор Гpaxчe (сфеерично)
Публикувано25.02.02 14:40



така е момчета, но разликата е в това, че Екзъдъс бяха една добра група а Чък беше един адски интересен човек - т.е. неординарна личност ... има хора, които прасто правят впечатление - те са ОЧОВАДНИ със своя талант и авангардизъм...
на всички име е кофти за умрелите пичове от хеви-метъла, но към един сякаш имаш лично отношение а към други не съвсем ...
нали разбираш - все едно да ти умре другарчето дето ти е свирило и пяло на уше, дето всички го познават и кат каеш "Чък" никой не пита кой е тоя, нали.

добре полято



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.