Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:57 23.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Shodstwataнови [re: FrancescoTotti]  
АвторSiviqt (Нерегистриран)
Публикувано12.03.02 13:11



Ako ima klasacii za naj-virtuozna banda na tazi planeta, to az bih predlojil Dream Theater.."six degrees of inner turbulence".. neveroqten feeri4en, virtuozen antikomercialen..tova koeto sotava teb sled slushaneto da dvojniq album e turbulenciq ot useshtaniq..
mislq 4e tova e dostaty4no za theater fenovete za da me razberat..
neka bandata ostane antikomercialna..ina4e shte zagubi ot tvor4eskata si sila.



Тема Re: Shodstwataнови [re: FrancescoTotti]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано12.03.02 21:30



Само дето не разбрах това лошо ли е или добре според теб...щото примерно разликата между първия и последния на Металика е огромна, но това не прави новата Металика хубава или дори приемлива по никой начин.

Който иска смело да експериментира, да стане лаборант

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: Shodstwataнови [re: Siviqt]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано12.03.02 21:35



Малееее,
що ти викат "сивия" не знам, след като явно немаш нищо сиво между двете ти ушички.

"Витуозен, фееричен, антикомерсиален...," верно ме хвана турбуленцията...фиууууу .

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема za feeri4nite ne6ta...:)нови [re: FrancescoTotti]  
Авторdrums-master (Нерегистриран)
Публикувано13.03.02 03:09



BRAVO NA TEBE Siviq....naistina me nakefi tvoeto mnenie...ili izkazvane...neznam i az to4no kak da go nareka...oba4e e QKO!!!Bravo na tebe...Predpo4titam da 4eta pove4ko takiva mneniq vav toq klub, otkolkoto sravneniq mejdu bandite.,..koi pove4e piel i neznam si k'vi tapa6tini....Mnooo me nakefi...i ti kazvam evala!!!
ROCK ON!!!

A kolkoto do antikomersializatsiqta...:))))))))))))))dobre zvu4i....nemislq oba4e 4e tq e v osnovata na uspeha na DM...kakto sam kazva6...maistoorstvoto mu e maikata...:)....aide.,..sas zdrave...

PS.- nezabravqite da hodite v "Progressive metal" be fenove:))) skoro i temi4ka 6te ima...tiq koito se 4uvstvat 4e mogat da pomognat...sa6to mogat da pi6at tam za razni grupi...ne e zabraneno:)



Тема Re: Shodstwataнови [re: StormWitch]  
Автор Blind Bard (Mystical Old)
Публикувано13.03.02 11:08



StormWitch kakto vinagi e sarkasti4en, no v slu4aq s pravo

... journey far beyond...


Тема infantilnostta na nqkoi fenove razvalq kuponaнови [re: drums-master]  
АвторSiviqt (Нерегистриран)
Публикувано14.03.02 10:59



hehe.. qko e 4e ima i istinski fenove..
na slepiq tvorec i konan varvarina moga da kaja samo edno neshto "look in the mirror my friend"..(awake, 1996)

the truth is out there



Тема Re: infantilnostta na nqkoi fenove razvalq kuponaнови [re: Siviqt]  
АвторMarvin (Нерегистриран)
Публикувано14.03.02 16:14



Awake е 1994 ... а новия ДТ е много, много далеч от Awake, за съжаление...



Тема Re: infantilnostta na nqkoi fenove razvalq kuponaнови [re: Siviqt]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано14.03.02 21:34



Хммм, предполагам, че мен ме наричаш "Конан Варварина," което е комплимент, защото аз доста харесвам и филма, и книжките (доста повече от ДТ) .

Специално оитдох и погледнах в огледалото преди 2 минути - нищо особено не забелязах, което да ми подскаже, че новия ДТ е "фееричен, виртуозен, бла-бла...," жалко .

Незнам кой е инфантилен и не ме вълнува особено, но ако ще възхваляваш така горещо ДТ поне научи кои години са им издавани албумите .

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: infantilnostta na nqkoi fenove razvalq kuponaнови [re: StormWitch]  
Авторdrums-master (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 03:41



Vsi4ki pravqt gre6ki...osobenno s godinite:)Aide stiga sme se zaqjdali pi4ove (i pi4ki), daite da se kefim na qkata muzi4ka deto horata sa se postarali da napravqt za NAS. Na koito ne mu haresva...zdrave da e...ima po-stari ne6ta, deto za nqkoi sa po-dobri...slu6aite togava tqh...i pak se kefete:)!!!
Lqtoto kato se varna v BG iska mi se da napravim edna zbirka na DM fenovete...ama ima o6te vreme do togava..
ROCK ON hora...i ne se zaqjdaite za gluposti, ne e zdravoslovno...:)....kefete se!!!



Тема Re: infantilnostta na nqkoi fenove razvalq kuponaнови [re: drums-master]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано15.03.02 06:51



Кой се заяжда бе? Не скиваш ли, че ми правят комплименти .

Ако ми се заяждаше щях да отида и набързо да ти разкажа за купчината японски групи, които са свирели/свирят преди 87-ма и след 94-та, обаче днеска ме мързи, пък и едва ли някой друг се е назорил да дешифрира маймуницата ти и никой няма да разбере и оцени усилията ми... Освен това едва ли някой ще е чувал нещо повече от Loudness - които между другото свирят доста отпреди 87-ма та чак до ден-днешен, също както и Anthem, WoW WoW, Earthshaker, Sabbat to name a few. Япончугите никога не са имали особено качествени групи, като изключим Loudness и Anthem, които са по-скоро комерсиални копия на Deep Purple & cо. класически Хард Рок групи от онова време...а ако искаш да чуеш най-приличната Японска прогресив банда - потърси си Vigilante (може да си поръчаш ЦД от The Lasers Edge - един от най-големите онлайн мейлордери за класически прогресив от 70-те, като покриват и известна част от новата псевдо-прог-helloween-wannabee вълнa)

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.