Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:31 24.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Staindнови  
АвторQuester666 (Нерегистриран)
Публикувано02.01.02 02:13



slu6ate li Staind be maniaci.Ako li ne - zemete poslu6aite malko...



Тема Re: Staindнови [re: Quester666]  
Автор StormWitch (Шебек)
Публикувано02.01.02 05:49



А бегай оттука бе, това е Хеви Метъл клуб, клубът за NU Meatal бозите е 10 реда по-надолу.

Чао

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: Staindнови [re: StormWitch]  
Автор SatanicSoul99 (Anti Me)
Публикувано02.01.02 20:47



DYSFUNCTION e po iak ot BREAK THE CIRCLE ili tam kvoto e


"EVERYTHING FALLS APART!"

Тема Re: Staindнови [re: SatanicSoul99]  
Автор StormWitch (Шебек)
Публикувано02.01.02 21:04



Това групи ли са, или албуми на въпросния Staind?

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: Staindнови [re: StormWitch]  
Автор SatanicSoul99 (Anti Me)
Публикувано03.01.02 21:41



koito razbira - toi znae!


"EVERYTHING FALLS APART!"

Тема Re: Staindнови [re: SatanicSoul99]  
Автор The_Lightning (Black Marshal)
Публикувано04.01.02 11:40



какво разбираш ,ти бе!



Тема Re: Staindнови [re: SatanicSoul99]  
Автор StormWitch (Шебек)
Публикувано05.01.02 01:12



Щастлив съм, че не ги разбирам да ти кажа.
Малко ли гадост има по земята, че да седна да си обременя ушите излишно и със групи като Стейнд и там другите албуми/групи дето си ги споменал

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: Staindнови [re: StormWitch]  
Автор SatanicSoul99 (Anti Me)
Публикувано05.01.02 21:58



predpolagam che i dvamata ne ste slushali DYSFUNCTION --- parvia album na Staind - chuite pone "Mudshovel" ili "Suffocate" ili "Home" ili tam kvoto ima oshte...i nedeite zabraviate che tova vsashtnost e EMO METAL ...[EMO idva ot emotional]
ami tova e ot mene....koito iska da se zaiajda s mene, to se e vidialo che niakoi hora ne mogat da se promeniat :)


"EVERYTHING FALLS APART!"

Тема Re: Staind [re: SatanicSoul99]  
Автор StormWitch (Шебек)
Публикувано06.01.02 01:15



Не съм много съгласен - не всичко, което използва дисторшъни е метъл. Или за да бъда по-точен - новите стилове (a.k.a. NU Metal) просто не са метал IMO. С това не искам да кажа, че съм някакъв тесногръд маняк, който не слуша въпросните групи, само защото не са метал, а просто се дразня, когато хората грешно ги поставят в една категория с конвенционалния метъл и очакват всички "метъли" да им се кефят - просто нестава.

НЮ Метъла не ми харесва, защото мразя гневни вокалисти, китаристи които мажат без да заглушават използвайки яко дисторшън и естествено много мразя да се подскача по сцената в типичен рапърски маниер (без да споменавам изпълнители като Кид Рок, които взаимстват не само външния имидж от рап-а).

Естествено всяко правило си има и изключенията и има една-две групи, които ми допадат (SUM41 примерно), но като всяко масово комерсиално явление купищата нови групи, които се пръкват всеки ден са просто досадни и бездарни копия и не предлагат нищо ново. Естествено, както винаги се случва след пренасищането на пазара до една-две години всичко това ще отшуми и никой няма да го помни, както никой не помни хилядите групи от алтернативния бум преди 10-ина години, изключая първоизточниците Нирвана и Пърл Джем!

Това е което исках да кажа,
не ми пука кой какво слуша, ако не се натрапва и не очаква от мен да му се кефя и аз .
Въпрос на личен вкус.

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: Staindнови [re: StormWitch]  
Автор SatanicSoul99 (Anti Me)
Публикувано08.01.02 09:29



e, v takav sluchai sm saglasen s tebe - to si e normalno da si imash vkusovi predpochitania i v tiah da ne im e miastototo na NU metala...men pak tocno takiva izrodi me kefiat, deto revat i si kasat nervite na kitarite - vajno e da e brutalno i da ti e got...

a shtom ti e pisnalo ot Numtelaski istoirrii, minaloto liato izleze nova grupa ILL NINO unikalna malko ili mnogo po nachina si na svirene makar che ima obshto s MACHINE HEAD, SLIPKNOT, SOULFLY< SEPULTURA... i da znaesh che vsichki grupi na tozi sviat sa komersialni ... zashtoto edinsvteno chrez komersa te mogat da stanat izvestni i poveche hora da gi slushat!


"EVERYTHING FALLS APART!"


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.