Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:44 01.05.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Никаква идея нямам как да се казва тази тема...  
Автор Mandragora (е ми....)
Публикувано10.09.01 18:09



От одавна се канех да подхвана тази тема. Така,за вас имали значение как се облича човек.Да изясня имам предвит `униформата` кубинки,ластици,фанелки и дълки коси(за момчетата).
Скоро присъствах на спор в компанията точно на тази тема един от моите приятели упорито твърдеше,че ако не се обличаш като метал знаци не си!
Един вит склонен да отриче един готин човек защото не изглежда като метал и да предпочете един парцал(каквито за съжаление има) защото е`униформен`. Нещо което за мен е тъпо..
Та така искам да разбера какво е и вашто мнени

Ако съм пропуснала нещо ще го допиша........



Тема Ми откакто се помня ...нови [re: Mandragora]  
АвторCruiser (Нерегистриран)
Публикувано10.09.01 19:36



... си слушам метъл с обикновени дрехи. Същите, с които скиторя и навън :-))
Да слушаш хеви метъл е позиция, а не поза.
Виж, за NU Metаl-a, нещата май стояха наобратно.

Е, друг е въпросът, че отдавна ми мина времето когато възприемах слушането на HM като принадлежност към някакви "войнства", "братства", "армии", "отряди" и прочие бойни формирования. Щото една казарма вече ми стига



Тема Re: Никаква идея нямам как да се казва тази тема...нови [re: Mandragora]  
Авторgangaman (Нерегистриран)
Публикувано10.09.01 20:48



Това дето го описваш е образа на типичния метъл от 80-те.Тогава се плашех от тях.Ееееее бандюги.Я метъли опаа я от другата страна на улицата.Никога няма да слушам метъл.Дори трябва да го забранят( той си беше забранен до известна степен)споделях мненията на също тъй възмутените ми другарчета.
Но я колко се променял човек.Сега хевито заема 85% от фонотеката ми.Странното тук е че сега когато е демокрация има по-малко "униформени" отколкото преди когато бяха отхвърляни.
А иначе не е задължително да имаш всички тия атрибути за да харесваш тази музика.Баси никога няма да тръгна по улиците с кубинки.Да ми спарват краката и тежат по 2 кила едната.Никога не съм се екипирал с повече от фанелка.



Тема Re: Никаква идея нямам как да се казва тази тема...нови [re: Mandragora]  
Автор Elodia (Demoniac)
Публикувано10.09.01 22:15



Дрехите не правят човека човек /или метълче/. В повечето случаи де...
Пък това да се влачиш по улиците като излязъл от кофите за някой може и да е гордост, но аз го намирам за отживелица /тая мода почти вече не е на мода/.
Посмъртно не можеш ме накара да изляза с тениската си на Deicide, щото единственото, за което може да ми послужи, е нощница
Пък и вече минах пубертетската възраст...

Never trust an angel...


Тема Re: Никаква идея нямам как да се казва тази тема...нови [re: gangaman]  
Автор Mandragora (е ми....)
Публикувано10.09.01 22:42



Прав си става въпрос за човек които е на 28 години
Аз ходя с кубинки всъшност не ги събувам защото са ми удобни и само с черни дрехи и тн. но тои ме отрича защото харесвам Type o negative и не забелязва другото
За мен един човек е тн. метал ако тази музика му ляга на сърцето
това е......



Тема Re: Никаква идея нямам как да се казва тази тема...нови [re: Elodia]  
Автор Mandragora (е ми....)
Публикувано10.09.01 22:47



Някога хората са казали `По дрехите посрещаш а по ма изпращат`



Тема Никога....нови [re: Mandragora]  
Автор Virgin Steel (минаващ)
Публикувано11.09.01 00:31



Никога няма да си сменям облеклото само заради музиката ,която харесвам тва е музика а не моден стилтова че 75% от времето ходя исцяло в черно с Вермахт или пук кожени панталони си е изцяло защото така ми харесва за мен е стилно но това няма нищо общо и ако някой ден(недай Боже)да слушам друга музика вкуса към музиката ше се е променил ,но към дрехите НЕ пък и на мен черно много ми отива

Но пък от друга страна някой не смеят да си носят фанелките само защото ги интересува мнението на другите за тях.Но пък мен това не ме интересува обичам си всички фанелки те изразяват по нещо така хората по някога разбират що за човек си,но тва тема на друг разговор



Тема Taka si e....нови [re: Virgin Steel]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано11.09.01 09:27



I az ne sam ot tezi koito sa na principa - ako ne si w 4erno ne si metalka - moga da kaja 4e w 90% ot slu4ajte kogato izlizam se obli4am polu oficialno ili sportno elegantno... - no tova ne zna4i 4e ne sam metalka . Za primer w4era si bqh oblqkla teniskata na manowar - starite mi liubimi djinsi i rokeriqta s kobinkite i sre6tnah nqkolko stari poznati ot predi 3 godini koito wazkliknaha - AMA TI SI STANALA METALKA?!?!?! UJAS! wzemi se opravi molq wi se !
Nqma da wi kazwam s kakva skorost ima kazah da si gledat rabotata i da se omitat za6toto i bez tova celiaden mi be6e adski kriv ta samo tova mi lipsva6e....
e kakto i da e - az mnogo se razgovorih - 4ao ot mene i do skoro!

Hail and kill!


Тема Ако става въпрос за Силвъра...нови [re: Mandragora]  
АвторOчeзap (Нерегистриран)
Публикувано11.09.01 12:43



...напълно те подкрепям човече.Все пак по-важното е , че харесваш тази музика- а не как си облечен.





Тема Cruiser-енови [re: Cruiser]  
АвторOчeзap (Нерегистриран)
Публикувано11.09.01 12:46



Ка си бе човек?
Днес ще идвам под тепетата ,но май няма да мога да ти се обадя.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.