Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:24 09.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Най-грозна/гнусна обложка  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано27.08.01 21:49



Вънаги много съм се влияел от обложките на албумите и много се дразня като видя инак хубава група с тъпа или гнусна обложка. Вчера видях една, от която направо ми се пригади и реших да направя тази тема.

Ето я и въпросната обложка: BRUJERIA - "Matando Gueros"



"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"

Тема Re: Най-грозна/гнусна обложканови [re: StormWitch]  
Автор Che Guevara (Dreamer)
Публикувано28.08.01 02:19



ми виж повечето обложкш на Canibal Corpse са на тая тематика

Hasta la victoria siempre


Тема Е да, обаче...нови [re: Che Guevara]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано28.08.01 10:50



...само дето обложките на Кенибъл са рисувани, а това е истинска глава, а тялото е на вътрешната страна на обложката - снимано 2 минути след като камиона е блъснал човека и му е откъснал главата...супер гадна обложка. Честно ти казвам, никога вече няма да си пусна Брухерия, Дино Газарес е некрофил!

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: Е да, обаче...нови [re: StormWitch]  
Автор Гpaxчe (вариво)
Публикувано28.08.01 12:47



абе... на аморфис последната обложка - какво е това дето е обезобразено, не мога да го разгадая?

важно е да се прекопава и полива редовно


Тема Re: Е да, обаче...нови [re: Гpaxчe]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано29.08.01 00:06



Според думите на Томи Койвусари това е растение. Аз дълго време си мислех, че е червей, пуснат през хоризонтален огледален ефект във фотошоп...
Във всеки случай достойна обложка за приза "най-тъпа" обложка, спор няма .



"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"

Редактирано от StormWitch на 29.08.01 00:09.



Тема Абе имаше една група...нови [re: StormWitch]  
Автор Virgin Steel (минаващ)
Публикувано29.08.01 00:31



На едни мои приятели дето веднъж като ходихме в Империал на един рожден ден и като свърши диското излезнахме навън и видяхме една кола как блъсна една котка ,после я сложих на трамвайната релса и един трамвай по случайност минава6е то4но тогава и и Е..М...... после едно ку4е отиде дя я дооправи както имахме фотоапарат я снимахме тази гледка и те си я сложиха за обложката на албума:)) Малко изродско!!Язък 4е не знам как се качват пикчъри тук иначе бих я взел отнего скенирал и сложил тук да се поискефите(не е за хора със слаби сърца)!!



Тема Re: Абе имаше една група...нови [re: Virgin Steel]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано29.08.01 01:33



Коя е тази група? Някъв безумен дет сигурно...
Картинките не се качват, линкваш ги, посредством МЕТА език.

Когато отговаряш на някой постинг погледни отгоре, където пише "За да участвате в клуба попълнете следващата форма. HTML е забранен. Можете да използвате МЕТА ЕЗИК. Кликнете Т У К. , за да разберете подробно как."

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: Абе имаше една група...нови [re: Virgin Steel]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано29.08.01 09:07



ЗЗззззнаеш ли - имам една молба към теб - в името на приателството - ПОВЕЧЕ НЕ ПИШИ ТУК ТАКИВА НЕЩА защото мнението ми за теб взе че се срина малко - и опасно се разклати.......... ОТ подобни неща меко казано ми се ГАДИ а подобно отношение спрямо котки ме кара да ритам тоя който го упражнява докато не почне да квичи......
.... та повече недей ок?

Hail and kill!


Тема Re: Абе имаше една група...нови [re: Virgin Steel]  
Автор elena_ss (тра-ла-ла)
Публикувано29.08.01 11:42



Точно и аз щях да се намеся относно мераците на Virgin. Ей, тука има хора със слаби сърца, които освен това са и котколюбители. А недей моля ти се разправяй повече за бойните си подвизи, бива ли?



Тема Re: Най-грозна/гнусна обложканови [re: StormWitch]  
Автор SCELOS (КОПАЧА)
Публикувано29.08.01 20:39



Не знам от кога не си си бил във България,та за тва нека да ти дам пример. Ако човек се разходи из центъра на Варна,и се поогледа по сергийте на музикопродавачите,просто ще му призлее от гадни,кичозни и лишени от смисъл обложки.Поемам бесния риск да заявя,четези хора дето ги правят,просто са си объркали професията.Аз лично,не съм виждал албум наiron maiden,на чиято обложка неизбежно да присъства EDI. Обаче,и тва чудо видях.Не съм чувал иSLAYER да имат тава ,на чиято обложка се мъдри не нещо друго,а снимка на бандата.Е тва е положението, правете си изводи сами.Щото напоследък,като застана до някои щанд и ме напушва смях как нещастника се мъчи да ме убеди ,че песните blackend,battery,sad but true, на METALLICA били от новата компилация,която групата издала през2001г.
Напират ми едни неприлични думички затова спирам.

Предпочитам невъзможното, което звучи убедително, пред възможното, което звучи неубедително



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.