Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 26.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За победителите от конкурса и поръчалите CDs  
Автор StormWitch (Шебек)
Публикувано12.12.01 07:20



Значи смятам да пращам колета в края на тази седмица.
За да не стане някаква грешка тук ще напиша кой какво ми е поръчал досега.

Ако някой междувременно е премислил, размислил, решил че е поръчал нещо, което вече не му трябва - сега е момента да ми каже и да ми спести пощенските разноски .

Значи дотук нещата са както следва:

nickname:

Megadeth - Yothanasia - награда
Angra - Holy Land - награда
Celestial Season - 8лв.
Decoryah - 8лв.
Beseech - 8лв.
Dream Child - 8лв.
The Nefilim - 8лв.
-----------------------------------------------------
Общо: 40 лева

===================================
!foobar:

Charles Monroe (a.k.a. Marilyn Manson) - награда
Transcending the Mundane - Sampler - награда (компилация на едноименното списание, включваща от безумно тъпи блекни до приятни прогресиви).
The Nephilim - 8лв.
Wardog - 8лв.
Beseech - 8лв.
-----------------------------------------
Общо: 24 лева

С малко късмет до края на седмицата ще имам и Bauhaus - In the Flat field нов - $10

====================================
Virgin Steel:

Dream Child - 8лв.
Voivod - 4лв.
----------------------------------------

Общо: 12 лева

=====================================
Mandragora евентуално искаше:

Amorphis - Elegy - $9
Type O Negative - The Origin of the Feces - $9
----------------------------------------------------------
Общо: $18 или 35 лева.

=====================================
Great White:

Ugly Kid Joe - награда
Тranscending The Mundane - Sampler - награда

=====================================
darkkingdom lord:

Testament - The Ritual - награда
Contaminated - Relapse Records Sampler - награда
=====================================

Елена от Щаб-Квартирата на SS:

Killers - награда (евентуално може да се замени за Горфест)

=====================================
Blind Bard:

Blind Guardian - And there were Silence*- ().

-----------------------------------------------------------
Бележка под линия:
* - Снимка на обложката в jpg формат, която ще бъде изпратена на наградения в и-мейл :)).

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."

Редактирано от StormWitch на 12.12.01 07:27.



Тема Re: За победителите от конкурса и поръчалите CDsнови [re: StormWitch]  
Автор elena_ss (тра-ла-ла)
Публикувано12.12.01 18:37



ura, ura, imam si nagradaaa ;-)

_________


Тема Re: За победителите от конкурса и поръчалите CDsнови [re: StormWitch]  
Автор Darkkingdom Lord (Dark Knight)
Публикувано12.12.01 20:29



Mi hubu

Dark...and justice for all!


Тема Re: За победителите от конкурса и поръчалите CDsнови [re: StormWitch]  
Автор Skinny Puppy (ex-!f00bar)
Публикувано12.12.01 23:43



Потвърждавам поръчката си.
За Bauhaus ще ти бъда много благодарен ако ми го намериш!
И благодаря за бонус ЦД-то



Тема Ами ако може...нови [re: elena_ss]  
Автор Virgin Steel (член)
Публикувано13.12.01 05:16



Ако може да махнеш моя VoiVod защото хванах та го чух тоя албум и излезна голяма боза,ако можеш де ако ти е проблем не се притеснявай.
Но за Dream Child твърдо!!!



Cold As The Grave !!!



Тема Re: Ами ако може...нови [re: Virgin Steel]  
Автор StormWitch (Шебек)
Публикувано13.12.01 05:27



Хехе, казвах ли ти аз .

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: Ами ако може...нови [re: StormWitch]  
Автор Virgin Steel (член)
Публикувано14.12.01 04:46



Обещавам вече ше те слушкам!!!

VENI,VIDI,VICI..



Тема :))нови [re: Virgin Steel]  
Автор StormWitch (Шебек)
Публикувано14.12.01 05:26



Може, но само ако публично си признаеш че китариста и барабаниста на PEGAZUS не са Българи .

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: :))нови [re: StormWitch]  
Автор Virgin Steel (член)
Публикувано15.12.01 03:09



Добре де щом казваш!!!:>>




Тема Re: :))нови [re: StormWitch]  
Автор Mandragora ()
Публикувано15.12.01 22:41



Ha az mai ot dosta vreme me niamashe tyka taka
Taka az Amorphis si go vzeh no Type O Negative e 100% Sigorno da ne me propusnesh:)

"Не бъркайте липсата на талант с гениалност"


Тема Re: За победителите от конкурса и поръчалите CDsнови [re: StormWitch]  
Автор Blind Bard (Mystical Old)
Публикувано17.12.01 10:57



Mersi za truda i maitapa, oba4e ve4e imam tozi single, taka 4e ne se habi. A sega seriozno - moje li da se nameri Grave Digger - "Tunes of War" i na kakva zena?

... journey far beyond...


Тема Ъпдейтнови [re: StormWitch]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано27.01.02 04:30



Поради забавяне в набавянето на няколко заглавия и известна доза мързел все още не съм изпратил колета .
За последно изчаквах да получа Savatage - Gutter Ballet CD за nickname (получих го онзи ден) и смятах да пускам колета в най-близко бъдеще, но междувременно получих и-мейл от човека, който се беше навил да раздава дисковете от мое име...накратко казано с две думи - фалирал и му се наложило да закрие салона, така че за съжаление версията със взимането на дисковете от салона отпадна .

Съгласно така стеклите се обстоятелства реших да не пращам колет - и без друго планирам да се прибирам за световното след 3 месеца, така че ще нося всичко с мен и ще ги раздам на ръка и лично на всеки, обещавам!

Извинявам се на всички за забавянето - награди и дискове ще има и всеки ще си ги получи, ако и с малко закъснение.
Бирата от мен.

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: Ъпдейтнови [re: StormWitch]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано06.02.02 21:59



може ли и аз да си поръчам нещо? не знам каква е системата...



Тема Re: Ъпдейтнови [re: Cornholio]  
Автор Suicider (Day-dreamer)
Публикувано06.02.02 22:22



Ех, какво ще те правим с тази АнтикомунистикА, в чудо би се видял, ако знаеше какъв ми е предния ник...разгледах сайта ти, амбициозен пич си, ама костов и компания няма да ти помогнат, дори да им лижеш пишките.

То живот ли е да го опишеш или просто да го издрайфаш


Тема Re: Ъпдейтнови [re: Cornholio]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано07.02.02 01:54



Може, ако юни - юли месец дойдеш до София или намериш някой, който да дойде да ти вземе каквото си си поръчал.

Един месец преди да се прибера ще постна отново списък на каквото имам в момента за продан евентуално някой ако иска да му донеса нещо.

Ако някой иска нещо специално, мога да му направя услуга и да му го поръчам онлайн от www.centurymedia.com - (+8% Sales Tax + Shipping & Handling $2.50 1st item; $0.75 each additional item) съобразно посочените цени на сайта

или от www.sentinelsteel.com (+$5 Shipping & Handling for any size order)

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."

Редактирано от StormWitch на 07.02.02 01:55.



Тема Re: Ъпдейтнови [re: StormWitch]  
Автор Skinny Puppy (се завърна)
Публикувано07.02.02 02:13



Еййй.... супер си!!! Още сега ще разгледам какво има на www.centurymedia.com и www.sentinelsteel.com

Physically as far as we can go. Next stage - mental nation. The process is you.


Тема Re: Ъпдейтнови [re: Skinny Puppy]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано07.02.02 04:40



:))
Да не вземете сега всички да си харесате по 10-ина диска :)). Мястото в багажа ми е много кът, а и без друго имам толкова много дискове да нося - митничарите ще ме побъркат само като ми скиват багажа...

P.S. От списъка, който ще постна преди да тръгна ще може да се поръчва без ограничение, защото това ще бъдат неща, които ще нося с мен и най-вероятно ще бъдат заложени после при Сашо от SMF (или на други места), естествено на малко по-различни цени, от тези които аз ще посоча тук .

Редактирано от StormWitch на 07.02.02 04:49.



Тема Re: Ъпдейтнови [re: Cornholio]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано07.02.02 10:36



Има всичко без първия Ингви (out of print) и Jens Johansson (може да го има скоро, но ще е над $15, защото е European Import.

Стратовариусите са по $11, само Епизод е $12, добавяш 8% (защото живея в Калифорния и подлежа на таксуване) + $2.50 ($0.75 за всеки следващ) и така ~ излизат по около $14

Не съм сигурен, че говориш за "Песрспектив" на Джейсън - тоя албум е много тъжен, с много индийски мотиви и гост музиканти в него са неизвестни люде.

Албумът с многото всеизвестни музиканти "Marty Friedman, Paul Gilbert, Vinnie Moore, Steve Morse, Chris Poland, Jeff Watson, James Kottak, Ron Keel featuring from Robert Marchello,Phantom Blue, Patrick Rondat, Stuart Smith, Alex Masi, Phi Ansari Yaan Zek, Lars Eric Mattsson, Jeff Kollman, Eric Sands, Anders Johansson, Stormwind, Stephen Ross, Mike Chlasciak, Carina Alfie, Torben Enevoldsen, Lance King, Rolf Munkes, Kelly Keeling, Mark Boals, Sultan Of String, Kee Marcello, Tommy Denander, Chris Sterberl, Terry Syrek, David Martone, Jeff Scheetz, Slav Simanic, Mike Campese, Neal Nagaoka, Eric Zimmermann, Matt Bissonette, Joseph Anasatcio Glean, May Lian, Neil Zaza, Mistheria, Gerhard Pichler, Joe Lynn Turner, Ted Poley, Terry Brock, Jonathan Mover, Paul Morris, Mark Mangold, Cyril Archard, Mattias IA Ekland, Rob Johnson, Stevie Salas, Byron Nemeth, Jeff Pilson, Tony Gamble, Ron Thal, Tony Baena, Joy Basu, Jesse Bradman, James Byrd, and many more" се казва "Warmth in the Wilderness" и е двоен трибют - естествено European Import - цена $21 + $4 пощенски от Финландия = $25

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: Ъпдейтнови [re: StormWitch]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано10.02.02 00:17



ох, направо ми потекоха лигите за тоя трибют ама засега поради липса на излишни кинти ще се въздържа

значи, искам:

Stratovarius - Visions
Stratovarius - Episode

само това е.



Тема Re: Ъпдейтнови [re: Cornholio]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано10.02.02 03:39



Аз също не бих дал $25 за трибют, дори да имам парите...

Макар че Джейсън го заслужава! Нужно е само да се чуе "Perpetual Burn" за да се убеди човек, че не Марти Фрийдмън, а Джейсън е човека, който е вложил повечето идеи в Cacophony...той Марти си призна наскоро, че е поканил Бекер в Какофони, защото му е завидял за техниката на свирене и идеите...

Жалко за пича, страхотен талант, а каква трагедия...

Месец преди да тръгна ще постна поледен ъпдейт тук, подсети ме тогава за Страдивариусите.
Междувременно ако имаш човек в София можеш да го пратиш да провери в магазина на Wizard на Славейков, миналата година там имаше няколко албума на Страдивариус за по 25 лева - по ефтинко е от $14.

Освен това искам много сериозно да ми кажеш, че ще пратиш някой, който да ги вземе като ги донеса в София, защото едно е някой да ми каже, че иска нещо от нещата, които вече така или иначе ги имам купени и после да се отметне, но съвсем друго ще бъде да се ръсна кинти за Страдивариуси, които после да се чудя какво да ги правя (хич не я обичам тая група - супер музиканти са всички-'без Тимо естествено' но правят яко постна и стерилна музика).

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: Ъпдейтнови [re: StormWitch]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано10.02.02 09:05



не бих ти казал просто ей така. Aко аз не мога да дойда лично ще накарам някой от хората ми. Ама наистина по-добре изчакай да проверя дали не ги има тук.



Тема Re: Ъпдейтнови [re: StormWitch]  
Автор Suicider (Day-dreamer)
Публикувано11.02.02 21:32



Че какво им има на Страдивариуси-те - много си кефят от Fright Night до Infinite всички си кефят до безобразие. А китариста им е бог.
Само последния дърпа назад с еднообразното си звучене.

То живот ли е да го опишеш или просто да го издрайфаш


Тема Re: Ъпдейтнови [re: Suicider]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано12.02.02 01:40



Въпрос на вкус. Много технични и обсвирени, обаче няма тръпка никаква в тях за мен - всчико съм го чувал по разни други групи вече - навяват ми скука и лека досада от целия HYPE, който се вдига около тях...

Първия солник на китарюгата е плътна скръб, пълнеж до мозъка на кокъла, може да е Бог, но по-вероятно е Бог на чашката, отколкото на китарата :)).

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."

Редактирано от StormWitch на 12.02.02 01:45.



Тема Re: Ъпдейтнови [re: Cornholio]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано12.02.02 01:44



Хех, че кой не свири подпийнал? Едва ли има такива (освен NSYN-C и Бушона Мерилин Менсън).
А Тимо отдавна е известен алкохолик, виж му само сурата и всичко ти става ясно в миг .

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: Ъпдейтнови [re: StormWitch]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано12.02.02 10:45



верно че е леко свинест ама той вече не пие. сериозно! и то като е пиел то само бира, не алкохол.



Тема Re: Ъпдейтнови [re: StormWitch]  
Автор Blind Bard (Mystical Old)
Публикувано12.02.02 11:14



Abe prav si! Mnogo jaka banda bjaha, no kato 4ue6 "Episode" i "Visions" vse edno si 4ul vsi4ko ostanalo. A i otkakto Jorg Michael ne bluska kasite rabotata ne e na dobre!

... journey far beyond...


Тема Re: Ъпдейтнови [re: StormWitch]  
Автор Suicider (Day-dreamer)
Публикувано13.02.02 10:44



Всички гении си имат пороци.

То живот ли е да го опишеш или просто да го издрайфаш



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.