Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 19.05.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема USA ravno li e na UK rockнови  
АвторVik (Нерегистриран)
Публикувано10.10.01 17:51



Ne be ne chuite sega iskam niakoi da mi kaje zashto System Of A down i Slipknot zabiha saotvetno purvo i 4 to miasto s izlizaneto na novite im albumi v Billboard a v dobrata England nishto ne stava kakto kaza naskoro chetoh picha ot The Cult /UK/ Ian Astbury m/u drugoto mnogo iak album....the british rock now is in transition - t.e. v prehod ili neshto podobno niamam absolutno nioshto protiv dvete iaki bandi no dumata mi e kakvo stava v Brit samo pop i brit ligav rock li....kajete neshto za da ima med za dushata
Vik



Тема Re: USA ravno li e na UK rockнови [re: Vik]  
Автор StormWitch (Ком. Секретар)
Публикувано11.10.01 12:24



Има клуб "НЕО Метъл", там ще ти отговорят на въпроси от такова "неметално" естество.
Щото ако ти кажа честно какво мисля за горепосочените групи ще те разплача .

"...I don't respond well to threats!"
Capt. Janeway, USS Voyager


Тема Re: USA ravno li e na UK rockнови [re: Vik]  
АвторVik (Нерегистриран)
Публикувано11.10.01 14:25



Gluposti izobshto ne pitah dali niakoi moje da me "razplache" i tem podobni gluposti ne gledai po dalech ot nosa si... pitah savsem drugo neshto a novite im albumi naistina sa iaki i niama rap i dr.bozi v parchetata no tova si e moe mnenie
Osven tova ne posochvam che sa mi edinstvenite lubimi bandi mamka mu v momenta ujasno se kefa na novia OZZY e tova e...
Vik



Тема Re: USA ravno li e na UK rockнови [re: Vik]  
Автор The_Lightning (Black Knight)
Публикувано11.10.01 20:06



Chuvash li se kude shte sravnqvash USA s Uk na rock i metal,dokato v Britain se kefeha na Deep Purple i Led Zeppelin,Black Sabbath v USA na kakvo se kefeha kaji mi,pak na teq grupi,shtoto nqmaha svoi.



Тема Re: USA ravno li e na UK rockнови [re: Vik]  
Автор Che Guevara (Dreamer)
Публикувано11.10.01 20:45



Бе пич, кажи ми какво представлява този албум на ози, че се чудя дали да го вземам. Ако е като Ozzmozis може и да ме изкефи.

Hasta la victoria siempre|



Тема Новия Ozzy ли?нови [re: Che Guevara]  
Автор Virgin Steel (минаващ)
Публикувано12.10.01 06:24



Лично мое мнение е ,че е много еднотипен.Малко лишен от идея ,но се намират тук там хубави моменти от него според мен не си струва да се взима на оригинално СД просто дори на касетка си го вземи за да чуеш.Пък и остаряла глас на Ози може да те поиздразни баща ми мноо го псуваше ,като чу албума щото вика че сам си бил прецакал гласа със алкохол и цигари



Тема Re: USA ravno li e na UK rockнови [re: Vik]  
Автор StormWitch (Ком. Секретар)
Публикувано12.10.01 12:44



"Въпрос на вкус," казало кучето и си облизало ду.., пардон, пусало си Slipknot

"...I don't respond well to threats!"
Capt. Janeway, USS Voyager


Тема Re: USA ravno li e na UK rockнови [re: Che Guevara]  
АвторVik (Нерегистриран)
Публикувано12.10.01 12:57



Da be az si go izpekoh na CD i se kefa strashno...daje sutrinta pak si go chueh da ni e jiv i zdrav Tatenceto s kiselinnia glas ...verno e che sam mu fen ot pone 15 godini... pak sviri Zak... na barabanite e Bordin ex Faith No More i koi beshe bass ne moga da se setia...no si zaslujava chui go i pishi pak.
Vik



Тема USA ravno li e na UK rockнови [re: The_Lightning]  
АвторVik (Нерегистриран)
Публикувано12.10.01 13:04



Ne bratche prosto v USA rocka varvi poveche ot vsiaka druga muzika i tova... ne si go izmisliam a sa danni ot RIAA - americanskata agencia na zvukozapisnata industria...ne sravniavam dvata vida tejka muzika ne si padam mnogo analiteik ...misalta mi e druga-kajete novi i iaki bandi ot UK koi kakvo e chul... do skoro se kefeh na Reef no i te neshto se pozagubiha a i albuma im ot min godina ne go namerih...naistina te sa poveche rock... za ei takiva neshta govoria
A kolkoto do USA - nikoga ne e stavalo taka da niamat tvurdi bandi prosto ne e verno tova.... che ne si gi chuval i ne sa idvali do nas CD - po-skoro e problema spored men
Vik



Тема Re: Новия Ozzy ли?нови [re: Virgin Steel]  
АвторVik (Нерегистриран)
Публикувано12.10.01 13:08



Ebasi chak puk bashtati da slusha OZZY ne e losho no ako pomni Sabbath ot predi 20 god - estestveno che kiselinnia glasec na Tatenceto se e izmenil no si go ima husa i iakite parcheta vse oshte mu se polochavat na men lichno albuma mnogo mi haresva i go slusham moje bi 5 ti den podred na izpecheno CD
Vik




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.