Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:39 10.05.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Otnosno satanizmaнови  
АвторNova (Нерегистриран)
Публикувано23.08.01 08:06



Taka i ne se nau4iha horata da razli4awat satanizum ot satansme6nizum i satanisti ot satansme6nisti.
hora i religii i tn sum vijdal i imal ob6to s vsqkakwi i s mnogo malki izkliu4nia vsi4ki zavsii ot samia 4ovek
a dokolkoto do satanizma ymiram ot smiah kato nabliudawam kak nqkoi zapaleno mi spori kak satanizum e da pori6 kotki po razni grobowe :> a powe4eto satansme6nisti koito poznawam towa im e ideqta
iskreno se nadqwam nqkoi da gi izvadi ot towa zablujdenie za6toto az ne uspiah
btw ot serioznite hora sum ostanal s vpe4atlenieto 4e satanizmut e vid mirogled a ne religiq.
kakto i da e 6te e interesno da se naprawi ne6to ko vuprosa da se razqsni na bednite du6i 4e da slu6a6 black metal ne e da si satanist :> i adjeba kakwo e towa satanizum i ima li to po4wa u nas :)
s pojelania da svaliat cenite v o4z i hellhorse-a :> bye ot men



Тема Re: Otnosno satanizmaнови [re: Nova]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано23.08.01 08:24



Абе как винаги ще се намери някой "отворен" да я поства тая тема отново и отново...а това с "...а има ли тя почва у нас" е такова грозно клише че ми иде да се гръмна като го видя.

Същата тази тема (барабар с почвите) я дискутирахме тук преди по-малко от месец и ако се върнеш 2 странички назад ще я намериш. Освен това в момента тече страшен спор точно пак по същата тема във "Има ли тук сатанисти" един ред по-надолу от твойта тема!

Па земете се научете преди да поствате теми поне за една минута да проверите има ли подобни вече постнати и ако толкова ви интересува па вземете и ги прочетете и там отговорете на който постинг си харесате.
Егати!
И другия път преди да постваш тема се регистрирай първо - най-малкото е проява на елементарна учтивост ако искаш някой да те вземе на сериозно в този клуб.

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: Otnosno satanizmaнови [re: StormWitch]  
АвторNova (Нерегистриран)
Публикувано24.08.01 23:05



Awe bulka 6to ne se grumne6 :} am purwo zemi da vrutne6 edna.
Ti grupata stormwitch voub6te 4uvala li si a? :>
a kolko albuma si slu6ala na tazi grupa? a slu4aino da znaesh 4e live v Budapest (koito 100% dori ne znaesh 4e ima takuv) zavur6wat s god bless you a ti mi kaji kolko satanistko zvu4i towa spored teb.
voub6te ne mi se zanimawa s glupawite ti obqsnenia da se registriram i tn nai - malkoto predi godini sum se registriralna dostatu4no mesta a i rodona4alnicite na internet poznawam.fakt e 4e sum re6il da spodelq mnenieto si i mi e omruznalo nqkakwi nezadowoleni kompleksarki i psevdometali da mi obiasnqwat kakwo i kak da prawq. pri uslovie 4e MOGA da naprawq nq6to go prawq i za kakwo trqbwa da se suobrazqwam s teb! kakto kazah po gore mojesh da otiwash da u4ish frenski!
slu4aino kolekcia ot 4-5 hilqdi albuma da ti gowori ne6to a? towa e moita li4na + 1-2 ne6ta ot priqteli. i moga da ti kaja 4e vsi4ko baq sum go proslu6al. taka4e 4edence produljawai s infantilnite si zaqjdania za towa kak i kakwo da pi6a.
da se vurnem kum satanizma... abe q poneje si mnoo oborotna mi kaji otkude idwa dumata satanizum??? mojq durja na otgowor (ako purwo si naprawi6 truda da prou4i6 6te se radwam pone 6te se smeq powe4e na otgowora)
best wishes celuvki



Тема Re: Otnosno satanizmaнови [re: StormWitch]  
Авторwardog (Нерегистриран)
Публикувано24.08.01 23:11



Ymriah ot smiah!
MYAHAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHA
abe dewoi4e ili kakwoto si tam. ti si mnogo vesela li4nost.XAXAXAXAXAXAXAX
podpiswash se sus bandi koito ako si 4ula i dori 2 albuma az sum gotow da si izturkam i razprodam fonotekata (kum 3000 albuma) XAXAXAXAXAXAXAXAX
kak voub6te iskam da mi obiasni6, pri uslovie 4e dawash nqkakwo mnenie po nqkakuv vupros, predi towa ne si go obmislila . Koi ti dawa prawo da kazwash na horata kakwo i za kakwo da pi6at???Ako uspee6 da mi otgoworish na tozi vupros, v koeto mnogo se sumnqwam, sum gotow da se suglasq stowa koeto si pisala.
i dokato misli6 zemi sipusni (ako go imash) edna pesen na Risk - Lullaby, dano ti pomogne



Тема Re: Otnosno satanizmaнови [re: StormWitch]  
АвторNova (Нерегистриран)
Публикувано24.08.01 23:15



mrun!
abe sladur! (a moje i da si sko4ubra de da znam)
registriral sum se v dostatu4no kru4mi za da se registriram v neta
nai malkoto da si 4uvala za real live? ili PC-to i monitora si imat stoika v kenefa ti? i sa edinstwenia na4in za polow jivot a?
mai izliza 2-roto (podu6wam 4e ne si ot moita poroda) xexexe
a temata za satanblabla ima da e o6te mnogo aktualna i da se pi6e za neq osobeno kato nqkoi ima ne6to naprotiw kude se pi6e za neq.



Тема Re: Otnosno satanizmaнови [re: Nova]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано25.08.01 05:18



Относно Stormwitch - има една тема, казва се "РЕВЮТА". Отвори я и прочети ревюто ми за Стормуич там - имам им пълната дискография на CD (Tales of Terror 1985 и Live in Budapest са ми на LP, защото както вероятно незнаеш не са издавани официално на CD до ден днешен).
Радвам че имаш 4-5000 албума, пита се колко са ти на оригинални CD-та .

Незнам защо си си извадил мнението че съм "блекметълка", ако те интресува моята религиозна принадлежност - прочети старата тема към която те насочих в предния ми постинг. Ако толкова пък те мързи ще те светна че съм агностик.

Аре чао и не се опитвай да се заяждаш с някой, дето колекционира метъл от 1984.

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: Otnosno satanizmaнови [re: wardog]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано25.08.01 05:34



Драги ми калитко,
първо искам да ти благодаря че се появи да ми оправиш настроението. .
Винаги ми става благо, когато някой заблуденяк като теб се изтресе тук и без да си даде елементарен зор да прочете какво съм писал по разните теми ми скача и почва наивно да се опитва да ми пробутва "краставички", хахахахах. На МЕН, експертът по стари немски банди, боже, какви наивници имало по светът....

Няколко факта:
Доколкото ми е известно само няколко човека имат по-големи ХЕВИ МЕТЪЛ колекции от моята в България. Аз лично се сещам само за Пепи Бакрачев. А ако заговорим за Хеви-спийд-траш от 80те спокойно ти заявявам че имам повече неща дори и от него (можеш да ми вярваш, защото ми е личен приятел и знам).

А, и между другото дефиницията за "колекция" не включва касетки и мп3-ки. САМО ДИСКОВЕ И ПЛОЧИ МОЙ ЧОВЕК да сме наясно от сега .

Относно Стормуич хвърли едно око какво отговорих на анонимника nova по-горе и почвай да си триеш колекцията - кофти ми е за теб, но ти сам го каза, сори.

Ако не съм чувал RISK откъде мислиш че ми е дошла идеята за подписът, който се появява на края на всеко мой постинг?
"The Reborn" 1992 ми е любимо CD и сега ще си го пусна в миг, благодаря за поздрава.

Айде и със здраве, ако нещо не ти е ясно или си търсиш инфо за някоя стара немска банда - питай ме смело.

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: Otnosno satanizmaнови [re: StormWitch]  
АвторNova (Нерегистриран)
Публикувано25.08.01 06:39



mmm moje li da polzwam edno kli6e?
];} koi zapo4na pruv a? :>



Тема Re: Otnosno satanizma [re: Nova]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано25.08.01 07:47



Неможе ,

Виж, ще ти обясня.
Значи, най-малкото като приходящ би трябвало да прегледаш постваните теми и преди да постваш нова да провериш има ли вече подобна постната. В случая има, и то доста обемиста.
Много по-лесно е да отидеш, да я изчетеш и да отговорш на постингите, които те интересуват, отколкото да я постнеш отново и да очакваш всички изказали се послушно да напишат отново каквото са казвали преди по-малко от месец...смаятам ще се съгласиш със мен.

Представи си само за момент че си редовен посетител тук и последните 2 седмици разпалено сте дискутирали дадена тема и тъкмо сте почнали да успокоявате страстите и някой земе че мине и без да го интересува че има такава тема - БУМ - наново я изпраска същата - ми кофти е, затова така нервно ти се скарах.

Аре, мир и дружба.

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема СТИГАААААААААААААААААнови [re: Nova]  
Автор SHARK (Fast as a SHARK)
Публикувано25.08.01 09:25



Стига и двамата .. ади SHUT UP !!!!!!!!!!
Не виждам какво значение има на кого колко му е голяма колекцията (или пишката)
Стига се джафкахте за глупости !
Съвсем случайно ви познавам и двамата
И двамата имате доста големи колекции .. е и какво от това .. !!!!!!!!!!
Тук е място или поне си мисля че е такова .. в което се изказват мнения ,а не се доказва кой е по-голям спец и разбирач .. така че нека имаме в певдвид че изказваме всеки личното си виждане .. и ако някой не е прав целта е да го разбере и да разбере кое е истината !!!

Всеки е свободен да пуска нови теми обаче вярно е че вече имаше не една а 2 на тема "САТАНИЗЪМ"
баси намразих още повече сатанизма .. само че поради съвсем други причини

И... NOVA ,Сторма не е булка и мисля че той каза "Мир и дружба"......

"Da ne ti puka ,dokato drugite se shashkat"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.