Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:27 25.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Shto e tuj spektralen analiz i s kwo pomaga za ...нови [re: Mist]  
Автор Che Guevara (Dreamer)
Публикувано13.10.01 23:53



Ако mp3-то е 128 kbs и е правено със Xing ще го позная без никви спектрални анализи. Честно!

Hasta la victoria siempre|



Тема Re: underground na CDR!нови [re: Bgpunk]  
Автор Che Guevara (Dreamer)
Публикувано14.10.01 00:14



Не при всички е лош звук, но аз изхождам мнението си от плочите на Балкантон, където качеството е под всяка критика. Преди слушах касета, записвана от плоча и имах чувството, че това е запис от телефон. Незнам, може би заради по-старите технологии от бай-тошовото време. Но тонколоните от това време вадеха страшен звук !!! Бях качил горе две щайги от по 50w, 6 ома със усилвател Technics, който бях взел от приятел и яко се накефих, та дори и съседите.

Hasta la victoria siempre|



Тема Re: underground na CDR!нови [re: StormWitch]  
Автор Che Guevara (Dreamer)
Публикувано14.10.01 00:33



Много сме бедни в българия и нямаме възможност да си купуваме оригинални дискове, та камо ли колекция от 1000 диска. То са колко много заплати. Барабар и с това як скенер и принтер, дето печата с качество много близко до оригинала. Отдавна си мечтая за такова нещо, да изкарвам по честен път необходимите средства за закупуването на гарнапасачените неща и същевременно да ми остава свободно време да дълги постинги в clubs.dir.bg


Също имай предвид, че дори и човек да има толкова пари, в България по музикалните магазини могат да се намерят само на най-комерсиалните групи.

Hasta la victoria siempre|



Тема Re: do Bgpunk i StormWitchнови [re: StormWitch]  
Автор Nickname (God)
Публикувано14.10.01 01:10



Ok, CDr-ite ne sa stoka i tva e!!!
Za prodavaneto i na men ne mi se zanimava da prodavam muzika.
Za plochite e mnogo malko verojatno, moga da potyrsja, ama po-dobre da ne obeshtavam zasega. :)
A za ICQ-to: e, az ne smjatam da se jenja za teb, pone zasega :)))
Osven tova, ako iskah da otida v America, dosega da go bjah napravil - ne e kato da ne sym imal vyzmojnost :))) Ama zasega oshte ne sym se navil - nali sym lud, kakto she kajat mnoo hora!!!
S kakyv Windows si. Na men dosega ne sym zabeljazal da mi se skapva neshto konkretno zaradi ICQ-to. Predpolagam, che pri teb moje da se reshi problema, ako vyobshte e ot ICQ-to...



Тема Re: Za matrichnite i pekanite CD-ta...нови [re: Bgpunk]  
Автор Nickname (God)
Публикувано14.10.01 01:13



Naprotiv.
Napylno te razbirame.
I njamam nishto protiv, razbiranijata ti.
Prosto, tova ne znachi da si kupuvam CDr-i. Kakto mejdu drugoto ti kazah oshte v samoto nachalo, taka che ne mojesh da tvyrdish, che ne sym te predupredil. Predpolagam, che veche znaesh i zashto. Bi trjabvalo :)))
Ami, tova e!
I ako ima neshto, njama nishto! :)))



Тема Re: underground na CDR!нови [re: Che Guevara]  
Автор Bgpunk (Bulgarski punk)
Публикувано14.10.01 02:25



dory i plochite na balkanton ne sa loshy
telefonniat zvuk idva ot losha doza.kristalna
povecheto hora imaha gramofoni RESPROM ili AKORD deto byaha morgy
zatova i takuv zvuk-samo pishtyashty visoki i nisto drugo


PUNK'S NOT DREAD!


Тема Re: do Bgpunk i StormWitchнови [re: Nickname]  
Автор StormWitch (Шебек)
Публикувано14.10.01 03:20



98 second edition

еми кво да ти кажа, като имам отворен кварк и пробвам шорткът вместо кварка ми се случва нещо по ICQ-то!!!
Щом терминирам ICQ-to и кварка си ми бачка нормално
същото и като сканирам - имам ли ICQ, всички менюта ми се обрисуват в оранжево и ареееее... Убия ли ICQ-to мога да си сканирам от зори до мрак и нема нищо такова да ми се случи...
Сметам да ми е от ICQ-то

"...Resistance is futile!"
Standard Borg Greeting


Тема Re: do Bgpunk i StormWitchнови [re: StormWitch]  
Автор Nickname (God)
Публикувано14.10.01 07:07



Ami to za koga da chakash - to veche izleze Windows XP
Obache za nego naistina e rano, a i ne mi haresva neshto.
A za 2000, prosto njama kakvo da se chudish - na svetlinni godini e pred 98!!!
Moje da ne restartirash s meseci!
Na men pone mi vliza kosveno v rabotata da znam koj e dobyr. :)))
Ama ti si znaesh vsyshtnost...



Тема Re: do Bgpunk i StormWitchнови [re: Nickname]  
Автор Bgpunk (Bulgarski punk)
Публикувано14.10.01 09:19



Bre,momcheta!budya se i ne moga da povyarvam na ochite si!!!
veche ne se li karame za Cdrite i si govorim kulturno za temi ot zhivota!super,az se kefya!


PUNK'S NOT DREAD!


Тема Re: Shto e tuj spektralen analiz i s kwo pomaga za ...нови [re: Che Guevara]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано14.10.01 12:18



Xing sucks twa e qsno
obache po drugiq nachin shte go poznaesh che e ot mp3 dori da e na 320kbps i da e praweno s fraunhofer ili s koito i da e encoder po twoi izbor




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.