Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:56 14.05.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Narnia ?!нови  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано19.08.01 15:28



Na skoro mi popadnaha nqkolko tehni albuma - dosega ne gi bqh slu6ala no opredeleno mi haresa - interesno mi e da 4uq i drugi mneniq po waprosa...

Hail and kill!


Тема I can't believe that it's true [re: manowarkata]  
Автор Virgin Steel (новак)
Публикувано21.08.01 00:08



Super sa e as we4e ti kazah samo 4e i drugite da znaqt malko Yngwie samo 4e s edna ideq po dobre ot nego:)))))Plus twa edinstwenata Heavy MEtal hristqnska grupa deto da ima tolkowa mnogo fenowe e ako iska nqkoj powe4e info za tqh neka me popita wsi4ko ste mu kaja !!!!
They Talk About Eternity
But You Don't Wanna Live Forever
Life Or Death Is The Question You See
A Simple Choice Between Heaven And Hell



Тема Re: I can't believe that it's trueнови [re: Virgin Steel]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано21.08.01 01:22



Приятна смесица между Yngwie и Europe. В никой случай по-добри от Yngwie обаче - личи си че китариста е фен на Ингви, но има още много да се учи, много...

В интерес на истината Stryper, King's X, Believer, Mortification, Petra и Galactic Cowboys имат поне 100 пъти повече фенове, отколкото Narnia и това съвсем не са всички християнски групи с по-голяма фен-база.

Дразнещото в Нарния е че са само 2-ма, което винаги е ограничаващ фактор.

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема PETRA SA SUPERнови [re: StormWitch]  
Автор Virgin Steel (новак)
Публикувано22.08.01 02:24



IMAT SI IDEQ I WSI4KO.A ZA DRUGITE GRUPI SEGA STE ISTEGLQ NESTO.AMI DA 4UDQ IM SE PONQKOGA KAK GI PRAWQT TEQ PESNI SAMO DWAMA AMA PUK TWA POKAZWA KLASA!!!



Тема Re: PETRA SA SUPERнови [re: Virgin Steel]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано22.08.01 03:03



Всъщност музиката я пише Carl Johan Grimmark сам. В книжката на последния им диск има даден line-up от 5 човека, така че явно най-после са решили да станат пълноценна група.
Доколкото чух Carl Johan Grimmark е новия китарист на Saviour Machine и дори поради тази причина Narniа са си отменили турнето в Бразилия, за да може Carl Johan Grimmark да свири за SM на Cornerstone Festival 7ми юли в Щатите...
А вокалиста Christian Liljegren си има собствен проект, наречен Wisdom Call.

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: Narnia ?!нови [re: manowarkata]  
Авторgangaman (Нерегистриран)
Публикувано22.08.01 14:00



Сестра ми ги слуша тез изгъзици.Слушах само страна А на една от тавите .За
повече нямах нерви.Въобще не съм приятно впечатлен.
Обаче гледам днес въпросната ми роднина си купила някъкъв Stratovarios обаче си взела касетката и заминала в дълбоката провинция та нямах възможноста да я прослушам.Ще ми каже ли някой от вас за какво става дума
тоест що за музика е.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.