Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:32 30.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Predlojenie za prawilnik na cluba!нови  
Автор !fOObar (Anti-HIM)
Публикувано21.10.01 13:01



Pyrwo mnogo se izwinqwam za metodicata!
Reshih da predloja prawilnik na cluba . Wseki ima prawo da predloji neshto nowo ili othwyrli nqkoe ot moite predlojeniq. Neka wsichki wzemem uchastie w syzdawaneto mu!

Moeto predlojenie e slednoto:
Da ne se dopuskat postingi, sydyrjashiti:
1. Kakwito i da e raklamni syobshteniq, koito ne sa swyrzani s metal muzikata.
2. Bezsmisleno sydyrjanie.
3. Lichni obidi, zaplahi ili kleweti kym nqkoy potrebitel.
4. Textowe w koito se opluwa METAL muzikata i nas fenowete i!
5. Textowe w koito se pishe za drugi stilowe ( chalga, rap, pop, grunge, punk.. ) i tezi stilowe stoqt w osnowata na postinga!
6. Nowi temi ( ne otgowor wyw weche syzdadena tema ), koito nqmat absolutno nishto obshto s metal muzikata.
7. Anketi, koito weche sa bili pusnati w cluba i WSE OSHTE ne sa gi iztrili ot dir.bg.
8. Meniq ili otgowori, podpisani s chujd nick.

Gorespomenatite postingi shte bydat iztriwani.
Nejelatelni, no nenakazuemi sa:
1.Postingi, sydyrjashti wulgarni i necenzurni dumi.
2.Postingi w koito se pishe za drugi stilowe metal.
WISICHKI tochki ot prawilnika wajat i za moderatora. Ako ne gi spazawa chrez glasuwane shte bude premahnat kato takyw.
Ako nqkoy w ramkite na edna sedmica narushi 7 pyti prawilnika, nezawisimo po koq tochka, shte byde bannat za edin mesec

Situation Normal, All F**ked Up!

Редактирано от !fOObar на 21.10.01 15:47.



Тема Re: Predlojenie za prawilinik na cluba! [re: !fOObar]  
Автор The_Lightning (Black Knight)
Публикувано21.10.01 13:57



az sum absolutno suglasen



Тема Re: Predlojenie za prawilinik na cluba!нови [re: !fOObar]  
Автор Eric Adams (6 октавен!)
Публикувано21.10.01 14:02



Като цяло съм съгласен.
Само ще подметна нещо, въпреки, че самият аз не съм сигурен дали е правилно - трябва ли да се ограничават постигните в стил Heavy Metal заради името на клуба?!

We fight to the death,
To The last man,
To the last Breath,
DEATH TO FALSE METAL!!!


Тема Re: Predlojenie za prawilnik na cluba!нови [re: !fOObar]  
Автор WWizard®©™ (METAL FOREVER)
Публикувано21.10.01 16:14



Ne sam saglasen s 7-to ti pravilo, zashtoto idvat i novi hora v kluba. Kato se pravi anketa naprimer, zashto pak da ne se povtori? Nikoi nov potrebitel ne bi tragnal da gleda starite stranici, oshte pove4e pak da otgovaria na niakoi vaprosi.
Pak i mnogo hora promeniat vkusa si. Az ne sam ot tezi de.
7-to pravilo go mahni!
Goliam tarikat si....



Тема Re: Predlojenie za prawilnik na cluba!нови [re: !fOObar]  
Автор Mandragora (е ми....)
Публикувано21.10.01 17:56



vsichko mnogo dobre no po otnoshenie na tova da se pishe samo i edinstveno za Heavy metal malko ne sum suglasna zashtoto v klubovete za Trash i Gothic ne se vqsva nikoi puk i zashto po vuprosa za naprimer Svedskata Death metal grupa Dismember da ne mogat da se izkagat poveche hora(dori takiva koito ne slushat death) vuprosa e ce vseki edin ot nas ne haresva samo otvurdeni Heavy metal grupi no i ot drugite stilove metal.
mi tova e za sega.....



Тема Re: Predlojenie za prawilinik na cluba!нови [re: !fOObar]  
Автор darkkingdom lord (Dark Knight)
Публикувано21.10.01 18:27



Hm, za banvaneto ne e mnogo ideino, 6tot nqkoi moje da re6i da pravi po 6 naru6eniq vsqka sedmica napr.:)))Mislq, 4e trqbva da se podlaga na glasuvane ot 4lenovete na kluba, kato vseki da ima pravo da pravi (pod formata na tema) motivirano predlojenie za tova, v koeto da izloji suotvetnite naru6eniq, kato nemotiviranite predlojeniq s pone 3 konkreni naru6eniq na pravilnika da se ot4itat kato naru6enie na to4ka 3.Ta ideqta mi e da nqma takuv srok a da se ot4itat nqkude naru6eniqta i pri dostigane na 3 ako nqkoi jelae da moje da zadeistva procedura na glasuvane za banvane - to moje da ne se odobri ot 4lenovete na kluba, v takuv slu4ai mislq, 4e moderatorut zaduljitelno 6te trqbva da otstrani tozi, koito izvur6i 6 naru6eniq primerno (bez zna4enie za kolko vreme sa izvur6eni i bez da se podlaga na glasuvane)-vsu6nost po tozi na4in 6te mogat da se banvat takiva kato SS99 za 3 naru6eniq napr. 4rez glasuvane i v su6toto vreme nqma da moje nqkoi da ostane nenakazan pri izvur6vaneto na 6, Otstranqvane za mesec e dobre kato ideq, no pri povtorno-sledva da e pove4e - 2 ili 3 meseca, kakto i za sledva6ti. Drug e vuprosut kak 6te se osiguri prilaganeto na bude6tiq pravilnik po otno6enie na neregistrirani potrebiteli- ako e vuzmojno da se ograni4i vuzmojnostta im da pi6at vuv foruma, za6toto v protiven slu4ai vsi4ko 6te bude bezsmisleno...Ne 4e nqkoi ne moje da se registrira nqkolko puti ama...(Abe mislete po tozi vupros sus StormWitch - kato bude6ti moderatori:)))
Ami za spisuka 6te trqbva sigurno da pusne6 tema kudeto vseki da moje da se zapi6e - dori i SS99 i vseki registriran potrebitel(za vsi4ki 6te se prilaga ednakvo pravilnika i pri naru6eniq ot tqhna strana 6te se banvat po pravilata).
Za vulgarnite i necenzurni dumi - ami men li4no ne mi se nravi upotrebata im i smqtam, 4e moderatorut 6te trqbva da se namesva, a ako sa po otno6enie i na nqkoi potrebitel - otnovo e naru6enie na t.3. Pomisli po vuprosa za to4noto formulirane, za da ne re6i nqkoi da si psuva ei taka zaradi sporta.
Tova za drugite stilove metal su6to e neqsno i predlagam da se konkretizira nqkuk - ako trqbva izri4no da se zapi6e, 4e MM ne e metal:))))) Eventualno v na4aloto na pravilnika da se dade edna definiciq za tova, kakvo 6te se vklu4va v ponqtieto HEAVY METAL- v 6irok ili tesen smisul (az sum za purvoto, t.e. vsqkakuv metal).Ta vsu6nost pipni 4astta nejelatelni, no nenakazuemi, sustavi 1 uvodna 4ast za vida metal i celite na tozi klub i t.n-ne6to po- seriozno.
Are, 4e to stana mnogo dulgo mai

Dark...and justice for all!


Тема Re: Predlojenie za prawilnik na cluba!нови [re: !fOObar]  
Автор WWizard®©™ (METAL FOREVER)
Публикувано21.10.01 18:46



Ti lud li si skoro da napraviat Black metal klub?!
Az i IronMaiden 100 pati im pisahme, no bez rezultat...



Тема Re: Predlojenie za prawilnik na cluba!нови [re: !fOObar]  
Автор Elodia (Demoniac)
Публикувано21.10.01 19:25



Аз викам да спрем да пишем, че току-виж някой нарушил "правилника" без да иска...
Що за правилник е това, като те ограничава по почти всичи параграфи? Или може би свободата на словото тук не важи?
Възмутена съм!

Never trust an angel...


Тема Re: Predlojenie za prawilnik na cluba!нови [re: Elodia]  
АвторPhytin (Нерегистриран)
Публикувано21.10.01 19:56



Suglasen sum che po-goliamata chast ot tozi pravilnik e bezmislena - osobeno da ne se govori za drug vid metal - ili neshto takova beshe - kakvo shte reche tova - sled kato nikoia grupa ne moje da bude prichislena 100% kum tozi ili onzi stil. Edinstveno sum suglasen s tochkata v koiato se kazva che postingi ot razni kompleksari deto se chudiat kakvo da praviat - puskat razni tupi suobshtenia otnosno Heavy Metala. Prosto se triat i tolkova.



Тема Re: Predlojenie za prawilnik na cluba!нови [re: !fOObar]  
Автор The_Lightning (Black Knight)
Публикувано21.10.01 20:17



prosto heavy metal-a e nai-izvestniq stil metal i za tova vsichko tuka pishe(i dosta malko v thrash), bilo za thrash,black,death,grindcore,power,progressive i dr.Ami ako nqpravqt black metal club,shto da ne napravqt i power ili progressive,taka che vse nqkoi shte se surdi i shte e nedovolen,tui che... ne mislq da ima nito zabrani,nito dori mumrene za tova che si pisal za Cradle Of Filth ili Dream Theater,primerno.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.