Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:23 02.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Мегайдев ли?нови  
Автор Гpaxчe (обект)
Публикувано11.02.02 15:04



абе оня ден нещо се въртя из нас и слушам няква мелодична песничка по радиото, когато оная обяви, че току що чухме Мегадет ... сигаааааааа бееее ...
иббаассии ... той Дейв Мастията май свято следва светлия пример на Металицата и пропя по радиото в Нешвил...
до къде стигнахме другари - Ози Озбърн прави по-тежка музика от Металика и Магадет взети заедно.

борбата като екзистенциална категория


Тема Re: Мегайдев ли?нови [re: Гpaxчe]  
Автор tron (Soul Eraser)
Публикувано11.02.02 16:50



Хмммммммм, Риск-а определено имаше доста "мекичко" за Мегадет звучене, но като се абстрахираме от факта, че не е "Мегадет" в истинския смисъл на думата си е доста готин...
Но в новия - The World Needs a Hero ми се струва, че определено има завръщане към "запазения" саунд на Мегадет (с изключение, може би на Motosycho, която аз възприемам като блудкаж и още една песен чието име в момента не мога да си спомня и звучи направо бавно и баладично (!!!)). Но като цяло албума страшно ме кефи и мисля, че се връща към доброто старо звучене.
А що се отнася до сравнението с Металицата - сигурен съм, че Дейв няма да стигне до такова падение...вервай ми!!! А пък за дедо Ози - лошо няма...който го може, го може!!!

The military intelligence-
Two words combined that can't make sense...


Тема Re: Мегайдев ли?нови [re: Гpaxчe]  
Автор o2 (maniac)
Публикувано11.02.02 16:50



затова и гледам да слушам по-старите им албуми - тези преди Cryptic Writings. новите нещо не ми изнасят :)



Тема Re: Мегайдев ли?нови [re: Гpaxчe]  
Автор Suicider (Day-dreamer)
Публикувано11.02.02 21:43



Ех, щом го пускат по радиото, можеш да си представиш за какво става въпрос.
Че Ози отдавна си я прави потежката музика. Въпреки това сега (от 96-та насам) Хамалика си правят по-груба музика.

То живот ли е да го опишеш или просто да го издрайфаш


Тема Re: Оzzyнови [re: Гpaxчe]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано11.02.02 23:51



А знаете ли за изпълненията на Ози с едни такива гнусни, нещо от рода на d-12, nwa, busta rhymes и други подобни боклуци??? Много зле... Jimmy Page се продаде. Ozzy също. за Грег Хауи да не говорим! Курви майна...



Тема Re: Мегайдев ли?нови [re: tron]  
Автор Гpaxчe (обект)
Публикувано12.02.02 09:47



абе песничката е съвсем пресна! Уърлд ниидс ъ хиро аз гу имам - не е това ...

борбата като екзистенциална категория


Тема Re: Мегайдев ли?нови [re: Гpaxчe]  
Автор tron (Soul Eraser)
Публикувано13.02.02 09:02



Това никак не звучи добре...

The military intelligence-
Two words combined that can't make sense...


Тема Re: Оzzyнови [re: Cornholio]  
Автор Suicider (Day-dreamer)
Публикувано13.02.02 09:31



Ozzy + Busta Rhynes - This Means war - Това всъщност е кавър на Iron Man

То живот ли е да го опишеш или просто да го издрайфаш


Тема Re: Оzzyнови [re: Suicider]  
Автор Гpaxчe (обект)
Публикувано13.02.02 09:34



има още едно ... Ози, ДиЕмЕкс и Клистъл метъд ... мисля, че се казваше нещо от сорта - Нема къде да бегаш ... мисля, че го имам из емпетритата и е яко! поне по моите преценки

борбата като екзистенциална категория


Тема Re: Мегайдев ли?нови [re: tron]  
Автор The_Lightning (Black Marshall)
Публикувано14.02.02 20:37



Брей, аз като чух Motosycho и направо го отписах тоя албум, да не се окаже, че само тя е била слаба




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.