Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:21 17.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Iskam da se oplachaнови  
Автор The_Lightning (Black Knight)
Публикувано29.09.01 20:54



Abe hora znaete li che metala shte umre suvsem sled 20-30 godini,na 15 godini sum i kato gledam v taq durjava tolkova rqdko sreshtam vrusnitzi koito slushat pone rock che ne znam,s taq chalga s toq rap ,s tova techno,kakvo im hresvat na teq laina?



Тема Re: Iskam da se oplachaнови [re: The_Lightning]  
Автор Che Guevara (Dreamer)
Публикувано29.09.01 22:52



Не, няма да умре, а ще остане класика. Винаги ще има хора, които да слушат тази велика музика, до като еднодневките ще минават и заминават и след време чалгата и рапът ще бъдат забравени и заменени с други лайна.
През 80-те метълът беше мода и се слушаше от куцо и сакато, а сега куцото и сакатото виси по кръчмите и се кефи на чалгата или се друса на диското в някоя дискотека. През ситото са минали най-верните фенове на метъла. Това, че тази музика не се продава, като топъл хляб въобще не означава, че е умряла, ама въобще. Просто не всички са достатъчно са узряли, за да я слушат. Метъл винаги ще има.

Hasta la victoria siempre|



Тема Re: Iskam da se oplachaнови [re: Che Guevara]  
Автор The_Lightning (Black Knight)
Публикувано30.09.01 14:41



Mnenieto mi ne se razlichava pochti,taka e horata ,koito nai- mnogo me draznqt mrazqt metula(ne za ridi tova me draznqt,a zaradi prostotiqta im).Az si se gordeq s metala zashtoto mislq che tazi muzika me izvisqva,a si prav za kakvo ni sa psevdo metal fanove,koito sa chuvali albumite na Metallica sled '88 primerno
LONG LIVIN'G METAL MUSIC



Тема Re: Iskam da se oplacha [re: The_Lightning]  
Автор Mandragora (е ми....)
Публикувано30.09.01 15:13



Shtom mislish taka tova oznachava che takiva kato teb sa tezi koito sega slushat laina . Stom na 15 godini mislish ce metala ymira sled 3 godeni ti shte si edin ot onezi koito ste slushat modernite za togava q rap q tchalga
I drugo ako giveesg v malkgo gratce i ima dvama metali gestoko se lugesh che
nqma drugi,ogledai se!!!!!!



Тема e...нови [re: The_Lightning]  
Автор WWizard®©™ (METAL FOREVER)
Публикувано30.09.01 16:57



A be ako vlezesh v TEA "Kirov" v Sofia vseki 2-ri e metal, kato men :)



Тема Re: Iskam da se oplachaнови [re: !fOObar]  
Автор Mandragora (е ми....)
Публикувано30.09.01 19:19



imai predvit che predi 7 godini ne beshe tova koeto e sega
Draznq se zashtoto minalata godina edno momche mi obesnqvashe kakuv metal e si se kefeshe na qki raboti i v edin moment zapocna da predricha smurt na heavy metala i sega slusha calga. Nqma takova nesto kato smurt na metala imalogo e predi 20 godini i shte go ima i sled oshte 20...



Тема Re: e...нови [re: WWizard®©™]  
Автор Mandragora (е ми....)
Публикувано30.09.01 19:21



polovinata mi priateli sa go zavurshli i vse oshte sa ........



Тема Re: e...нови [re: WWizard®©™]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано30.09.01 21:44



Mi kato w kirov ste metali wzemete edno krag4e da se zapoznaete s na6te ( ot 2-ro) i bez tova vi e na 2 min...

Ако нещо ще се случи значи нещо ще се случи!


Тема Още когато....нови [re: !fOObar]  
Автор Virgin Steel (минаващ)
Публикувано01.10.01 04:10



Още когато бях въведен в правия път(бях започнал да се свързвам с тази музика) ЗНАЕХ ,че това е нещо вечно в ,което има дълбоко бъдеще и че това е решение с ,което ще живея цял живот.Не ме разубеждавай че Метала ще умре и не ми развивай такива теми по скоро според мен хората все повече се увеличават които слушат метал.Пък и ние трябва да вкарваме колкото се може повече хора в правия път не знам как ще прозвучи ,но с други думи"ПРОПОВЯДВАЙТЕ ЗА ИСТИНСКИЯ ХЕВИ МЕТАЛ".Сериозно ви казвам че съм нямал никога приятел ,който да прослуша от метал нещо друго не знам къде ги намирате тия шитове,позйори и т.н.Просто и целя метал да умре ас все още ще си имам касетки,сд-та и Мп3-та и няма да спра да си ги слушам.
Но метала пак казвам няма да умре има нови Метал Банди които малко или много го подържат ЖИВ ,просто хората не го търсят там където трябва само се растърсете малко например разгледайте класациите в Германия когато съм видял някоя група на първо място.... намерил съм си слушал сум и съм си харесал

It's More than our Religion ,is the Only way To live!!
In The Fire of Heavy Metal We Were Burn!!
Heavy Metal is The Law!!

Veni,Vidi,Vici....



Тема И от къв зор ще умира ?нови [re: The_Lightning]  
АвторCruiser (Нерегистриран)
Публикувано01.10.01 15:11



Напротив, както Che Guevara точно го каза - през цялото последно десетилетие в метъла си течаха нормалните очистителни процеси. Плявата, дето е склонна да слуша всякаква модерна музика си изтече по канала. По-скоро, метълът започна трайно да се отдалечава от класическата си форма от 80-те години. Не само като продукция, но и в съзнанието на хората. Нароиха се сума ти "пазарни" подстилове. От една страна е добре, защото новите фенове се зарибяват от най-различни посоки. От друга страна обаче - жалко, защото много хора подминават старите велики класики и си сформират вкуса чрез някакви нео-бози. И стават кофти инфекции Но иначе положението хич не е трагично. Такова ми изглеждаше по-скоро докъм 95-96 година.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.