Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 26.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема stylнови  
Автор rocker (непознат)
Публикувано20.11.01 20:42



kakvo mislite za opredelianeto na odelnite stilove v muzikata.ne pitam kakvo e rock,heavy metal ili pop a dali po niakoga se uchudvate ,kogato chuete lubimata vi grupa i niakoi vi kage za neia che e edi kakav si metal,a vie ne ste saglasni s tova.tova drazni li vi ili ne.az otdavna sm zariazal da se interesuvam kakav stil e grupata,koito slusham,zashtoto tova e bezmisleno.naprimer ot vreme na vreme obicham da slusham death metal,no onia den chuh takav ultra brutal metal che napravo pochna da mi se draiva,ne zashtoto beshe dark ,a zashtoto tam pochti niamashe dori kitari ili ako gi e imalo ne se chuvaha.az lichno ne mojah da opredelia stila na grupata im ,no sam chuval death metal i znam za kakvo stava vqpros no tova beshe neshto neveroitno.



Тема Re: stylнови [re: rocker]  
Автор darkkingdom lord (Dark Knight)
Публикувано20.11.01 21:11



Ami ponqkoga se u4udvqm, no ne se draznq - vseki ima pravo na mnenie puk i se naroiha naposleduk tolkova mnogo stilove, podstilove, kombinacii ot stilove i t.n., 4e ne im obru6tam nikakvo vnimanie - prosto slu6am tova, koeto me kefi i vuob6te ne mi puka kuv stil e. E, tva za death metal - a ne moja li da go napi6e6 o6te malko po - nesvurzano, ta toku vij sum proumql kvo iskaj da kaje6 to4no, 4e sega ne moga da si go predstavq tozi ultra brutalen metal bez kitari - osven da sa zapisali bancig ili gater da re4em!

Dark...and justice for all!


Тема Дразня сееее!!!нови [re: darkkingdom lord]  
Автор Virgin Steel (член)
Публикувано21.11.01 05:10



Умирам от яд когато някой почне да ми развива теори че MANOWAR били СПИИД МЕТАЛ кви са тия глупости!!!Или пък ,като някой ми каже че VIRGIN STEELE били някъв РОК ,ако не беше тоя изрод по чата дето го каза щях да му завра топките в устата да играят четворка белот със сливиците.Не за друго ама той и спореше.
Та тези разновидности на стиловете според мен трябва да се познават,не за тва че да слушаш с предубеждение къв е стила ами просто за да не се излагаш кат тръгнеш да говориш за тва.Колкото за DEATH METALa аз не мога да намеря много смисъл в повечето от групите ,които свирят този стил.А има и един стил музика,който някой слушат от психични отклонения NOISE METAL ебати музиката слушаш най-бруталните звуци без мелодия и ритъм,даже са някой може да ме псува ама NAPALM DEATH са некадърници...

VENI,VICI,VIDI....



Тема Re: stylнови [re: rocker]  
Автор Suicider (Анти-БТР)
Публикувано21.11.01 18:36



От Death до Death метал има голяма разлика. In Flames и Dark Tranquillity се водят за Death Metal, но тяхната музика е много приятна и мелодична, за разлиа от Canibal Corpse, от които направо ми се ходи до кенефа да повръщам.

А да не говорим, че Срам и позор ги водят "Хеви метъл"

То живот ли е да го опишеш или просто да го издрайфаш


Тема Re: stylнови [re: Suicider]  
Автор Nickname (God)
Публикувано21.11.01 18:51



da ne govorim, che grupata Death e mnoooogo napred
vjarno, che Chuky ne pee mnogo kato death vocal, ama sa si super jaki inache.
A kym drugite moje da dobavim i Amorphis i Sentenced i koj li oshte ne - vypreki che tjahnata muzika naposledyk stava vse po-detovska



Тема Re: stylнови [re: Nickname]  
Автор Suicider (Анти-БТР)
Публикувано21.11.01 20:00



Напротив, Amorphis i Sentenced минаха на готик. А, като гледах клипа на клипа на Killing Me Killing You нищу чудно на следващия албум да станат HIM 2. В текстовет имат много прилики - Sentenced и HIM пеят за любовта и смърта. Създават меланхолична антмносвера, което много ми харесва и те карат да се замислиш за нещата около себе си. Както писахв едно мнение, жестоко се дразня от песни за либоф - не, не съм променил мнението си. Там ставаше въпрос за разните поп-бозички, дето постоянно поварят "how much i love yooo...бляхблях". Текстовете на Sentenced са далече по-философски и с повече приложен ителект от например изнежените бозички на Lonell Ritchi или "виждащия" Стиви Уондър. Та като ги слушах един път в рейса много яко се натварих...

Последния албум на HIM е абсолютен драйфос. Четах в списание пророк, че мечтата на HIM е да станат, като U2 и като ги гледам ще ги стигтнат.

То живот ли е да го опишеш или просто да го издрайфаш


Тема Re: stylнови [re: Suicider]  
Автор Nickname (God)
Публикувано21.11.01 20:16



Ama ti naistina li vse ne razbirash ili se pravish, che ne razbirash ?!?!?
Kato gledam maj si vzel pak na seriozno, che Amorphis i Sentenced stavat vse po- detovski ? Drug vypros e dokolko sa i gothic, ama tva kakto i da e.
Kolkoto za HIM ima oshte dosta da se poizmychat dokato stignat U2, a i edva li shte stane njakoga. Nito pyk shte nastignat Amorphis ili Sentenced - syotvetno pyk te edva li shte uspejat da se smyknat chak pri HIM :)))



Тема Re: Дразня сееее!!!нови [re: Virgin Steel]  
Автор The_Lightning (Black Knight)
Публикувано21.11.01 21:29



Напалм Дет били некадърници :)))), е не може всички да са толкова велики (ама май повече на думи) като Меноуор. Струва ми се че Аморфис имат толкоз общо с готик, колкото и с дет напоследък



Тема Re: Дразня сееее!!!нови [re: The_Lightning]  
Автор Nickname (God)
Публикувано21.11.01 22:32



tova poslednoto trjabvashe da go napishesh na Suicider :)))



Тема Re: stylнови [re: Suicider]  
Автор !fOObar (Nephilim)
Публикувано22.11.01 01:11



Naistina sled 97-ma Amorphis imat dosta gothic wliqniq. Spored men bydeshteto na metala e w gothic-a. Klasicheskiqt heavy skoro sywsem shte zamre....... Ama Sentenced - HIM2... zwuchi gadno... nqmat nishto obshto... spored men.

[f00bar@neverland]$ make love
make: *** No rule to make target `love'. Stop.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.