Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:17 28.04.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема До !fOObar  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано21.08.01 03:10



с много благодарности за касетката на Креш! В ответ и с приятелски чувства ти предлагам да си избереш едно от следните заглавия, което ще ти изпратя моментално след като получа Креш и ти получа адреса (надявам се си го написал на пакета).

1. Goddess Of Desire - Symbol of Triumph 1999 CD NEW Така наречените "Manowar of the Black Metal" - ако си спомняш навремето имаше една група - CARNIVORE - първата група на Питър Стил - е GoD ми мязат на тях плюс известна доза MOTORHEAD.

2. DESULTORY - Into Eternity 1992 CD NEW Страхотен Техничен Шведски Дет Метъл в традициите на групи като Entombed, Dismember, Edge of Sanity, etc. Продуциран от Томас Скогсберг (At The Gates).

3. DESULTORY - Swallow the Snake 1996 CD NEW Трети албум - за разлика от първите два този е ориентиран към "Death-o-Roll" стилът, патентован наскоро от Entombed. Напомня ми на модерен Cathedral с примеси на Lake of Tears. Би могъл да бъде наречен Готик вероятно... вокала пее през хармонайзър. Определено доста интересен албум.

4. DREAM CHILD - Reaching the Golden Gates 1998 CD NEW Френски Epic and Progressive Metal - идеален за феновете на Labyrinth, Rhapsody, Athena, HammerFall, etc. ...според мен нищо особено обаче .

5. SLAUGHTER HOUSE - Face Reality CD 1991 Средностатистически Траш - нещо средно между стара Металика и Exodus. Нищо особено според мойто скромно мнение.

6. NASTY SAVAGE - Penetration Point 1999 CD NEW КУЛТ! 4-ти и последен албум на тази велика ТРАШ група. Класика в жанра! Наскоро преиздаден от Crook'ed Records с нова обложка.

7. BELLADONNA - Belladonna 1995 CD Солов проект на Джо Беладона - Легендарният глас на Anthrax. За съжаление доста посредствен траш и нищо повече.

8. LIEGE LORD - Freedom's Rise 1985 CD Абсолютно култов Power Metal! Едни от родоначалниците заедно със Fates Warning и Queensryche - ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН за всички power-prog фенове!

9. OCTOBER 31- Visions of the End 1999 CD Сайд проект на легендарния вокалист/барабанист на DECEASED - King Fawley. Страхотен енергичен Power Metal. Диска има 5 Bonus Demo Tracks, 3 от които са кавъри на LIZZY BORDEN, WARLORD и JAG PANZER

10. QUEENSRYCHE - Empire 1990 CD (Used - cutout spine) Ако има някой, който незнае какво е Queensryche - Empire да натисне "Х"-а горе в дясно и да не се връща докато не се осъзнае .

Ако някой може да ми намери B.T.R. - "Bending the Rules" ОРИГИНАЛНА касетка (В МНОГО ДОБРО СЪСТОЯНИЕ ИЛИ НАГОРЕ) и е готов да ми я прати до САЩ нека се чуства свободен да си избере един диск в ответ, след като !fOObar направи своя избор.

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: До !fOObarнови [re: !fOObar]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано21.08.01 21:56



Равностойно е - жестът е важен, а Креш така или иначе никога не е издаван на CD.


Ами бих се зарадвал на Comatose, Айсберг и Епизод (без последния - Респект). Ако нещо от тия ти попадне, свиркай.

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"

Редактирано от StormWitch на 21.08.01 22:00.



Тема Re: Comatose - Exdeadнови [re: !fOObar]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано29.08.01 23:08



Дааа-Да-Да-Да, МОЛЯЯЯЯЯЯ .

Ти нали беше фен на Flotsam, имаш ли си Drift на CD?
Tъкмо ми изпадна една екстра бройка - дискът е понадраскан, но не прескача.



"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"

Тема Re: Comatose - Exdeadнови [re: !fOObar]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано30.08.01 03:01



Щом така искаш, добре

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: До StormWitchнови [re: !fOObar]  
Автор StormWitch (Ком. Секретар)
Публикувано08.09.01 23:15



Не още,
ще ти пиша като дойде

"...I don't respond well to threats!"
Capt. Janeway, USS Voyager


Тема Re: До StormWitchнови [re: !fOObar]  
Автор StormWitch (Ком. Секретар)
Публикувано13.09.01 09:03



Получих касетката на Креш днеска, големо благодарскоЯ
Ма голем бушон бил тоя Плебей бре - съсипва цялата група, хахахах, бях забравил .

А ти вземи ми остави пощенския си адрез на една бележка, че от много ум в чутурата ми изхвърлих опаковката и сеа ти неам адрезата.

"...I don't respond well to threats!"
Capt. Janeway, USS Voyager


Тема Re: До StormWitchнови [re: StormWitch]  
Авторbigair (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 13:14



Tia Crash biaha tragichni oshte navremeto. Imaha edin album "Unreal Dreams" ili neshto takova. Spomniam si che muzikata beshe kato na srednostatisticheska trash grupa (razbirai "nishto osobenno") obache vocala (vaprosnia Plebei) beshe dosta zle, a klipovete im prilichaha na niakakva losha shega :-)))) (vse edno gledam klip na Pestilence ot kraia na 80-te).
Crash dali oshte sashtestvuvat ili veche sa se razpadnali kato grupa, za da moje vseki ot tiah da si prodava plodove i zelenchuci na otdelna sergiika na pazara? :-))))
Spomniam si che prez '96 kitarista ili bassista im beshe osnoval rap grupa?!?!?



Тема Re: До StormWitchнови [re: bigair]  
Автор StormWitch (Ком. Секретар)
Публикувано13.09.01 23:14



Мен ме кефят, само Плебея издиша. Като за БГ траш от 1992 са супер!

Кво лошо виждаш в клиповете на Pestilence? Аз съм гледал 3 - "Land of Tears", "Mind Reflections" и един със Мартин Ван Друнен от "Consuming Impulse" и не съм виждал нищо смешно.

А клиповете на Креш ми приличаха на клипа на Vader с балерината, Дарт Вейдър и Електроцентралата .

"...I don't respond well to threats!"
Capt. Janeway, USS Voyager


Тема Molia, moliaнови [re: StormWitch]  
Автор BigAir (same as ever)
Публикувано14.09.01 17:41



Land of Tears e '91, az govoreh za kraia na 80-te.
Klipovete na Crash se systoiaha samo ot miatane na kosi i blizak plan na barabanista i Plebeia. Togava kato biaha izvestni imashe razni interview-ta s Plebeia. Toia hodeshe oblechen s anzug.
Kakvo li e stanalo s tiah sega? Sigurno bachkat na pazara ili v niakoia videoteka. Podstrigani sa kuso, a Plebeia e s anzuga si ot '92.



Тема Re: Molia, moliaнови [re: BigAir]  
Автор StormWitch (Ком. Секретар)
Публикувано15.09.01 11:16



Аха, явно говориш за клипа от "Consuming Impulse" 1989. Непомня името на парчето, но беше в компилациятана RoadrunneR Records "Now that's what I call Metal!" заедно със Sleepless Nights на King Diamond, Phantom Blue, Allison Hell на Annihilator и др. Патрик е с фанелка на Сепултура.

Абе Креш имаха клипове с разни балерини и други подобни, мани ти :)
Незнам кво е станало с тях. Знам само Ицо "Коня" кво прави

"...I don't respond well to threats!"
Capt. Janeway, USS Voyager



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.